1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

ROZHOVOR: To nám při vstupu do EU neřekli!

Minimálně ze dvou důvodů si od orientace na mladé a liberálně založené voliče příliš neslibuji. Jedním z důvodů je to, že mladých voličů obecně je velice málo ve srovnání se staršími věkovými skupinami.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Mikulec 9.3.2019 10:00

Re: Škoda, že pan Keller už nekandiduje

Ano, pan Koller a ještě Jiří Payne mluví zajímavě. Nedávno měl přednášku na téma, jak muže občan ovlivnit dění v EU. Matematický vysvětlil podle počtu poslanců a za ideálních podmínek hlasování, ze se šance limitne blíží zlomku procenta. Přednáška je na YouTube.

M. Prokop 9.3.2019 15:59

Re: Škoda, že pan Keller už nekandiduje

Payne má ovšem nějaký ideologický základ klasického liberála. Keller je jen vyžírka podle toho, kdo zrovna vládne.

J. Kanioková 10.3.2019 12:27

Nesouhlasím.

Keller je od 2014 v EP a velmi brzy začaly jeho články měnit réroriku. A už hned tehdy začal tvrdit, že už víc do EP kandidovat nebude.

P. Grigar 9.3.2019 12:14

Re: Škoda, že pan Keller už nekandiduje

.. já bych jeho nezájem o další kandidaturu do EP jako škodu neviděl, určitě se nestáhne do ústraní a v našem veřejném prostoru může ještě být co platný.

Nechlubte se, nechlubte,špatná je to sláva,

že vytéká do Němec všechna česká šťáva.

K.Havlíček Borovský

E. Derat 9.3.2019 12:58

Re: Škoda, že pan Keller už nekandiduje

To ano, ale nebude už u zdroje v EP. Což mi připadá jako škoda.

M. Prokop 9.3.2019 16:00

Re: Škoda, že pan Keller už nekandiduje

Škodit může tak i tak.

E. Derat 9.3.2019 16:20

Re: Škoda, že pan Keller už nekandiduje

Zřejmě jeho články v Právu nečtete, víte že nemám rád EU, a tak kdyby to byly nějáké chvalozpěvy na ní, tak by mi to nezajímalo. Jako mi nezájímá co píše pan Telička, Niedermayer atd. Keller v těch článcích právě vytahuje tu špínu, která v EP-EU panuje, ty různé vazby atd. Jo, možná to dělá pro Rusko, ale asi to bude pravda, když to žádný jiný tzv. demokratický europoslanec nerozporoval za těch několik let. A ty jeho články o EP-EU jsou v Právu tak 3x týdně. Jinak jsem volil SSO, ale článků od pana Macha bohužel mnoho nebylo. A Payn je na tom ještě hůře, on ani v ODS nebyl žádný myslitel.

P. Grigar 9.3.2019 18:45

Re: Škoda, že pan Keller už nekandiduje

.. až začnou problémy s EU(.. a ony začnou!) bude dobré mít doma inteligentního, nezaslepeného člověka, znalého poměrů uvnitř rozhodovacích struktur EU.

J. Kanioková 10.3.2019 12:59

Právo nečtu,

ale Kellera často potkávám, tak jsem se kdysi začla zajímat o jeho názory. SocDem nesnáším, ale sousedovy názory je dobré znát..

J. Kanioková 10.3.2019 12:52

Je profesor, nejspíš bude zase učit.

J. Cyrany 9.3.2019 7:55

Jeden z málá lidí v české politice

který má na dění originální pohled a dovede jej originálně podat. A to průměrní hochštapleři nenávidí.

P. Kmoníček 9.3.2019 8:10

Re: Jeden z málá lidí v české politice

Cyrany, Vy jste na to kápnul. A když máte takový přehled, tak jak mohl absolvovat tento člověk kteroukoliv vysokou školu ?

J. Holíček 9.3.2019 9:16

Re: Jeden z málá lidí v české politice

Takových lidí není zas tak málo. Třeba takový Langer. Nezáviďme jim!

Dobré, Kellere. :-))

V. Pavelka 9.3.2019 8:15

Re: Jeden z málá lidí v české politice

Jo , jednou větou setřel pražskou partu, která si nevšimla, že od pchodně idealistického Humanismu jim chytla koudel..

V. Pavelka 9.3.2019 8:22

Re: Jeden z málá lidí v české politice

Dík, pane Kellner,srozumitelné a jasné.