8.5.2021 | Den vítězství


Diskuse k článku

GLOSA: Jak je to vlastně s tou nenávistí k migrantům?

O tom, že podstatná část české společnosti o migranty (většinou muslimské) nestojí, že se jich obává, nemůže být nejmenších pochyb.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Vondráček 22.3.2016 10:38

Re: Integrace muslimů (Turků) se v Německu nepovedla.

Jste trapná milostivá paní.

L. Křivan 22.3.2016 11:01

Re: Integrace muslimů (Turků) se v Německu nepovedla.

Je to jenom pitomá levičanda. Mám matný dojem, že bydlí někde v Mnichově - Sendlingu.

L. Křivan 22.3.2016 10:58

Re: Integrace muslimů (Turků) se v Německu nepovedla.

Stará ošklivá hnusná bábo, ne děti, ale turčata, a prr...l si dělali jen dvě vteřiny. Pak přilétla facka a byli zticha. Jen ten co ji dostal, ležel na zemi. Na příští stanici vypadli z tramwaje. Dobrovolně a všichni. Budete se asi divit, ale ostatní cestující zatleskali.

M. Pernický 22.3.2016 13:50

Re: Integrace muslimů (Turků) se v Německu nepovedla.

netcer-neser!

J. Schwarz 22.3.2016 14:39

Re: Integrace muslimů (Turků) se v Německu nepovedla.

Ta vaše ikonka je pes nebo bavorská klobása, liebe Frau?

E. Vašátko 22.3.2016 7:29

Já myslím, že si řada lidí plete pojmy.

Odpor k migrantům je posuzován úplně špatně jako rasismus a xenofobie. Pokud by šlo jenom o uprchlíky před hladem a válkou, pak to lze odsoudit, ale ono to je trochu jinak. Představte si, že by místo muslimů (a je jedno, odkud pocházejí) k nám migrovali převážně komunisté nebo nacisté. Jistě by je také někteří vítali, ale většina národa by se patrně rychle postavila na odpor. Tady přece nejde o lidi, ale o názory a vžité představy a styl života, který sebou přinášejí a kterého se nemohou zbavit, i kdyby chtěli. Je to prostě v nich, jsou v tom vychováváni od malička v madrasach, v rodinách, prostě Allah il Allah, Allahu Akbar. A šaria a korán, ta je neoddělitelnou součástí jejich víry. A o to tady jde. Takže z tohoto hlediska je ten odpor důvodný a je nutné se migrantům všech barev bránit. A možná časem nejenom hubou a proklamacemi.

J. Šimek 22.3.2016 7:58

Re: Já myslím, že si řada lidí plete pojmy.

U nás prakticky nemáme muslimy, začnete se teda bránit komu? Migranti všech barev jsou i vietnaci, bojkotujete jejich tržnice nebo už chystáte mlýnek na masokostní moučku?

L. Křivan 22.3.2016 8:12

Re: Já myslím, že si řada lidí plete pojmy.

V Evropě bez hranic (Shengen) máme muslimy všude. I když nejsou zrovna v Dolní Prdeli u Šimků.

E. Vašátko 22.3.2016 8:16

Re: Já myslím, že si řada lidí plete pojmy.

Kolik Vietnamců vyznává islám a požaduje uplatňování šárii ? A o masokostní moučce jsem nemluvil. A to, že tady zatím muslimy moc nemáme, to není trvalý fakt, oni stači už ti, co tady jsou. Občas si poslechněte toho brněnského imáma. A to se ještě drží zpátky.

M. Prokop 22.3.2016 8:56

Re: Já myslím, že si řada lidí plete pojmy.

Normálka, Šimek moc nechňápe.

S. Netzer 22.3.2016 9:00

Re: Já myslím, že si řada lidí plete pojmy.

Autor: M. Prokop Datum: 01.03.2013 21: 54.....zatím se mírním a držím se spíše ad rem, možno-li.

M. Prokop 22.3.2016 9:50

Re: Já myslím, že si řada lidí plete pojmy.

