Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

REFORMY: Pinocheta nepotřebujeme ani omylem!

Jan Ziegler se s odvážnou rétorikou postavil proti demokracii a tvrdí, že místo „polovičatých reforem“ vlády Petra Fialy potřebujeme razantní škrty v rozpočtu. Chtěl by vládu našeho „Pinocheta“, který by to dal všechno do pořádku.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JD

Pane Bartoni, ohledne generala Augusto Pinocheta se obrovsky mylite. Allende byl chilsky Gottwald a chtel zavest to, co jsme si zazili. Kdyby se general Svoboda zachoval jako Pinochet, nemuselo se to stat. Mel k disposici i Strahovsky stadion pro popravu tech nejhorsich 3 000 bolsevickych zlocincu. General Pinochet byl hrdina a zachranil Chile pred bolsevickym pucem a la 1948...Po jeho hrdinskem zakroku se z Chile stala prosperujici zeme. A jakypak diktator, kdyz Pinochet splnil svoji vlasteneckou povinnost, predal zase moc zpatky demokraticke vlade. To delaji diktatori? Mel by jste si doplnit informace o udalostech v Chile v te dobe. Ja jsem to podrobne sledoval, a vidim Pinocheta jako hrdinu. Jen vic takovych...

0 0
možnosti
RL

Přesně tak to vidím i já. Ale ty zelené bolševiky z Brusele dnes bohužel nikdo nevystřílí... :-(

0 0
možnosti
ZJ

Na rozdíl od pana Bartoně nepovažuji neplnění volebních slibů vládou Petra Fialy za něco, co tu ještě nikdy nebylo.Žádná vláda, kterou si pamatuji, nesplnila volební sliby beze zbytku. Lid chce být klamán, proto se mu slibují "hory, doly,modrý les", ale po volbách je všecko jinak. Přesto je parlamentní demokracie nejlepší ze špatných metod vládnutí.

0 0
možnosti
RL

Ale žádná ještě nedělala úplně pravý opak toho, co měla přímo v tom volebním programu, kvůli kterému je lidé volili. Já doufám, že snad už alespoň pochopili, jakou udělali chybu. :-(

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz