2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

GLOSA: Registrovaná 4 %

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Neo 5.1.2006 13:07

Re: já taky patřím k menšině

hmm..to je mi lito. Je to docela husty, ale treba se tu nekdo najde a poradi vam...
G 5.1.2006 17:04

Re: já taky patřím k menšině

Budete si ho muset vyrobit (toho jednookého poslance). Návod je jednoduchý - PÍCH a je to.
venca 5.1.2006 9:22

pro sakala a tlusteho

vysvetli mu to uplne stejne, jako vysvetluji dnes a denne vychovatelky detem v detskych domovech, ktera z nich je tatinek.
SID 5.1.2006 11:20

Re: pro sakala a tlusteho

To je legrační srovnávat dětský domov s rodinou. To by se mohlo třeba položit otázka: "Který pionýrký (skautský) vedoucí  je máma?" Nebo by šlo zajít ještě dál. Třeba v mateřské škole se zeptat, která že to vychovatelka je táta... Je Paroubek máma nebo táta? Nebo je to kápo?
venca 5.1.2006 13:36

SIDE

uz na to odpovedel p. vobora. takova dojemna obava o to, jak se ve ktere domacnosti ozrejmi pojmenovani clenu, svedci o tom, ze p. Tlusty a jeho sympatizanti v teto otazce jsou bud idioti, nebo chteji nekomu umyslne ublizit. Za prve je jim do toho uplne h....., za druhe zakon o RP s adopci nepocita. Mozna bych chtel mit takove starosti, jako Tlusty, rozhodne ne jeho intelekt.
vobora 5.1.2006 14:16

Re: SIDE

....ze p. Tlusty a jeho sympatizanti v teto otazce jsou bud idioti, nebo chteji nekomu umyslne ublizit  >>>> a nebo oboji
Jan 5.1.2006 7:55

Dále zrovnoprávnění

SIDE až na ty dvě poslední věty s tebou souhlasím.Myslím že se do jepice navážíš neprávem-vždyť proti tomu co říkáš nic nenamítá. Připodotkl bych,že není jen oddělená množina homosexuálů a množina idiotů,ale že taky existuje průnik těchto množin.
SID 5.1.2006 7:10

Dále zrovnoprávnění

Sadistů, masochistů, feťáků, sodomistů, pedofilů, vrahů, debilů s inteligencí. Řekl bych, že ne 4% ale 20 a více %. Někdy je to dokonce výhodnější. Normalita je potlačována a mezi řádky označována za vážný problém mezi úchyly. Normální jsou utlačováni ve svých právech. TOTALITA je na vzestupu. JEN SE UTUŽUJE. tO JSOU JEJÍ PROJEVY, NEŽ SE ZMOCNÍ VLÁDY NADE VŠÍM. BUDE NOVÉ OTROKÁŘSTVÍ - LEVOCOVĚ BYROKRATICKÉ OTROKÁŘSTVÍ!!!
jepice 5.1.2006 7:20

Re: Dále zrovnoprávnění

Asi pro vás nebude těžké přesvědčit veřejnost , že debilů je víc než homosexuálů.
SID 5.1.2006 7:22

Re: Re: Dále zrovnoprávnění

A jak jste na tom vy? Homosexuál nebo debil?
jepice 5.1.2006 7:32

Re: Re: Re: Dále zrovnoprávnění

Děkuji za váš upřímný a vlídný zájem. Jsem heteroseuální, šťastně vdaná, dvě děti. IQ si změřím, posledně to nebylo tak špatné.
SID 5.1.2006 7:39

Re: Re: Re: Re: Dále zrovnoprávnění

V tom případě jsme na tom podobně. Já také děkuji za váš vlídný a upřímný zájem. Nicméně skryto v textu jste měla totéž, co jsem vyjádřil já. Jen jsem to tak nezaobaloval. Přečtětesi to po sobě i mezi řádky. Nebudem si hrát na pokrytce, paní.
jepice 5.1.2006 8:10

Re: Re: Re: Re: Re: Dále zrovnoprávnění

Sadisti,  pedofilové a vrazi jsou lidé, kteří překračují zákon tím, že ubližují jiným lidem.  Proč mezi ně a homosexuály poloskrytě a pokrytecky děláte rovnítko? Není to ani vtipné, ani slušné.
 