Jo, vy také ne, když už se připomínáte.

Ś. Svobodová 22.3.2016 10:45

Re: Já myslím, že si řada lidí plete pojmy.

S tou barvou se seknul. Otázka je jiná. Pokud tu většina lidí nechce muslimy, musí to naší vlezprdelské vládě stále jasně, důrazně a neustále opakovat. Protože pokud nebudou slyšet odpůrci, bude vidět a slyšet jen ta strana vítačská a ostatní budou ticho, co myslíte, že se stane?

S. Rehulka 22.3.2016 12:13

Re: Já myslím, že si řada lidí plete pojmy.

Vy se rád hádáte pane Šimku, co ? Nikdo nemá nic proti loyálním Vietnamcům, ani pracovitým Ukrajincům, tak nezačínejte !

J. Chaloupka 22.3.2016 14:04

Znáte nějakého Vietnamce, který by se opásal výbušninou,

a odpálil někde na tržišti?

J. Schwarz 22.3.2016 14:42

Re: Já myslím, že si řada lidí plete pojmy.

Začnu se bránit hrozbě příchodu muslimů...jsem totiž velmi rád, že tu zatím nejsou nebo že je jich tu relativně málo...

O. Zuckerová 22.3.2016 15:37

Re: Já myslím, že si řada lidí plete pojmy.

Takové odvolávání se na nedostatek autopsie patří mezi vůbec nejhloupější argumenty na světě. Neznám žloutenku a proto si nebudu mýt ruce např. ve špinavém vlaku. Jedu v létě do Itálie a protože jsem tam nebyla a neznám to, vezmu si jen teplé svetry. Při cestě na severní (jižní) pól nezapomenu plavky. Nebyla jsem tam, kdoví, jestli je pravda to, co vidím v televizi a čtu v novinách! - Co se týká cizinců, už někdo viděl Vietnamce, jak si stoje u stánku navlékl semtex na břicho a jen tak pro srandu se odpálil? Nebo Ukrajince na stavbě v téže situaci? No a ty dnešní zprávy z Brusele, milý pane Šimku, Vás mohou poučit. Každé zvíře má své plezíře!! A jsou zvířata, na jejichž plezíře si holt musí člověk dát pozor předem. Momentálně to policie a armáda ve většině evropských zemí (opožděně) činí!! _ Mimochodem, pan Konvička se za "masokostní moučku" už aspoň šedesátkrát omluvil. Výrobci párků pro český trh ještě ani jednou!

J. Fridrich 22.3.2016 15:51

Re: Já myslím, že si řada lidí plete pojmy.

Pan Šimek je mimozemšt'an a ještě po operaci mozku... Nechte ho relaxovat, snad se po uzdravení dopídí k rozeznání chování Vietnamců, Ukrajinců a ostatních lidí od islámských-arabsko-afrických nenávistných teroristů kteří proudí protizákonně do Evropy - k Šimkům do kuchyně ještě asi nedorazili....

P. Lenc 22.3.2016 17:50

Re: Já myslím, že si řada lidí plete pojmy.

Na všechny ty Šimky je zbytečné reagovat.

J. Fridrich 22.3.2016 6:52

Integrace muslimů ? Ona se někde povedla ?

Integrace muslimů ? Ona se někde povedla ? Nepovedla se za 70 roků od II. světové války, kdy byli pozvání na rekonstrukci Evropy ani v jedné evropské zemi - ani ve Francii, Německu, Anglii, Dánsku, Holandsku, Švédsku, Finsku, Norsku, Španělsku, Belgii, Rakousku.. prostě nikde se za desítky let integrace těchto k nám nepřátelských vetřelců nepovedla. A nyní se povede za týden ? Nebo za měsíc ? Nebo za rok ? Nebo nás rozvrátí a zničí ? Hádejte jaká je odpověd', pokud nedojde ke změně vůdců evropských zemí...

