18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

ROZHOVOR: Mnohé Zemanovy názory racionalitu mají

Jaký dojem z výkonů prezidenta Miloše Zemana v poslední době máte zvláště poté, co chování premiéra Sobotky vůči Andreji Babišovi označil za chování „svině“ a premiéra samotného označil za osobu „s charismatem láhve od okurek“? Má Zeman věcně pravdu?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Těhanová 26.7.2017 10:19

Re: Omyl

Ano, byla to tenkrát od Zemana těžká podpásovka, ale ještě větší od tupých novinářů, kteří tu jeho interpretaci rozšířili. A Neff tím, že to dnes opakuje u mě velmi ztratil, nemá zřejmě takový rozhled, jak jsem se domnívala.

P. Vaňura 26.7.2017 10:21

Také jsem to viděl a slyšel na vlastní oči a uši a naprosto

s Vámi nemohu s Vámi souhlasit. Vůbec nechápu, proč to tehdy Schwarzenberg řekl, bylo to skoro mimo téma! Slyšel jsem i "bylo to v něm a nemohl si pomoci, nedokázal to neříct."

Němci tehdy (1945) nebyli schopni pochopit, že oni jediní mohli za válku v Evropě. Vina ostatních je až "druhého řádu," jak napsal Gisevius v knize Bis zum bitteren Ende.

J. Lukavsky 26.7.2017 17:35

Re: Omyl

"v dnešní době by byl Beneš za tehdejší německý odsun" No ale měl ještě dodat "ale posuzovat tehdejší skutky dnešními zákony je nesmysl".

P. Vaňura 26.7.2017 21:08

V dnešní době by především neproběhl žádný odsun!

P. Kmoníček 26.7.2017 8:36

Ať si inženýr z Hradu brebtá co chce,

ale ať je u toho alespoň upravený jako prezident civilizované země a ne jako předseda nějakého bývalého JZD, i když i mezi nimi se našli někteří vypadající kultivovaněji. Jako příklad uvedu jeho boty na návštěvě kráovny Alžběty.

J. Lepka 26.7.2017 9:09

Re: Ať si inženýr z Hradu brebtá co chce,

Murphy : Každý postupuje po služebním žebříčku až dosáhne na místo, na které nestačí.

Zde to tedy vypadá, že poslední relevantní post na který stačil, byl klaun ze Semaforu. ( I když to možná bylo tím kostkovaným sakem!)

P. Zinga 26.7.2017 8:29

Kníže Beneše,

Drahoš migranty: oba si to u obyčejných lidí pohnojili. Tím "obyčejných" nemyslím jednoduchých, spíše se zdravým rozumem, nezatíženým např. genderem..

P. Lenc 26.7.2017 9:50

Re: Kníže Beneše,

Doufejme, že máte pravdu.

P. Rudolf 26.7.2017 7:39

Naprosto zbytečný rozhovor

Neff už prostě nemá co zajímavého říct.

M. Prokop 26.7.2017 9:19

Re: Naprosto zbytečný rozhovor

Závada je na přijímači, agente.

M. Vondráček 26.7.2017 10:46

Re: Naprosto zbytečný rozhovor

No Vám určitě ne ...

J. Farda 26.7.2017 11:38

Re: Naprosto zbytečný rozhovor

Ni Vy.

J. Pospíšil 26.7.2017 3:35

Tak jsem si během čtení uvědomil,

že mi vadí rozhovory bez oslovení. Hovor a názory v něm mi přišly zajímavé, zvláště mě to zaujalo, jak bylo napsáno to, že intervieuvovaný se domnívá, že prezident má rakovinu.

V ten moment jsem začal hledat, s kým se to jako mluví. A ono je to až na konci, kde je uveden jako autor.

Já si myslím, že při rozhovoru stačí jako autora uvádět tazatele, ale že by jméno toho, s kým se vede rozhovor, mělo být jasné hned od začátku hovoru, buď v nadpisu nebo v oslovení v první otázce.

M. Krátký 26.7.2017 4:01

Re: Tak jsem si během čtení uvědomil,

taky jsem při čtení tápal stylem - kde, kdo, kdy a s kým ???