Pondělí 15. července 2024, svátek má Jindřich
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

SITUACE: Pár úvah k teorii vítězství Ruska

Válka na Ukrajině je válkou opotřebovávací. V případě vytrvalé podpory západu ji Rusko nemůže vyhrát. Je tu ale jedno velké ALE. Ta podpora západu má svá úskalí a může velmi rychle skončit.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VP

V98a83ň51u77r80a 32P17e73t92r

11. 4. 2024 11:51

Pokud EU nezruší grýndýl a ESG, zasluhuje si stát se ruskou kolonií. Pořád je to lepší, než být islámským chalifátem!

0 0
možnosti
JN

Pokud Rusko obsadi Ukrajinu, bude mít spoustu ukrajinců do první linie a půjde dál.

0 0
možnosti
SG

Fiala už používá nick Martin Bílý?

0 0
možnosti
PS

Pepek Vyskoč už používá nick Grabec?

0 0
možnosti
LP

Podle OSN je legální jen ta útočná válka, která je schválena OSN! Vybavuje se mi válka v Koreji a v Kuvajtu? Takže viníkem je jednoznačně Rusko. Ostatní války, které jsem už zažil nekomentuji! Chápal jsem nechuť Ukrajiny vyjednávat s Ruskem, když vítězila. Od projevu Zalužného, že nenajdou li se rozdílové zbraně, jde o opotřebovávací válku! Jenže situace se změnila! I podle našeho a západního tisku Ukrajinská armáda ustupuje a hlavně jí chybí vojáci! Jednání se vysvětlují jako kapitulace? A co když Rusko opravdu provede velký průlom a obklíčí Kyjev? Bude pak jednat? Z našeho sobeckého zájmu já bych přivítal nárazníkový stát mezi NATO a Ruskem! Klidně by mohl být i neutrální, bude li garantovat vojenskou smlouvou jeho neutralitu Čína i NATO? Vojenskou! Tedy, bude li neutrální stát napaden, vyšlou garanti armády? Dohodnout se dá vše! Netřeba kapitulovat, je možné bojovat a požádat třetí země o zprostředkování návrhu! Návrhu!

0 0
možnosti
VN

No vidíte, kdyby Ukrajina léta nehnědla od nenávisti k Rusku a Rusům, včetně svých občanů, kdyby se NATO neroztahovalo jako mor nach Osten, kdyby UA budovala hospodářství s partnery na všech stranách a ne korupstan, statisíce lidí by žilo dál.

Ale to nebylo v plánu.

0 0
možnosti
JG

J92. 90G92a69n32a46u40r

11. 4. 2024 9:36

Válka s RuSSem bude, to vám povídám, vy kluci ušatí....!!!!!!

0 0
možnosti
FDW

Zase ti půjčili do klecového lůžka laptop?

0 0
možnosti
Foto

Štěpán Kotrba: K míru může dojít, až když si Západ přizná, že Rusko zvítězilo a jako s vítězem s ním začne jednat. Ne jako s poraženým. To nebude dialog podle Zelenského not. To nebude ani podle not Pentagonu nebo britské rozvědky. Dnes už nikdo soudný nepředpokládá, že se Ukrajině vrátí Krym, východní a nyní už ani jižní regiony. Ty jsou nebo budou a zůstanou ruské. Uznat to budou nuceni všichni včetně Ukrajiny samotné. Ukrajina musí vojensky i ekonomicky padnout, dohnaná k tomu absencí západní podpory, aby přestala bojovat.

0 0
možnosti
Foto

Vy i Cháb jste odporní ruští kolaboranti.

0 0
možnosti
JR

Zítra, při kulébru takových mouder uslyším mnoho. Článek je normální hospodské blábolení. My tam možná probereme, i kde udělal Hitler chybu, stejně tak jako autor ví, kde je chyba Ukrajiny, Ruska, USA, EU, Česka, NATO, atd.

Před půlnocí pak vyvrátíme teorii relativity a možná dojde i na Darwina a ty jeho výběry druhů!

0 0
možnosti
MV

Je to tak. Jestli necháme padnout Ukrajinu, i přes všechny události a chyby, které ruské agresy předcházely, jsme na řadě my. Zástupy fandů ruského světa už se těší.

0 0
možnosti
FDW

Jestli necháme... Já klidně. Co uděláte vy aby nepadla? Už máte sbalenou plnou polní? Ne? Jak to? Ukrajinský odpor se pomalu hroutí a vy s tím nic neuděláte?

Američané za Ukrajinu do války nepůjdou, neboť nejsou padlí na hlavu a nechtějí, aby se změnila v atomové hříbky. A to je jediná věc, čeho se bojí loutkovodiči, kteří vedou ruku senilního starce v Bílém domě.

Víte co? Zobněte si tabletku a bude to zase fajn.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz