17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

PRÁVO: Konvičkiáda

Instituci, jež by už z principu své existence měla požívat vážnosti, se nemůže stát nic horšího, než že je směšná. Přesně tohle se děje státnímu zastupitelství. Řeč teď výjimečně není o olomoucké tvůrčí skupině okolo Iva Ištvana, nýbrž o další výtečnici usilující o naše bránice.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Morava 3.12.2015 10:19

Pane autore píšete mi ze srdce

Je to tragikomické. Škoda že Vás zavřou. Oni se totiž ti politici bojí o koryta. