2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
MGM 2.5.2008 7:55

Re: Kolik stovek milionu hladovi, aby se v EU A USA cpali masem?

Přijměte moji účast. Chápu vaše rozhořčení, když si představím, kolik dobytka vám šlape po krmení.

Ašek 2.5.2008 7:57

Re: Kolik stovek milionu hladovi, aby se v EU A USA cpali masem?

Zelená paka u moci - konec prosperity většiny.Necháme je živořit na měsíci třeba ho zachrání na věčnost.

VR 2.5.2008 8:04

Re: Kolik stovek milionu hladovi, aby se v EU A USA cpali masem?

Lékaři varují před vegetariánskou stravou pro malé děti, protože to má nepříznivý důsledek na vývoj mozku. Ty jsi zřejmě vegetaránem už od kolébky, ne?

žaba(k) na prameni 2.5.2008 8:48

Re: Kolik stovek milionu hladovi, aby se v EU A USA cpali masem?

Hladoví? A milióny říkáte ? Dobře jim tak, blbečkům a nejlépe ať chcípnou hladem !!!! 

Když děti neuživím, tak je jednoduše nedělám.  Když na to mám, tak si dětí mohu pochopitelně nadělat co je mi libo.  Ale musím na to mít !! Proč ne ? Jak jednoduché milý vegetariáne !! Nadělat děti a pak natahovat ruce a řvát moje děti hladoví, - státe, humanitární organizace, OSN,  a podobně pitomé instituce - starejte se, živte to, nakrmte to....  !! Tak se chová jen parazit !!

Když nebudou idioti, socky a podobná sebranka  vyrábět děti jak Číňani trička,  a samozřejmě nebude ty lidi, co ty děti plodí jak králíky nikdo s výjimkou přírodní katastrofy dotovat, nebude mít nikdo hlad, nebude totiž mít kdo hladovět. A čím se živí lidi, co na to mají je jejich věc a nezáleží na tom,  zda žerou  chřest, stejky, zrní  či koňský vejce.....(Y)

Haui1 2.5.2008 8:49

Re: Kolik stovek milionu hladovi, aby se v EU A USA cpali masem?

Ona si to EU a USA zaplatí, nic nedostanou darem, božátko moje hladovějící. Na povzbuzení mozkové činnosti se doporučuje vitamín B, který v zelenině moc není. Doporučuji vám brát ho denně tak tři kila.

Michal 2.5.2008 9:15

Re: Kolik stovek milionu hladovi, aby se v EU A USA cpali masem?

Pokud si pamatuji ze školy, tak:

A) člověk není býložravec

B) díky zavedení masa do jídelníčku se mohl začít zabývat něčím jiným než shánením potravy a vytvořil civilizaci

Pavel 2.5.2008 9:16

Re: Kolik stovek milionu hladovi, aby se v EU A USA cpali masem?

Já tedy nevím, ale pokud by se například v Africe přestali vraždit mezi sebou, a chovali se tak, jak se chovají třeba Masajové, tak by podle mě mohli klidně, pokud jim to samozřejmě jejich kultura dovolí, jíst i ty stejky. Nebo to snad špatně chápu a mělo by to být tak, že my přestaneme jíst stejky a to co vyprodukujeme bychom měli vyvážet zdarma třeba do Afriky, aby se tam místní mohli navzájem vraždit a pokud to přežijí tak jíst ty stejky?

Pumprlidentlich 2.5.2008 9:22

žebrající Suta, nicky kravec, krkavec, blbec, vegetarian atd.

vegetarian, kravec, krkavec, blbec a desítky dalších nicků. Nereagujte na tohoto magora, je to žebrající zkrachovalec

JH 2.5.2008 10:02

Re: žebrající Suta, nicky kravec, krkavec, blbec, vegetarian atd.

Podle zelených a trávojedů(čili vegáčů) vlastně nepotřebujeme nic kam člověk ve svém vývoji došel. Potřebujeme k životu auta - ne,potřebujeme elektriku ne na co!,POTŘEBUJEME K ŽIVOTU ZELENÉ NE.

Martin 2.5.2008 10:47

Lži

Zajímavé je, že nejvíce hladomoru je v zemích, kde mají tři úrody ročně, žádné mrazy ani sníh a sluneční svit 3/4 roku.

EW 2.5.2008 12:16

Re: Lži

V zemich, kde BY mohli mit tri urody rocne...

Kolombo 2.5.2008 12:05

Re: Kolik stovek milionu hladovi, aby se v EU A USA cpali masem?

