29.5.2024 | Svátek má Maxmilián, Maxim


Diskuse k článku

PŘEMÍTÁNÍ: Tea Party a česká pravice

Se zájmem, se sympatiemi, ale také s rozpaky sleduju zrod Tea Party, pravicové frakce uvnitř ODS.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Sedlář 30.8.2021 6:13

Moc tam toho nezbylo, což?

V. Šedivý 30.8.2021 6:55

No asi TriSvoSou.

Ať mají aspoň ty prachy na provoz a za čtyři roky snad projdou.

D. Polanský 30.8.2021 7:33

Volte Trikolóru, aby se prodrala.

M. Mervartova 30.8.2021 9:06

Kdyby všichni ti, kteří volí ODS, jako nejmenší zlo, dali hlas Trikoloře, byla by to po volbách "bohatá nevěsta". Jenže se všichni bojí, že jejich hlas propadne. A tzv. předvolební průzkumy tomu hojně napomáhají:-/

L. Písařík 30.8.2021 11:53

Nepřesvědčil jste mně, smíšením tří barev vznikne obvykle černá a tam Trikové míří.

P. Zima 30.8.2021 12:18

"černá je osmá barva duhy" :-) ... ale Vy jste měl nejspíš namysli hnědou k níž mnozí Trikolóru řadí aniž by takové své tvrzení uměli vyfutrovat konkrétními argumenty.

P. Zima 30.8.2021 12:23

... ale to člověka moc neudivuje. Kdysi jsem na vlastní uši slyšel ve společnosti jednu Ovulanku prohlásit, že Svobodní jsou fašisti. No, snad se už dostala v pořádku zpátky na svojí rodnou planetu.

L. Písařík 30.8.2021 13:55

Semaforoví mně zatím nijak nezaujali, ani svým programem, ani svým složením a po vaší intervenci bych je nedoporučil volit všem.

M. Miky 30.8.2021 9:25

Hoďte jim to, maximálně Váš hlas propadne, stejně jako v případě hlasu pro "Spolu s Piráty pod STAN".

A třeba to nakonec přeházíme.