SID 5.1.2006 8:37

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dále zrovnoprávnění

K čemu jsou nám zákony, když jsou překrucovány v rukou estébácké KSČSSD. Pomocí kterých se ožebračují lidé, zavírají nevinní, obviňují se oponenti. V rukou KSŠSD by měl mít paragraf  trojrozměrný charakter s využitím ohnutí za roh. Vítězí pouze forma nad podstatou. To je ten problém. Vrah, než něco provede, tak nějak myslí, pedofil, než něco provede, také nějak myslí a teplouš, než zavítá do ..., také nějak myslí. Proč podporovat úchylné myšlení? Proč nepodporovat normální heterosexualismus, právě o to více, čím více vítězí úchylové v zákonech. Bojujte za sebe a ne za ideje, kterými vás jen někdo manipuluje. Diskuje je pouze forma, pokud nesměřuje do podstaty.
vobora 5.1.2006 9:14

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dále zrovnoprávnění

proc podporovat uchylne mysleni....ja povazuju za uchylne to Vase, SIDE. Snad jenom nemocny clovek muze venovat tolik vlastnich emoci a energie do vmesovani se do soukromi cizich lidi. Sexualni aktivita zabira cloveku, pri hodne optimistickem odhadu (tj. hodinu denne v aktivni casti zivota od 18 do 65 let) neco pres 2% zivota. Nechapu, proc by mela tato 2% takovym zasadnim zpusobem ovlivnovat postaveni cloveka ve spolecnosti. Srovnavat pedofilii a homosexualitu je projevem manipulativniho mysleni nebo proste neznalosti. Predne, homosexualni aktivity vychazeji z uvedomnele dobrovolnosti zucastnenych. U deti se da o dobrovolnosti hovorit jen tezko. Proto take sexuologie rozeznava sexualni orientaci (heterosexualni, bisexualni, homosexualni) a sexualni deviace (pedofilie, sadismus, masochismsus, fetisismus atd.) To, jak se k nim spolecnost a pravni rad postavi je ovlivneno vyhradne nebezpecim pro spolecnost. Homosexualni pedofilni sadista je pro spolecnost stejne nebezpecny jako jeho heterosexulani kolega, z cehoz je jasne, ze sexualni orientace nebude to klicove nebezpeci.
Vam bych, pane, doporucil navstevu psychiatra, a nemyslim to nijak zle. Zit s takovou zastvi v mysli musi byt opravdu strasne. Zkuste to, lekar Vam pomuze...
SID 5.1.2006 10:41

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dále zrovnoprávnění

Děkuji za doporučení. Užijte si to vaše vlastní myšlení. Vůbec mi není nelogické, když vy velkotolerantní velkomyslitel, mě posíláte za psychiatrem. Má to svoji logiku. Možná, že se již blíží, podle mě neodvratně, kdy se za názory (oponentní vůči levicové vládě) začne zavírat. Moje doporučení zní, vobora, zrevidujte si tu vaši toleranci. Jinak mi vlezte na záda.
vobora 5.1.2006 12:05

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dále zrovnoprávnění

ctu ten Vas prispevek, SIDE  a marne hledam jediny argument, na kery by se dalo reagovat. Na navsteve psychiatra neni nic divneho. Kdybych z Vaseho prispevku poznal, ze trpite napr. zaludecni neurozou a doporucil Vam navstevu lekare, asi bych se nedockal takove odpovedi. Nicmene se proste domnivam, ze Vas homofobicky nazor je hranicne patologicky. Co je na nem ovsem dulezite je fakt, ze proste vychazite z nepravdivych predpokladu. Ty, co jsem Vam predlozil, se pak ani nepokousite zpochybnit, protoze proste vite, ze odpovidaji skutecnosti. Preji pekny den, i kdyz ve Vasem pripade to bude asi tezke...
G 5.1.2006 16:40

Re: Re: Re: Dále zrovnoprávnění

Děkuji za optání, a Vy ?
 
jika 5.1.2006 20:44

Re: Dále zrovnoprávnění

Levicově byrokratické otrokářství-to je nádherné sousloví, které budu SIDE, i když mi to nedovolíš,nadále používat. Autorství ti ovšem přenechám.
Akéla 5.1.2006 6:31

Dále jen, dále jen.

Nyní by mělo přijít logicky na řadu zrovnoprávnění mnohoženství a mnohomužství. A pokračovat by se mělo uznáním ..............................................
není 5.1.2006 9:09

Re: Dále jen, dále jen.

