29.11.2020 | Svátek má Zina


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
hank bukowsky 10.4.2009 22:09

Gabal musí, ten má na to kontrakt

ale čecháčkové? ti mají jen ničím nepodloženou víru v nového spasitele, jen aby nemuseli máknout na suverenite kotlinky. Je lepší ji prolízovat , že?

fg 10.4.2009 22:51

Re: Gabal musí, ten má na to kontrakt

co tim chceš říct? Tvoje příspěvky jsou velice pitomé.

jk-jiny 10.4.2009 21:31

Jevréj píše, za co se mu zaplatí...

...tak co.

Saša Vondra 10.4.2009 21:16

Radaristi

Konečně je radar v propadlišti dějin. Nechápu, proč se ho někteří naši politici tak zuby nehty drží, i přesto, že už ho ani americký prezident nechce. Asi dostali dobře zaplaceno do vlastní kapsy. Nebylo by lepší radar nekřísit?

Monte Christo 10.4.2009 18:27

Nadeje zitrka

Prezident Barak Obama chlap ktery vi co dela a je to trochu slozitejsi na vysvetlovani...Stejne by to cesky svejk nepochopil...Jen par lidi v cechach si myslim ze vedi wo co tady jde...A ti stejne nereknou pravdu..Uz pro svuj potencionalni zisk...Ovsem jen zisk za tim nestoji...Berte to asi takhle nekdo je loutkou a nekdo s loutkou hybe vsemy smery...

Monte Christo Ma zeme Me srdce;-)

hraničář 10.4.2009 16:31

Všem prosťáčkům včetně pana Gabala

Kromě prvoplánově vojenských aspektů, tj. zda je radar určen proti Iránu nebo Rusům má tato záležitost daleko významnější geopolitický aspekt, zda se definitivně dostaneme do sféry "amerických zájmů" nebo zda nás opět uchvátí široká ruská náruč. Nevím, jak ostatní, ale já už si dávno vybral. Ať Paroubek a ostatní oranžoví bařtipáni (konečně) prasknou..... Odpůrci radaru a část našich intelektuálních elit bohužel opět plní roli užitečných idiotů. Usměvavý jelimánek v úřadu amerického prezidenta zřejmě bude plnit tutéž úlohu. Putin si musí ve svém carském paláci náramně libovat, jak mu to vše štymuje dohromady.... Where are You, Mr. Bush....? :-(

Skybird 10.4.2009 16:47

Re: Všem prosťáčkům včetně pana Gabala

Hraničáři, asi jsi ještě někde zadrátován u hraničního patníku.

Možná by bylo vhodné se podívat, co je vlastně tím dnešním americkým zájmem. Pro mne Obama svým výrokem, že Amerika nás nikdy neopustí řekl, že radar v tomto jejím postoji nehraje žádnou roli, tedy ani roli toho symbolu.

Farewell, Mr. Bush !

vita 10.4.2009 16:49

Re: Všem prosťáčkům včetně pana Gabala

A co nejdál!

ps 10.4.2009 16:56

Re: Všem prosťáčkům včetně pana Gabala

A co bude následovat? Welcome Mr. Putin?

vita 10.4.2009 17:01

Re: Všem prosťáčkům včetně pana Gabala

On tady byl Putin?

Já viděl amerického presidenta Obamu. Že bych se splet? Že by bylo temno a já si splet barvu kůže?

Ale ne - ty uši jsou nepřehlédnutelné. Obama to byl!

Vy jste vítal Putina? Doporučuji brýle!

ps 10.4.2009 17:10

Re: Všem prosťáčkům včetně pana Gabala

Já putina nevítal, ale ty se na to evidentně chystáš.

hank bukowsky 10.4.2009 22:04

Re: Všem prosťáčkům včetně pana Gabala

prosím vás, pokud vám už bylo více jak dvanáct let, mel by jste si sám sebe vážit, a tudíž dávat pozor na to, zda vámi napsané vás neukazuje jako hloupého človeka

hraničář 10.4.2009 16:55

Re: Všem prosťáčkům včetně pana Gabala

Sliby se slibujou, blázni se radujou.... Raději zůstanu zadrátován u hraničního patníku. Bude aspoň čas vzít kramle, až vy budete vítat Putina jako osvoboditele......

vita 10.4.2009 16:56

Re: Všem prosťáčkům včetně pana Gabala

Jen abyste se včas oddrátoval...

Že Guantanámo Kubě ale hodně zaručilo, co?

Bugy 10.4.2009 17:25

Re: Všem prosťáčkům včetně pana Gabala

Obama zatím neměl mnoho času udělat nic víc, než přednést pár líbivých projevů a z kapes daňových poplatníků nasypat stamiliardy těm, co svou nezodpovědností a nenažraností  zavinili finanční krizi. Uvidíme co bude za 1,2,3 roky jeho působení ve funkci údajně nejmocnějšího člověka planety. Moc rád bych se mýlil, ale myslím že zůstane pouze u líbivých projevů. Nejsem ani rasista ani netolerantní člověk, ale s muslimy jsem studoval, stačilo mi a myslím si o čistých úmyslech Iránu své. Radar pro mě znamenal a znamená alespoň trochu to, jak se postavit  k rozpínavosti terorismu a těch, kteří jej považují za svatý.

Richard III. 10.4.2009 21:20

Amerika nás nikdy neopustí?