Zdravý lidský rozum ze světa odchází a iracionalita přichází... Je na to mnoho důkazů - od umožnění dnešního dobrovolného záboru Evropy islámskými hordami přes Dienstbierovo blábolení, po náchylnost velké části " lidu " věřit různým debilním konspirativním teoriím, koukání na TV NOVU, čtením Blesku, braním půjček od nebankovních zlodějů, ježděním na " akce " šmejdů pro kávičku zdarma a nákup nepotřebných hrnců a vysavačů za desetitisíce Kč..

P. Smatlak 22.3.2016 8:44

Re: Integrace muslimů ? Ona se někde povedla ?

Je to stejné nebo podobné jako s integracví cikánů.A že soužití s většinou z nich není nic co by nás obohacovalo a přivádělo k nadšení ale spíše naopak je fakt.A to už tu žijí několik staletí.

P. Kolar 22.3.2016 2:27

Souhlas

Myslím, že oni ti aktivisté hlavně nenávidí nás, kteří jim nezobeme z ruky a narušujeme jim jejich pikle.

J. Hejmala 22.3.2016 2:38

Re: Souhlas řekl bych

Ani ne tak pikle,jak jejich teplé a dobře placené místečka

P. Kolar 22.3.2016 2:51

Re: Souhlas řekl bych

Tím jste doplnil, k čemu slouží ty pikle. :)

K zajištění a udržení oněch místeček.

J. Frček 22.3.2016 2:52

Re: Souhlas

Kdo jsou Ti ONI ??? Nemají občas na palici dredy a v kapse doktorát z " vlivu Igráčka na průběh průjmu jedné generace " ??? A taky jsou to doktóři, co 25 let " úspěšně integrují R ó m y, kteří do čech migrovali jako c i k á n i, ale nějak se přeintegrovali na římany, nebo co... Jeden se v tom začíná ztrácet....

Ale von mi to nějakajej CsC na Čt vysvětlí a budu genderově kompaktibilní vobčan, a třeba zajdu i na lajnu s doktory na kliniku... Dobjou...

I. Procházková 22.3.2016 4:19

Re: Souhlas

Taky souhlas, ty jejich pikle slouží k udržení teplých a dobře placených fleků, kde se nikdo nepředře. Stačí založit neziskovku, vrazit do toho pár tisíc a už to frčí. A je úplně jedno, že jejich činnost neslouží státu k dobru, ale spíš k jeho postupnému zničení. A poslouchat ty jejich fantasmagorie, to je pouze pro silné nervy...;-(

P. Dvořák 22.3.2016 2:22

Aktivistům chybí nebo je silně narušen pud sebezáchovy.

Jeho poruchy vedou k sebemrzačení (automutilace), k sebevraždě (suicidium), k mrzačení a likvidaci vlastního potomstva či k likvidaci ostatních příslušníků rodu.

Také je možné, že se aktivisté necítí být příslušníky této společnosti a z toho důvodu jednají v zájmu cizích mocností. Samozřejmě cizích pro nás, ne pro ně.

L. Křivan 22.3.2016 7:56

Re: Aktivistům chybí nebo je silně narušen pud sebezáchovy.

Aktivisti jsou pátá kolona nepřítele a ta by měla být včas zlikvidována.

B. Uhlich 22.3.2016 0:30

Tak stejným způsobem se zde šíří jakákoliv jiná propaganda

Je zjevné, že aktivisté všech spřátelených barev (to spřátelených bych měl zvýraznit) mají do médii vždy a za každých okolností vstup volný a mohou libovolně šířit své pomatenosti ať už různé zelené, genderové, sociálně spravedlivé, pacifistické a pod a pod. A vždy se najde určitý vzorek společnosti který tleská... ovšem v případě migrantů došlo k opravdu vzácné shodě napříč společnosti a tak se stalo, že zaběhnuté systémy propagandy prostě nefungují... no tak jim nezbývá než se odhodlávat k zoufalým krokům... To je celé...

Z. Čábelka 22.3.2016 1:38

Re: Tak stejným způsobem se zde šíří jakákoliv jiná propaganda

Je jen krátký čas k tomu přemýšlet, zda je čas k tleskání či už k pleskání!