31.5.2024 | Svátek má Kamila


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
LOJR 30.1.2007 10:49

Re: Re: Nějak mi nedošlo,

Inu jeníku, víte, co mají všechny texty vyjadřující se k "nespravedlnosti" příslušného rozsudku společné? Že se z hlouposti nebo nevědomosti vůbec nezabývají meritem věci. Co myslíte, proč tomu tak je? Očekával bych, že se počká na písemné vyhotovení rozsudku a ten se podrobí ODBORNÉ kritice. Kecy starého zbrojnoše o "starých židovských rodinách" mne v daném kontextu skutečně nezajímají, jsou totiž relevantní pro zhodnocení i vámi se dovolávané spravedlnosti asi jako velikost Mlynářových bot.

Sch.glosátor 30.1.2007 12:32

Kecy starého zbrojnoše o "starých židovských rodinách" mne v daném kontextu skutečně nezajímají

Mě také ne. Ale některé jiné ano. Dodává to článku tajemno a mystérium konspirace. To co mnozí čtenáři radši než fakta. Autor by měl odpovědět na otázku, jaké dobro tím sleduje a čím v daném kontextu je informace o Mlynářově původu důležitá. Mám podezření, že má být trojským koněm nasazeným do našich myslí a odchýlit je z cesty rozumu.

dada 30.1.2007 6:36

Jó, tak to na světě odnepaměti chodí. Jednou jsi nahoře, jednou dole!

ted 30.1.2007 7:01

Re: Jó, tak to na světě odnepaměti chodí. Jednou jsi nahoře, jednou dole!

To vypadá, že s tím souhlasíte. V tom případě vám přeji ten tobogánový zážitek si prožít. Nic jiného si fakt nezasloužíte!