17.10.2021 | Svátek má Hedvika


Diskuse k článku

ROZHOVOR: Exministr Herman je teď dlužníkem SdL

Pokud vím, žádný z členů Evropské komise není odborníkem ani na ekologii, ani na energetiku. Mohou si samozřejmě platit celé týmy odborníků. Nemohou však vědět, nakolik jsou výstupy těchto týmů věrohodné či sporné, realistické či iluzorní.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
O. Mayer 1.8.2021 11:48

Je naprosto typické, že článek se jmenuje "Exministr Herman je teď dlužníkem SdL" ačkoliv vlastně s vyjímkou posledního odstavce pojednává o něčem naprosto jiném. Opravdu se zpovídaný domnívá, že metály se udělují proto aby z lidí nadělali něčí dlužníky? Chápu že nesouhlasí s názory/činy exministra Hermana ale při jeho vzdělání bych tedy od něho očekával trochu větší úroveň ve vyjádření tohoto názoru- tohle je opravdu ubohost.

Š. Hašek 1.8.2021 15:24

Ubohostí (a zhmotněnou neznalostí strohých faktů) je především osoba jistého Hermana.

Ostatní jest vedlejší. Domnívám se.

Na druhou stranu je ale přínosné, že pan Herman vyložil karty na stůl - a jeho vyšší politická činnost v ČR bude tedy možná jen za situace "po nějakém 15. březnu 202x . Možná bude zas sněžit. Domnívám se.

P. Hák 1.8.2021 19:33

Titulek pravděpodobně dělal editor, ne zpovídaný. Obvykle to tak bývá.

L. Beneš 2.8.2021 8:20

Ja, das sagt Mensch Mayer.

J. Sedlář 2.8.2021 9:22

Mno, když se podíváte brzo ráno jakou měl radost soudruh Pavlík Rychetský za metál od Zuzanky, tak by se i ten pocit dluhu dal uvěřit. Musíte ale ráno, pak už zamakal střihač.