3.6.2024 | Svátek má Tamara


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Achjóóóó 3.2.2010 18:22

Re: Pan Doležal má...

Bůh má rád všechny i Vás.   I za Vás se modlím.  A věřte, že Pána Boha neotravujem ale jako pokus o vtip dobrý.

5P 3.2.2010 18:40

Re: Pan Doležal má...

To nebyl vtip. Mám to přímo od zdroje.

NNBLNGR 3.2.2010 17:43

To bylo pred Protektoratem!!!

to bylo pred valkou tenkrat kdyz si Cesi vymysleli "Cechoslovaky" a udelali si "Ceskoslovensko"! Ostatnich Polaku, Rusincu, Madaru, Sudetaku se nikdo na nic neptal, ty utreli hubu, nikdo se nehodlal bavit se Sudetakama ani kdyz SdP vyhrala volby na cely care! Nebyli pripusteny do vlady, aniz kdyz vyhrali volby, jo jsou to hezky bachorky vo ty "Ceskoslovensky" demokracii, odjakziva to byl stat jen pro Cechy, ostatni byli trpeny etnikum.... podle toho to i dopadlo, ze ano! Kde jsou bratia nasi dneska, kde je CSR?

No nic, tenkrate, a musim upozornit, ze Benes nebyla zadnej demokrat, tenkrat potreboval k udrzeni moci prisun informaci, tak prospikoval celou zemi fizlakama a udavacema, no a jeden z nich byl nas svetoznamy spisovatel!

Paměrník starejch dob 3.2.2010 18:37

Re: To bylo pred Protektoratem!!!

Němci neměli v žádné zemi, kde tvořili menšinu, tolik práv, jako v ČSR. Ani v Mussoliniho Itálii ne, což Hitlerovi kupodivu nevadilo. 

Achjóóóó 3.2.2010 17:38

Znal jsem...

také jednoho Bizona,  to vám byl vůl a chodil údajně do 5P.  No a už mám jasno. Bůh nám žehnej.

5P 3.2.2010 17:39

Re: Znal jsem...

Že bych Vás tam přehlédl?

5P 3.2.2010 17:42

Re: Znal jsem...

A strašně se mi líbí jak někdo ví, že v Praze bylo 5P. Já jsem to do dneška nevěděl. Mám radost, když se mi podaří někoho vytočit tak, že na sebe vykváká kdeco. Gratuluji.

lucinapes 3.2.2010 17:27

ještě

bych do hodnocení pres. Beneše přidala atentát na Heydricha a ty tisíce popravených a umučených v koncentrácích za jeho schvalování - když přitom nešlo o nic, než zviditelnění exilové vlády. K tomu únor 48 - stačí trochu objektivity.

5P 3.2.2010 17:38

Re: ještě

Trefila jste hřebíček na hlavičku. Beneš totiž osobně ve spolupráci s SS podepisoval seznamy lidí určených k popravě. Bělorusové také sejmuli bestiálního Kugeho (šéfoval Bělorusku) a nikdo se takhle jako Vy u nich nevyjadřuje. Jste fakt fajn. Ještě jste zapomněla na Hirošimu a Nagasaki. Třeba by se to Benešovi dalo také přišít.

šakal 3.2.2010 18:27

...Hm,...

...kokám, že schopností vnímat ironii zrovna dvakrát nadán nejste (7:- P)

5P 3.2.2010 18:44

Re: ...Hm,...

Kókám, že jste borec. Z toho příspěvku na mě ironie jen čiší.

Wotan 4.2.2010 9:12

Re: ještě

100 % SOUHLAS!!!

NNBLNGR 3.2.2010 17:23

Capek

chodil udavat svoje kolegy intelektuay, a proste bonzoval co si kdo povida, jak kdo smysli dole v podhradi, ano bylo to pred valkou, takovy pratelsky posezeni s tatickem Masarykem a dr. Benesem, ktery ale ovlivnovalo zivot mnoha lidi, rodin, negativne samozrjme, Likvidator (Benes) se s nikym moc nemazlil.....

Capka jsem samozrejme cetl, snad vsechny jeho knihy... je to muj oblibenej spisovatel, za jeho bonzactvi ja nemuzu, to jsem drive nevedel, ale i tak je to proste dobrej autor. Kundera taky bonzoval, ale jeho knihy jsou dobry, z takovyho Solzenicina, keterej byl skvelej spisovatel se na stary kolena stal nacionalistickej stvac a infantilni paranoickej slavjanofil a tak bych mohl pokracovat dal....nobody`s perfect!

5P 3.2.2010 17:34

Re: Capek

To se mi právě libí jak někdo hodnotí něčí bonzáctví a píše jak se to dotklo mnoha lidí, jejich rodin a tak... samozřejmě negativně. Prosím o konkrétní případy, ale ať je to alespoň v kontextu koncentračních táborů. Jinak to nebude vůči bratrovi Josefovi fér. A docela úsměv na mé tváři vyvolává, když někdo chodí bonzovat k T.G. Masarykovi. Pravda byl u toho asi i Beneš. Ale v kontextu protektorátu je to docela prča. Takže fakta prosím fakta.

5P 3.2.2010 17:44

Re: Capek

Tak sakra kde jsou ta Fakta. 15.2. to tu končí a já budu zase nevzdělaný. To od Vás není hezké.

NNBLNGR 3.2.2010 17:13

5P, omyl!!!

Benes nebyl  vypatlanej fasoun co lezl Hitlerovi do zadku, to je velkej omyl, byl likvidator demokracie, masovej vrah, zlodej ve velkym kterej lezl do zadku Stalinovi, a vlastne ma obrovskou zasluhu, ze se CSR stala Stalinovou gubernii... polozme si otazku; proc Rakousko obsazeny Rudou armadou nebylo clenem RVHP a Varsavsky smlouvy? a ty nasi blbove mu za to stavej pomniky! Ha, ha, ha!

PS: 5P-to je dobrej nick, to byl za Husaka klub v Praze kde se schazeli homosexualove, stetky, taxikari, vekslaci a lumpenproletariat spolu s estebakama....

5P 3.2.2010 17:25

Re: 5P, omyl!!!

Jsem homosexuální estébák a v tom klubu jsem se za komančů potkával s Paroubkem a Kočkou. Jinak Rakousko, když už jsme u něčeho konkrétního, spadalo do sféry vlivu západu i když bylo obsazeno Rusy. Ostatně jako mnoho jiných míst. Vše bylo dohodnuto dávno předtím. A velký dík za to patří Hitlerovi. Kdyby v tomto případě neplatí. Čau puso, nedáme si někde rande? Vypadáš jako velkej divoch. Úplně tě žeru. Pac a pusu 5P.

Paměrník starejch dob 3.2.2010 18:44

S tím Rakouskem to NENÍ PRAVDA

Rakousko bylo, stejně jako Německo, rozděleno na ĆTYŘI okupační zóny a také Vídeň byla rozdělena stejně, jako Berlín. Takže SSSR mohl mít západní a východní Rakousko, nebo přijmout jiné řešení. Po Stalinově smrti souhlasil Chruščov v rámci "uvolnění" s neutralitou Rakouska.

Tak tady nešiřte bludy.

NNBLNGR 3.2.2010 17:06

Bandera

vrazdil komunisticky pohlavary, predsedy vyboru, udavace, prisluhovace rezimu a tak dale, to mu Cesi (zblbly majorem Zemanem a podobnou propagandou) nemuzou zapomenout....  dneska uz se daj sehnat historicky (nekomunisticky) knizky o tom vsem.... tak hura do toho!

5P 3.2.2010 17:08

Re: Bandera

... a jejich ženy a děti. Když už jsme u té propagandy. Tak hurá do toho

NNBLNGR 3.2.2010 17:15

Re: Bandera

to mas z Majora Zemana, ne! hele az si neco o tom prectes, vyslo docela dost knih na tohle tema, tak pak prijd a delej chytryho, jo? dik

5P 3.2.2010 17:28

Re: Bandera

Tak si dej trochu práce a zabrus na polský servery. Tak o žádným Zemanovi nic nevědí, ale Banderu znají velmi dobře.

Pochyba 3.2.2010 17:51

Re: Bandera

Politický profil Banderovců bych vůbec nehodnotil, s tím ať se poperou Ukrajinci. Jeho bandy bez povolení vstoupili na naše území se zbraní v ruce a vraždili. Pochybuju, že si vybírali komunisty. Brali to tak, kdo jim přišel do cesty. Lidé je zpočátku i zásobovali, aby odvrátili pohromu od svých vesnic.  Pokud šli po komunistech, tak ti si to s nimi rozdali i za ostatní a zatli jim tipec.

 Cirka před 3Oti lety se vylodila v Jugoslávii parta ustašovců, která připlula ze Švédska. Měli také samopaly a pokud vím žádný soud se nekonal.

== 3.2.2010 18:08

A zanechávali za sebou spáleniště hrůzu a smrt

http://www.youtube.com/watch?v=cxUZCXIw7nU

Po boku SNB zničíme vrahy a paliče a vrátíme znovu mír do našich domovů.Ha ha ha!

Pochyba 3.2.2010 18:17

Re: A zanechávali za sebou spáleniště hrůzu a smrt

Že to byli pěkný kluci a ne ta dnešní sebranka s rozkrokem pod kolenama, sjetá fetem, která neumí ani chodit. Není třeba se moc namáhat, aby člověk přišel na to proč tomu fandíte.  Horthyové

== 3.2.2010 18:22

Re: A zanechávali za sebou spáleniště hrůzu a smrt

Byli to rudí vypatlanci ochotni zabít i vlastní matku ve jménu strany.Jste docela legrační.

Pochyba 3.2.2010 18:55

Re: A zanechávali za sebou spáleniště hrůzu a smrt

Byli to zcela normální lidé a VYPATLANEC jsi ty. Pokus se udělat nějaký průzkum, jaké byly jejich životní osudy. Určitě by tam nebylo nic tak neobvyklého.

== 3.2.2010 19:41

Re: A zanechávali za sebou spáleniště hrůzu a smrt

Neplácejte nesmysly,  k SNB se mohl dostat jen kovaný soudruh-komunista.Komunisté nebyli normální a jejich osudy mě vůbec nezajímají.

hafusak2 3.2.2010 20:03

Re: A zanechávali za sebou spáleniště hrůzu a smrt

SNB byl založen v r. 1945, tedy 3 roky před únorem 48. Převzal lidi z četnictva i policie protektorátu a nově přijatí členové byli především posíláni do pohraničí k udržení pořádku, boji proti Werwolfům atd. To jen tak pro vysvětlení. KSČ tam měla v té době minimální vliv.

== 3.2.2010 23:51

Re: A zanechávali za sebou spáleniště hrůzu a smrt

 v době kdy SNB bojoval s vnějším nepřítelem, už byl plně pod kontrolou komunistů.A ti si vybírali velmi pečlivě lidi s propláchnutým mozkem.