1.6.2024 | Svátek má Laura


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
ladislav 19.6.2009 13:45

Senátor má můj obdiv

Na rozdíl od zbabělého Topolánka, který se nechal vodit Bursíkem jak ovce je pan Jirsa odvážný,když v době zeleného temna nahlas říká, že král je nahý!!!

Na rozdíl od tlupy zbývajících poslanců a senátorů,kteří mistrovsky kličkují mezi názory a odpovědností (přestože obojí je nedílnou součástí jejich mandátu), a nikoho nenasírajíce a nezlobě spějí tiše k dalším 4 rokům neplodného nicnedělání v roli poslanců- trubců.

Veničan 19.6.2009 13:54

Re: Senátor má můj obdiv

I v senátu se najdou slušní a pracovití lidé...

Hašek 19.6.2009 16:41

Re: Senátor má můj obdiv

Senátor je dle mého názoru stran přírody dosti omezený.

Z jeho článku trčí posedlost budovat přírodu v nejbližším volebním období. Ach ten lump kůrovec. Co si to dovoluje!

Bělásek zelný nad zahradnictvím a kůrovec v národním parku jedno jsou. Ach jo.

Helios 19.6.2009 16:45

Re: Senátor má můj obdiv

Mám z něj hodně podobný pocit.

Arex 19.6.2009 22:53

Re: Senátor má můj obdiv

Souhlas. Senátoru Jirsovi jsou Šumava i kůrovec lhostejní, jde mu o rádoby nosné předvolební téma. Zajímalo by mne, kdy opravdu na Šumavě byl , prošel ji po svých, viděl na vlastní oči , co v šumavské přírodě dokáží zmršit a zničit lesáci.

Helios 19.6.2009 12:24

Hloupí češíci

Jinak z některých místních diskutérů je opět přesvědčivě vidět, že Evropa má dost důvodů považovat češíky za národ s vysokým procentem naprostých hlupáků.

honzak 19.6.2009 12:26

Re: Hloupí češíci

tak proč se radši neschováš?

Helios 19.6.2009 12:34

Re: Hloupí češíci

Jako že s tebou je nás mnoho?

honzak 19.6.2009 12:39

Re: Hloupí češíci

vás určitě, melouni!

Helios 19.6.2009 13:12

Re: Hloupí češíci

Nojo, kdo nejde s námi, je proti nám, soudruhu! Platí původní věta.

honzak 19.6.2009 13:19

Re: Hloupí češíci

u vás rudozelených soudruhů určitě! Jako před 55 lety při kolektivizaci vesnic. Taky jste věděli všechno líp, než staří sedláci. Jediný rozdíl je v tom, že tenkrát šly instrukce z moskvy, dneska jdou z brusele....

Heios 19.6.2009 13:37

Re: Hloupí češíci

No já se dneska bavím :-)) Hele ale víš že kdybys byl jasnovidnej (jako že vidíš, s kým mluvíš), tak vidíš trochu blbě?

glos 19.6.2009 16:49

Re: Hloupí češíci

Do roku 89 jsme byli potravinově soběstační.

zk 19.6.2009 13:19

Re: Hloupí češíci

přesně, to vás vystihuje:-D:-D:-/

Helios 19.6.2009 13:38

Re: Hloupí češíci

Tak jsi se sám pro sebe zasmál, a teď nám řekni, koho.

zk 19.6.2009 13:43

Re: Hloupí češíci

potrefenou husu, která se zase ozvala

Helios 19.6.2009 13:57

Re: Hloupí češíci

Nejsem si jistý, jestli v této větě není skryt takový trochu neřešitelný logcký zádrhel :-)

Helios 19.6.2009 12:17

Odborník

Tak jsem si pořád říkal, kde se objeví, z jakého filozofického a odborného hlediska autor vychází a jaké má k tématu vzdělání, až jsem na konci zjistil, že je senátorem za ODS.

Eva D. 19.6.2009 12:21

Re: Odborník

A dlouholetý starosta Hluboké a Jihočech se vztahem ke svému kraji. A senátorem je proto, protože od lidí dostal dost slušný počet hlasů. Takže co myslíte, může mít na tohle ryze jihočeské téma názor? :-/

Helios 19.6.2009 12:34

Re: Odborník

Chápu, voliči mu odhlasovali, že je to odborník. Buďte v klidu, všechno je přece v pořádku.

honzak 19.6.2009 12:41

Re: Odborník

Ten senátor a starosta odborník není. Pravým, nefalšovaným odborníkem jsi ty, just, žakesová, bursík, patočka a ostatní, že?

Helios 19.6.2009 13:14

Re: Odborník

Bože, ty jsi ale mimo! To se pak nedivte, že to v těch Čechách takhle vypadá. Bavím se, ale je to spíš soucit než legrace. Jak vůbec chcete o něčem rozhodovat a diskutovat, když ani jedno neumíte?

zk 19.6.2009 13:21

Re: Odborník

No, mimo jste vy, protože to, co jste napsal, není argument. Klidně se bavte dál:-/

honzak 19.6.2009 13:21

Re: Odborník

jak jsi přišel na to, že chci o něčem rozhodovat? Podsouvání výroků a myšlenek je stará komunistická metoda, kterou jste akorát přebarvili nazeleno.

Helios 19.6.2009 13:39

Re: Odborník

No ještě chvíli, a vezmou tě do humorisitckého časopisu!

zk 19.6.2009 13:43

Re: Odborník

to vy už tam jistě pracujete, že?

Eva D. 19.6.2009 18:45

Re: Odborník

A Vy diskutovat umíte, Heliosi? Já si všimla shazování a ironizování.

Ještě jednou, odborná obec není v případě Šumavy zajedno, pokud vím! Jenže na jedné straně debaty jsou odborné názory vypodloženy propagandou pana teatrologa Justa a dalších pražských víkendových milovníků Šumavy. A když se ozve někdo z jihu Čech, starostové, senátor - "nejsou odborníci", "jsou placení dřevařskou lobby"...

Takže někdo může mít názor a někdo má právo mlčet? I kdyby mu kůrovec před očima žral les, který opečovávaly generace jeho předků, nesmí ani pípnout? Hm, to je demokratická debata jako řemen. Rv

Hašek 19.6.2009 18:17

Re: Odborník

No neházejte všechny do jednoho pytle. Nejsem zelený.

Jen se fakt bavím, jak někdo pláče nad "tragedií" Šumavy.To, co dnes usychá, jsou umělé výsadby minulých století. Možno v tom pokračovat a hrát si na Národní park. Nebo založit středoevropskou divočinu (teda jako ten park, no).

Ale pokud se národ rozhodne, že tam bude taková trošku divočejší zahrada - tak holt bude.

Já jen, že ten divokej les nedá tolik práce a nepodělá se při každým větříčku. No, sem tam něco spadne, jako v divočině. V národním parku.

Eva D. 19.6.2009 18:47

Re: Odborník

Honzaku, oni to za nás v Praze ti povolaní vyřeší. Hlavně jim do toho my ze Šumavy nesmíme mluvit. Do prkvančic!

zk 19.6.2009 12:57

Re: Odborník

Jistě, a ekologisté, kteří o Šumavě rozhodují, viz zelení magoři bursík, káča a další z té bandy, odborníci jsou, ale už se nemluví o tom v čem.