Ale polygamie a polyandrie u nás nejsou zákonem povoleny. V tom bych spatřoval jistý rozdíl s souvislosti s homosexualitou, nemyslíte, mysliteli?
ptakopysk 5.1.2006 9:24

Re: Re: Dále jen, dále jen.

chcete říci, že když budu bydlet s pěti žensjkejma, nebo jednou ženskou a čtyřma chlapama, tak mě zavřou? Podle způsobu vaší logiky - nejste vy náhodou intelektuál, nebo tak něco?
vobora 5.1.2006 9:21

Re: Dále jen, dále jen.

je to legracni, ale v zasade neexistuje jediny racionalni duvod pro zakonem stanovenou monogamii. Jediny duvod je nabozensko historicky, jedna se tedy o rudiment podobne jako je kostrc, nebo pozustatky nohou pod kuzi slepyse, zvlaste pak u nas v Cechach, kde je organizovane nabozenstvi a jeho vliv na spolecnost jiz temer fosilni zalezitosti.
Na druhou stranu, jedna zenska je az dost, prestavte si ty vanoce, mit manzelky 4   
Neo 5.1.2006 13:09

Re: Re: Dále jen, dále jen.

Pokud jsi pracoval v zenskych kolektivech, vedel bys ze maji problemu mezi sebou dost a sef je tam za boha ;-)
AAA 5.1.2006 17:31

Re: Re: Dále jen, dále jen.

Vis jaky je nejhorsi trest za bigamii? Dve tchyne!!!
jura-p 5.1.2006 3:15

Tak nevím.

Větě: "Tak pitomý, aby věděl, oč u homosexuálních párů jde, snad přece jen není." nějak nerozumím. Kdo ví, je úplný pitomec.
Petr Vileta, balík z Plzně :-) 5.1.2006 2:10

Sakale

pokud jste to opravdy vy, mel jsem vas za moudrejsiho a slusnejsiho.
Nejsem homosexual a kdyz se s nejakym nahodou setkam, priznavam, ze mi to neni zrovna prijemne. Ale to nic nemeni na faktu, ze ten clovek se tak narodil geneticky vybaven. Neni to nemoc. Z hlediska vetsinove populace to je "porucha", ale neda se s tim v podstate nic delat. Proto mi vadi, ze mnoho lidi chce homosexualum upirat jejich obcanska prava. Pripustime-li totiz, ze mezi sebou navazuji stejne citove vztahy, jako ve vetsinove populaci navazuji muzi se zenami, pak musime i pripustit, ze by meli mit podobna prava, jako maji rodiny. Tedy informace o zdravotnim stavu partnera, dedictvi, spolecne jmeni a dane atd.
Podle meho by zdaleka nejlepsi bylo nestavet zakon pro 4%, ale postavit obecny zakon o registrovanem partnerstvi, tedy i pro par muz-zena bez svatby. Pokud by par byl oddan, mel by nejaka prava, pokud by byl pouze registrovan, mel by prava o neco mensi.
Pro stouraly podotykam, ze jsem stastne zenat jiz pres 25 let a pora ds tou samou manzelkou
Fafa 5.1.2006 2:30

Pane Vileto,

doufam, ze nazahajim flameware, ale
1. informace o zdravotnim stavu by se mely poskytovat "zakonnemu zastupci pro veci zdravotni", proste jakekoliv osobe, kterou si muzete urcit
2. problem dedictvi by se vyresil zrusenim "nepominutelnych dedicu"
3. spolecne jmeni a dane by IMHO mely primarne pomoci DETEM,
 
Mimochodem, proc zakon o "mensi svatbe"? A proc ne polygamie nebo polyandrie?
 
A posledni poznamka geneticka vybava s tim IMHO prilis nesouvisi. Mozna bychom lidem meli priznat svobodu jednat, jak chteji, i bez ohledu na jejich geny. 
Piškot 5.1.2006 6:55

Re: Pane Vileto,

ad 2. není tak jednoduché zrušit. Senilní babička či dědeček by nejraději učinili dědičkou např "tu hodnou paní",  která rozváží jídlo, ale ne děti,  kteří se o ni  či něj celodenně starají. 
jepice 5.1.2006 7:28

Re: Re: Pane Vileto,

jenže co mají dělat ti nesenilní. po kterých jejich děti ani nevzdechnou?
Mimochodem, předpokládám, že děti, které se obětavě starají o senilní rodiče, nedělají to kvůli dědictví.
Aby to nebylo všechno OT, souhlasím s autorem článku.