17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

GLOSA: 120 facek

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Fišta 21.2.2009 12:53

Re: Přispívat na Macka může jen idiot,

jak pravilo staré proroctví.

nup 21.2.2009 12:57

Re: Přispívat na Macka může jen idiot,

R^

JaS 21.2.2009 11:20

Nepovedená operace je tragédie,

ale vždycky se s tím musí počítat, když se operaci nedá vyhnout. Americký způsob snažit se na všem vydělat je hnus. Co když pak personál nemocnice bude odmítat operaci jen proto, aby pak nemusel platit? Naproti tomu ten pohlavek je způsob, jak se vyrovnat s hovadstvím. Romantické kecy o rytířském souboji jsou k ničemu.

dvorský 21.2.2009 11:16

120 facek

Skládat se na pana Macka může blázen. Macek se nestydatě obohatil privatizací Knižního velkoobnchodu Vylímek, získal  ne zcela slušně miliony stejně jako tuneláři a pár bláznů se na něj skládá. Privatizace knižního velkoobchodu byl zákonem nepostižitelný podvod, na který se zapomělo jako na všechny podobné neslušně zprivatizované podniky a obchody a la Gros, živanický Novák a pardubický pivovar atd. nekonečná řada.......... 

acka

jirka.s. 22.2.2009 11:40

Re: 120 facek

Nu, tvá knihovna je evidentně velmi obsáhlá ! Výtisky z nakladatelství Vylímek se to tam jistě jenom hemží! ;-)

V.Mlich 23.2.2009 16:33

Ti, co se skladaji, nejsou zadni blazni

p. Macek na svem webu viditelnymacek.cz pise, ze nechce ani korunu, ze svuj dluh si zaplati sam a vsechno, co se vybere pujde na dobrocinnost.  Na www.memorandum.cz prispivaji lidi, co chtji dat najevo, ze by Rathovi dai nakopali a pri tom jeste podpori dobrou vec

cipísek 21.2.2009 8:51

Opravdu ?

"Kdyby měli pánové šlechtického ducha, vyzval by Macek prostořekého Ratha do průjezdu, kde by si to čelo k čelu vyřídili" . Nevyřídili.Rath by buďto nepřišel nebo zdrhnul.

vlad. 21.2.2009 8:29

únavné

Soudruhu Vernere, už mně unavuje sledovat vaši misijní činnost na psu. Přesuňte se novinky.cz kam domovsky patříte.

MUDr Jiří Kilian 21.2.2009 8:41

Re: únavné

únavné především je, že  rozbory počínání narcistů nemají konce a zájem o ně taktéž.

Za patřičné pro oba měl bych damnatio memoriae.

J.R.J. 21.2.2009 10:40

Re: únavné

   Myslím, že na to časem dojde samo, tak jako dnes nikdo nevzdechne po MUDr. Čermákovi.

pepe 21.2.2009 13:00

Re: únavné

Ano, pane Vernere, toto je teritorium modrých krkavců a modrých bolševických darebáků, tady nemá slušný člověk co pohledávat.

Mard 21.2.2009 13:05

Re: únavné

Jsem rád že konečně jste se přiznal že jste darebák a krkavec a nikoliv slušný člověk! R^R^

pepe 21.2.2009 13:21

Re: únavné

To Mard, čau, bráško

Fiter 21.2.2009 13:51

Re: únavné

Chytni se s Vernerem za pazoury a zazpívejte si píseň Práce.

Jerry 22.2.2009 9:34

Re: únavné

Píseň práce ne,to zpočátku byla skutečně píseň lidí živících se těžkou,ale poctivou prací.Jim by víc slušela ta exsvazácká: Zítra se bude,tančit všude,až naše vítězné vlajky rudéééé ... na stožáry světa vyletí.

XXL 21.2.2009 16:12

Re: únavné

S obsahem článku naprosto souhlas. Popisovaný incident je příkladem úpadku naší kultury projevu, což plně potvrzuje i celá diskuse na těchto stránkách. I některé články samotné.

bh 21.2.2009 8:28

Jsem jedním z těch, kteří psali hned p. Mackovi

a chtěli přispět na onu pokutu.. Proč ? Protože p.Rath si onen pohlavek zasloužil a zdaleka nejen od p.Macka. Míra jeho drzostí, arogance a bezostyšnosti je opravdu převeliká... Nicméně se zastavme u oné "zbabělosti", útoku zezadu atd...a vysvěteme si pojmy... Pohlavek neboli záhlavec udělujeme nevychovaným spratkům jako výraz trestu, opovržení nebo u velmi mladých provinilců jako výchovný... Rozhodně na ně neútočíme pěstí, nepereme se, či cokoliv takového. Tím bychom je uznali za sobě rovné a chtěli souboj...

občan 21.2.2009 8:34

Re: Jsem jedním z těch, kteří psali hned p. Mackovi

R^R^R^R^R^

hb 21.2.2009 8:42

Re: Jsem jedním z těch, kteří psali hned p. Mackovi

takže,buduli Váš výrok k mé osobě chápat jako urážku, hned Vám jednu vystřihnu.A bude se válčit všude.

Ferda Mravenec 21.2.2009 11:03

Re: Jsem jedním z těch, kteří psali hned p. Mackovi

Myslím, že soud měl dát stejnou pokutu panu MUDr. Rathovi, neboť jeho slovní okopávání přirození vyjde na stejno. Jestli někdo chce po MUDr. Mackovi, aby se zachoval jako gentleman a vyzval na čestný souboj pana MUDr. Ratha, pak musí požadovat od MUDr. Ratha chování gentlemana a invektivy, které používá, používal směrem k dotyčnému a ne směrem k rodině a  přátelům dotyčného.

Pan MUDr. Rath je TNT s motýlkem u krku. ;-)

ladik53 21.2.2009 11:14

Re: Jsem jedním z těch, kteří psali hned p. Mackovi

Jenom maličkost. Zažaloval Rath Macka, ne Macek Ratha.

Ferda Mravenec 21.2.2009 11:28

Re: Jsem jedním z těch, kteří psali hned p. Mackovi

To je pravda. Jenže proč jeden nevychovanec otravuje soud svými mindráky? To není řešení pro soud, to je psychiatrický problém.

Fišta 21.2.2009 12:50

Re: Jsem jedním z těch, kteří psali hned p. Mackovi

R^

mil 21.2.2009 9:37

Souhlas

S pokutou udělenou panu Mackovi souhlasím, nikoliv však s jejím odůvodněním. Pokuta mu přísluší za to, že řečeno slovy páně Jirotkovými hříšně promrhal příležitost pouze jediným pohlavkem.

čtenář zdrojů 21.2.2009 10:55

Re: Souhlas

jistě jsi už solidárně prispěl Mackovi nějakou stovkou, že?;-D

jirka.s. 22.2.2009 17:08

Re: Souhlas

Proboha, já snad tu stovku Mackovi pošlu, aby to šejno-lejno už dalo pokoj! ;-D

I-Worm 22.2.2009 9:38

Re: Souhlas

kolik pohlavků dovedete dát najednou ? Macek by rád pohlavkoval dále, jenže k tomu by bylo potřebí jednak odvahy, jednak schopnosti. Jestliže byl úmysl již prvním pohlavkem odhalen...

čtenář zdrojů 21.2.2009 10:55

Re: Jsem jedním z těch, kteří psali hned p. Mackovi

jistě jsi už solidárně prispěl Mackovi nějakou stovkou, že?;-D

Fišta 21.2.2009 12:53

Re: Jsem jedním z těch, kteří psali hned p. Mackovi

Jistě. Spratky jako je D.Rath je třeba řezat a řezat.

Jakub S. 22.2.2009 10:43

Re: Jsem jedním z těch, kteří psali hned p. Mackovi

Tak.