Hele, vegošu, oni ti přežraní evropani a američani pasou dobytek v těch zemích, kde desítky a stovky milionů hladoví? Děláš si srandu? Kdyby USA a Evropa přestaly vyvážet pšenici, kukuřici, sóju a fazole, tak by ty desítky milionů nehladověly, ale rovnou umřely hlady. Můžou za mizérii Zimbabve evropští žrouti steaků nebo Mugabe? Vegoši jsou paka, žer si svou rýži a neotravuj ty, co mají radši maso. Agresivní vegoš je horší hladový potkan.

Marat 2.5.2008 13:05

Re: Re: Kolik stovek milionu hladovi, aby se v EU A USA cpali masem?

Přece ani vegetarián by neměl žrát rýží.Tá v ČR nerosté.Musí se dovážet a to stojí nejen peníze,ale i naftu,kterou přece zelení vůbec nepotřebují,dokonce jí ani nechtějí.Vegetarián by měl žrát jen spadané listi ze stromu a bejlí,které roste u cest.,

No... 2.5.2008 7:01

Jo,jo, pravdu díte, leč vlak je rozjetý a brzdy slabé...

A kdo to zastaví, když TADY v Evropě kvůli tomu nikdo hlad mít nebude ? A reportáž z Egypta a dalších zemí, kde jsou hladomory na obzoru, to je příliš daleko a v bezpečné vzdálenosti od jižních břehů Unie...mimochodem, obrana jižní hranice, imigranti, kolaps, to už JE blízko, CO se dělá s tímhle ???

hmmm 2.5.2008 9:29

Re: Jo,jo, pravdu díte, leč vlak je rozjetý a brzdy slabé...

To zas vzroste láska třetího světa k evropanům.A taky se pár lidí zvedne a půjde do té blahobytné Evropy

Standa 2.5.2008 6:44

Biopaliva

jsou zločinem na lidstvu. Měli by se postarat, aby lidstvo nehladovělo! To by teprve uviděli problém.

vegetarian 2.5.2008 7:43

Re: Biopaliva

Vase prispevky, Stando, jsou zlocinem proti rozumu ;-D

Kolombo 2.5.2008 12:15

Re: Biopaliva

Co to je lidstvo? Kdo by se měl postarat, aby nehladovělo? Ať se každý stará o sebe, aby měl co jíst. Já nemůžu nijak ovlivnit, jestli bude lidí 6 miliard nebo 12. Kvůli tomu, že se někde v Africe nebo Indii narodí další miliarda lidí mám začít žrát trávu? Oni se mne snad ptají, když si někde v pustině vyrábějí třinácté dítě? Evropa se o svoje obyvatelstvo postarat dovede, nemá žádnou povinnost se starat o celý svět. Arabové mají písek a ropu. Ropu prodávají za nehorázné ceny, ze zisků si staví v poušti sjezdovky a o potraviny žebrají. Nasrat!

EW 2.5.2008 12:22

Re: Re: Biopaliva

No, Arabove s ropou o potraviny moc nezebraji.

A ruku na srdce - Africani si za spoustu svych ;problemu muzou sami, ale i Zapad ma sve maslo na hlave. Africe jsou udileny takove hrabeci rady jako drzet se motyk a macet, protoze ty jsou tak prima ekologicky udrzitelne, jen zadna umela hnojiva nebo nedejboze GMO, pekne vsechno rucne...a tim jsou pak podminovany penize z programu pomoci :-/ 

Napriklad vlada Malawi mela taky problem s vyzivou obyvatel. Tusim WMO jim radil, at pestuji cash crops a z vytezku si obili koupi. Malawska vlada se na takove rady nastesti vykvakla a misto toho zadotovala hnojiva pro farmare. A behem dvou let byli schopni prodavat prebytky obili :-)  no bodejt ne, kdyz jejich problemem byla nizka urodnost pudy...

vita 2.5.2008 15:58

Re: Re: Re: Biopaliva

Problém afrického zemědělství je dost často právě půda. Na lateritu (tom červeném hnusu) je jakékoli zemědělství hydroponií. Laterit je sám o sobě naprosto zbaven živných látek a roste-li na něm prales, tak roste sám ze sebe - z vlastního humusu.

Ne že by hraběcí rady nebyly škodlivé. Takový Egypt se vrhl na pěstování bavlny v deltě. Jak to dopadá, předvedl v USA "prachový pekáč" - bavlna dokáže půdu vymrskat dokonale. V deltě k tomu zatím nedošlo, ale místo obilí se pěstuje bavlna, pochopitelně pro zápaďácké "ekologické ošacení" - a Egypt obilí dováží. Vzroste cena a Mubarak má větší problémy než mu kdy způsobili političtí odpůrci včetně Izraele.

EW 2.5.2008 23:45

Re: Re: Re: Re: Biopaliva

A pak je tu to kratke obdobi destu, kdy oni museji mit zaseto jeste pred nim a doufat, ze to stihne vyklicit a trochu vyrust, nez prset prestane. Pravda, tamni obilniny, jako proso a cirok, si s tim poradi a skutecne jsou schopny dat urodu bez dalsi vlahy. Pruser ovsem nastane, kdyz deste neprijdou nebo semena vyklici a zaschnou...mistni domorodi "udrzitelni farmari" proste uz nemaji zdroje na dalsi osivo a na hladomor je zalozeno.

Pavel 2.5.2008 6:31

Jde jen o peníze,

proč by jinak "zelení" omezovali hospodaření v lesích, kde díky nim hnije bez užitku velké množství dřeva a zároveň dotovali pěstování energetických nesmyslů na zemědělské půdě.

honzak 2.5.2008 7:17

Re: Jde jen o peníze,

po posledním orkánu zbylo biomasy neurekom. Ale nejsou lidi, co? Melounisti jsou vytížení krafáním a lesy na víc zaměstnanců nemají peníze.

Doufám, že tu bandu zelených vyděračů žádný člověk s mozkem v hlavě už nezvolí. Dále doufám, že "bezmozků" je méně než 5% lidí, co chodí k volbám.

para 2.5.2008 1:34

S gurua JH čiší hněv na gurua MB ale fakta s něj nevypadávají - škoda.

Zajímalo by mě JH proč asi je jádro celosvětvě "u ledu" - že by měl MB tak dlouhé prsty? Znáš JH nějakou nyní ve světě budovanou jaderku kterou někdo staví bez dotací? Víc by mě zajímala čísla a reálné příklady či alespon odkazy na ně než osobní výlevy různých guruů. Dík za data.;-)

Vlasta.on 2.5.2008 2:17

Re: S gurua JH čiší hněv na gurua MB ale fakta s něj nevypadávají - škoda.

Přestań dokola opakovat svoje imbecility. Je to trapné.

NevericiTomas 2.5.2008 2:40

Re: S gurua JH čiší hněv na gurua MB ale fakta s něj nevypadávají - škoda.

Jadro u ledu?Kde? V Britanii kde budou stavet nove jaderky? Ve Finsku kde je stavi? Ve Francii? V Nemecku kde predcasne odstaveni pomelu odsunuli az k hranici zivotnosti? V Cine, Japonsku, Iranu...? Neomilej svoje mantry. Party konci a ted se bude uklizet. Nektere bude pekne bolet hlava...

honzak 2.5.2008 7:19

Re: S gurua JH čiší hněv na gurua MB ale fakta s něj nevypadávají - škoda.

meloune, např. Francie VYRÁBÍ přes 50% elektřiny v jaderkách. A to PLÁNOVANĚ.

Financování nových jaderek si vygůgluj sám, alespoň dáš chvíli pokoj.

vegetarian 2.5.2008 7:46

Re: S gurua JH čiší hněv na gurua MB ale fakta s něj nevypadávají - škoda.

Do jaderky bez statnich subvenci a statnich garanci ZADNE soikroma firma nepujde, protoze misto atomoveho fanatismu firmy zvazuji navratnost investice a rizika poruchy, ktera by navratnost zmenila na nekonecno:-D

jirka.s. 2.5.2008 8:33

Re: Re: S gurua JH čiší hněv na gurua MB ale fakta s něj nevypadávají - škoda.

A co je na tom asi tak špatně ? ;-)

para 2.5.2008 9:15

Vlastičko, Honzaku, Jirko S. a další Nevěřící Tomáši.

Věřte nevěřte ale jsem v zásadě zastánce JE nebot odpady z nich jsou - na rozdíl od uhelných - kontrolovatelné . Když jsem hledal proč  a jak se kde jaká JE staví, tak jsem zjistil, že jsou na to uvolněné peníze státní - jako je např. ten Irán nebo se našlo skryté financování dotované jako ve Finsku. Tam si to hradí město Helsinky a 60% poskytlo konsorcium bankovních domů které vlastní většinově stát. Takže jsem nakonec nenašel jedinej případ, kde by byla JE stavěna s cílem zisku při prodeji el. na volném trhu. Rád se nechám poučit, že jsem se mýlil. Děkuji za dodaná fakta.;-)