17.6.2021 | Svátek má Adolf


Diskuse k článku

GLOSA: Jak je to vlastně s tou nenávistí k migrantům?

O tom, že podstatná část české společnosti o migranty (většinou muslimské) nestojí, že se jich obává, nemůže být nejmenších pochyb.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Janyška 22.3.2016 16:56

Tzv. veřejnoprávní média nejsou česká, ale eunijní, tedy

vlastně německá. Papouškují podle informačních směrnic EU, kam chodí dokonce novináři na studia a školení.... Dzp.

A. Alda 22.3.2016 16:11

Krátké, stručné, srozumitelné, jasné a pravdivé.

Migrací musulmanů do České republiky se problémy muslimských zemí nevyřeší, ale České republice se tím způsobí neřešitelné problémy.

F. Kusák 22.3.2016 16:07

Myslím si,

že jsem mírumilovný člověk a obecně strach z jiných ras nemám. Ale to, co se děje v evropských městech, nyní v Bruselu, je závažné, a v podstatě se jedná o zvláštní druh záškodnického boje. Protože tato agrese nemá žádná pravidla a využívají se všechny možné útočné prostředky, pak s těmito lidmi není možné zacházet jako s někým, kdo překračuje jen zákony nebo jako s válečnými zajatci. Tady je nutno využívat válečné soudy a s těmito lidmi zacházet jako se záškodníky, bojující na vlastní pěst. Dělá se mně špatně, vzpomenu-li si na to, jak politici šli jak na prvního máje v čele s Merkel loni, po útoku Charlie Hebdo. Doufám, že nás zase budou krmit podobnými nesmysly.

J. Schwarz 22.3.2016 14:36

My tady na východě

jsme si dost užili povinné "lásky k SSSR" a tak se máme před další povinnou "láskou", tentokrát k "bližnímu" sakra napozoru, zvlášť když ten "bližní" je dost divnej a adoruje jakéhosi pouštního lupiče.

K. Kovář 22.3.2016 14:34

Islámská kapela v Bruselu!

A jak tam kluci mohamedánský vyhrávají co! Hlavně umí na bombičky a kalašnikovy! Co se v mládí v mešitě naučíš v Bruselu i Paříži jako bys našel!

R. Langer 22.3.2016 15:57

Re: Islámská kapela v Bruselu!

V Německu se brzy určitě také pobaví. Dávám tomu tak půl roku.

Š. Hašek 22.3.2016 20:32

Re: Islámská kapela v Bruselu!

Vždyť Marksová-Marxová-Engelsová tvrdila, že už jsou ve školách a recitují Voltaira, maminky již jsou v kuchyních restaurací a vaří vepřové a muži makají též!!

Že by se něco nevyvedlo/zadrhlo?? Bursíku, JauJau,Štětino, Sobotko, Zaorálku, .......... ???

J. Chaloupka 22.3.2016 13:59

Jen se ptám, kolik Evropanů bude muset zemřít,

aby evropští vládcové pochopili, že je nutná obrana.

R. Langer 22.3.2016 15:56

Re: Jen se ptám, kolik Evropanů bude muset zemřít,

Ale evropským vládcům je to šumafuk, kolik (jiných) lidí zařve. Ti to použijí leda na utahování obojků pro ty slušné... :-P

A. Alda 22.3.2016 16:12

Re: Jen se ptám, kolik Evropanů bude muset zemřít,

Tak.

I. Lyčka 22.3.2016 12:43

Já bych měl jeden nápad

Založit někde veřejný účet na podporu imigrantů, odkud by šly peníze na jejich začleňování u nás a do kterého by by mohl každý sluníčkář i normální člověk průběžně přispívat libovolnou částkou. A podle výše financí by se pak přijímali běženci. A pak by se vidělo, kolik lidí imigraci podporuje. Ono se dobře vyřvává "Přijměme milión imigrantů", když to člověk nemusí oplatit sám ze svého. Jen si myslím, že by ten účet zůstal téměř prázdný-

F. Kusák 22.3.2016 15:51

Re: Já bych měl jeden nápad

Pokud se podíváte na průměrný rozpočet nějaké neziskovky, tak nejvíc finančních zdrojů představuje státní rozpočet, pak granty EU, pak vlastní zdroje, např. publikační a přednášková činnost a nakonec to jsou sponzorské dary, a to hlavně od velkých sponzorů, tedy firem. Podpora drobných dárců - fyzických osob, je v podstatě minimální.

Co k tomu více dodat, ať si každý udělá názor sám.

F. Matousek 22.3.2016 12:30

práve se v Bruselu

práve se v Bruselu strílí.

Bohuzel v metru a ne v evropském parlamentu.

I. Lyčka 22.3.2016 12:43

Re: práve se v Bruselu

Asi dostali špatnou mapu nebo byli dezorientovaní.

J. Schwarz 22.3.2016 14:38

Re: práve se v Bruselu

To si právě nemyslím - europarlament, to je přece druhej Moelenbek, složenej skoro ze samých proislámských aktivistů.

V. Vaclavik 22.3.2016 14:47

Re: práve se v Bruselu

Trefa hrebicku na hlavicku. Vetsi nebezpeci jsou prave ti slunickari, vitaci, mluvici hlavy vseobecne.

V. Kain 22.3.2016 13:28

Re: práve se v Bruselu

Nyní po tom co se stalo v Bruselu budou lidskoprávní idioti chvíli zalezlí,ale za krátky čas vyrukují s vypelichanou frází,že za to nemůže islám,ale že je to práce vyšinutých jedinců.Nebude to trvat a budou další akce vyšinutých jedinců při kterých budou umírat bezbraní lidé.Chtěl bych slyšet názor našeho hlavního blba Diensbiera.

F. Matousek 22.3.2016 14:20

Re: práve se v Bruselu

uz vidím tu retardovanou kreténku AM zavesenou do jí podobnych blbú typu Junckera, jak demonstrují proti terorismu a za zachování evropskych hodnot.

A pri tom jsou to práve ONI, co ty hodnoty poslapávají.

V. Vaclavik 22.3.2016 14:49

Re: práve se v Bruselu

Ja uz ty mluvici hlavy neposloucham, nase i ty unijni, je to jedna velka lez.

J. Vintr 22.3.2016 11:15

S těmi lidmi jde cítit a chápat jejich důvody

proč se snaží jít za lepším. Ale jejich snaha je nesmyslná, protože Evropa žádné "lepší" těmto zcela kulturně odlišným lidem většinou dát nemůže. A zvláště ne v počtu, v jakém se sem stále hrnou. A pro nás to bude zničující. Proto bychom měli upřednostnit soucit s našimi dětmi a dětmi jejich dětí, kterým bychom měli předat to, co pro nás vybudovaly generace našich předků a ne to nechat bezúčelně zničit lidmi, kteří sem vůbec nepatří.

L. Křivan 22.3.2016 10:53

Pouze Evropa bez muslimů je bezpečná Evropa.

Teroristi jsou jako ryby. Jako ryby potřebují vodu tak teroristi potřebují kolem sebe muslimy. Muslimské čtvrti, kam se policie neodváží, čtvrti, kde vládne

šaria. Když chcete vylovit ryby, musíte vypustit vodu z rybníka. Když chcete pochytat teroristy, všechny teroristy, musíte vyčistit zem od muslimů. Do posledního muslima !

J. Frček 22.3.2016 12:25

Re: Pouze Evropa bez muslimů je bezpečná Evropa.

V Bruselu to pěkně bouchá. Těsně před výbuchem na letišti bylo prý slyšet výkřiky v arabštině. Nechci okolo toho spekulovat, ale tipl bych si na: Alláhu Akbar... Říkejte si co chcete, ale většina těch sebevražedných atentátníků se narodila muslimským přistěhovalcům a jsou to belgičtí občané. Proč to píši? Protože se jim to v tom Bruselu nějak s tou integrací nedaří... Toť můj politicky nekorektní příspěvek a přeji všem xenofobům hezký den, pokud možno bez výbuchů...

L. Křivan 22.3.2016 12:36

Re: Pouze Evropa bez muslimů je bezpečná Evropa.

Integrace muslimů se nezdařila nikde. Až na pár vyjímek, které ukazují v televizi asi jako dřív tančícího medvěda v cirkuse.

J. Chaloupka 22.3.2016 14:01

Ti "umírnění" muslimové skrývali 4 (!) měsíce vraha z Paříže

jménem Abdeslam. To jen k těm argumentům, že nejsou všichni stejní.

F. Matousek 22.3.2016 8:29

ale k tomu dojde az po tretí svetové

je nezbytne nutné Islám postavit mimo zákon, jako napr. komunismus a fasismus. Uvedomit si, ze Islám není nábozenství, ale politikum.

F. Matousek 22.3.2016 8:31

Re: ale k tomu dojde az po tretí svetové

ale politikum a tudís lidstvu velmi nebezpecná ideologie.

L. Křivan 22.3.2016 8:09

Integrace muslimů (Turků) se v Německu nepovedla.

Sedněte si ráno do tramvaje nebo autobusu, když jedou děti (většinou turčata) do školy. Myslíte, že pustí starou paní sednout ? Ani náhodou ! A když se ozvete, tak to začne. "Zasr... Němec, požírač prasat, my muslimové tu budeme vládnout,...atd. " Ze školky to nemají, tak odkud ? Od rodičů. A to je už třetí nebo čtvrtá generace těch, které Němci zachránili před smrtí hladem v anatolských horách. Podle německých idiotů (politiků) jsou tihle parchanti prý Němci ! :-))))

K čertu s tureckými muslimáky. Těch pár, co islám zahodili, vystudovali a udělali karieru, to nezachrání. Je jich žalostně málo.

S. Netzer 22.3.2016 8:19

Re: Integrace muslimů (Turků) se v Německu nepovedla.

Už si z vás zase dělaly děti (_._), dědo?

:-))))

P. Selinger 22.3.2016 9:54

Re: Integrace muslimů (Turků) se v Německu nepovedla.

Ono ani v českých MHD mládež příliš starce pouštět nehodlá - to je zřejmě generační znak. Ale na to jsem slyšel krásnou repliku na paní středního věku, snažící se mládež umravňovat ( spíše ve snaze umístit na sedadlo svoji objemnou zadnici ). Jeden stojící senior prohlásil " Jen je nechte sedět, paní, až zestárnou, nastojí se dost "

V. Karda 22.3.2016 9:56

Re: Integrace muslimů (Turků) se v Německu nepovedla.

Á pozor muslimské vlezdobruselistské anonymce Neser dneska sundali svěrací kazajku.