Z úst téhle slibotechny, která naslibovala každému šaškovi všechno, to nelze brát vážně. A to nemluvím o celé pochybné argumentaci odpůrců radaru.

hank bukowsky 10.4.2009 22:07

Re: Amerika nás nikdy neopustí?

argumentace priznivcu je bohužel ješte o patro stupídnejší. Naivita a neznalost sveta kolem sebe z ní čiší jak sláma ze sedlákových bot. Mlčení by bylo výrazem geniality.

hraničář 14.4.2009 11:38

Re: Amerika nás nikdy neopustí?

Zato argumentace odpůrců radaru je podle Vás triumfem inteligence, že...... Rv

GSDr. Pasáček koz ve Vermontu 10.4.2009 15:06

Pitomí Rusáci a radar

Ti smradlaví mužici v láptích vedení zlým Medvěděvem jsou známí svojí notorickou tupostí. Přesto jim však, kupodivu, neuniklo, že USA má ve světě stovky vojenských základen (http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_United_States_military_bases) a další přibývají. V posledních letech v Kosovu, Iráku a Afganistánu, další se připravují v Bulharsku, Rumunsku, Gruzii a Ukrajině, (http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=12400), České republice a Polsku. Americké vojenské základny se stále přiblížují k ruským hranicím. Jistě nejde o zlý úmysl, je to jen náhoda.

Americká zahraniční politika je snadno předvídatelná. Řídí se doktrinou Mr. Bushe: Zdemokratizujeme bombami každý stát, o kterém prohlásíme že ohrožuje USA (http://en.wikipedia.org/wiki/Bush_Doctrine). Jestliže má tento nepřátelský stát nějaké užitečné přírodní zdroje, tím lépe. V poslední době to byl Afganistán a Irák, který, jak každý pokrokový demokrat ví, ohrožoval USA a celý svět svými zbraněmi hromadného ničení. (http://www.msnbc.msn.com/id/7634313/ ). Názor Mr. Alana Greenspana, bývalého hlavního ekonoma USA, že v Iráku jde hlavně o ropu je hodný opovržení. Na řadě je ted´ Irán a Pakistán.

A ti pitomí Rusáci stále odmítají věřit, že americké vojenské základny v Čechách a Polsku nejsou proti nim. Zřejmě proto, že jeden blitzkrieg (bleskovou válku) dost nedávno zažili a o další příliš nestojí. A také ví, že vítězů ve válce se nikdo nesmí ptát, jestli byli v právu, nebo mluvili pravdu. Proč se ti zaostalí mužici tolik bojí demokratizace ?  Vždyt´ občané Iráku i Afganistánu si americkou demokratizaci velice pochvalují.

Milan 10.4.2009 16:17

Re: Pitomí Rusáci a radar

Da, da-ti rusacci/pasacci jsou notoricky tupi,ale s jinych duvodu nezli zde ironicky uvedeno. Propagandisticky naivni distorce reality jsou prusvitne a zamotaji mozecky pouze tem, kteri to prezvykuji u pivniho stolu...takze kazete svym kozyyyckam.

jirka.s. 10.4.2009 16:29

Re: Pitomí Rusáci a radar

Ty sám jsi, kozoprde, zářný příklad americké demokracie, protože něco tak ukrutně pitomého, co by ho navíc pomlouvalo kde se dá, by si nikdo jenom malinko nesnášenlivý nenechal smrdět ve vlastním baráku!!!(Y)

Pasáček koz ve Vermontu 10.4.2009 16:54

Re: Pitomí Rusáci a radar

Děkuji pánům Milanovi a Jirkovi za jejich hlubokomyslné úvahy. Moje kozy jim však příliš nerozumí.

Honza II 10.4.2009 13:21

Skutečně pozoruhodné...

poslední dobou,jakoby novináři,ale i někteří ""politici""si chtěli tu rararovou základnu doslova vybrečet.......ale my ji tady chceme !!......vy jste nám ji slibovali a teď nám ji nechcete dát........jak jinak si vysvětlit,tolik nářků a debat okolo radaru.    Prostě když bude,tak bude - když ne,tak ne! Víc není třeba kolem toho Vondrovat.

Rudolph 10.4.2009 12:47

Protože si to nepřejou Rusové

Jsem pro radar, protože si ho nepřejí Rusové. To je naprosto nezfalšoatelná známka toho, že je něco pro naši zemi dobré :-)

Honza II 10.4.2009 13:24

Re: Protože si to nepřejou Rusové

to je taky známka,jak tvůj mozek pracuje.........chci to proto,že to někdo nechce :-D:-DRv

ps 10.4.2009 14:06

Re: Protože si to nepřejou Rusové

Ne někdo ale rusáci. Nebo ty dáváš přednost tomu tancovat jak rusáci pískají?

R.J. 10.4.2009 14:07

Re: Protože si to nepřejou Rusové

Ale stejně, jak Honzík toho kozáčka pěkně tancuje, ještě mu přijedou teď Alexandrovci vyhrávat do tance. ;-D

jirka.s. 10.4.2009 16:32

Re: Protože si to nepřejou Rusové

Jojo, honzík už má na tu stovocasou příšeru lupeny do první řady, aby si užil i jeho nos! ;-D

janoryna 10.4.2009 14:24

Re: Protože si to nepřejou Rusové

asi by to chtělo trochu myslet. co když rusové řeknou: když češi chtějí plyn, tak jim ho proto nedáme ! a máš to ps ! přece rusové nebudou tancovat, jak češi pískají !

berg 10.4.2009 14:36

Re: Protože si to nepřejou Rusové

říct to můžou, ale soudruhu mysli, budou mít co žrát? a nech už toho strašení, před vstupem do nato jste plácali stejně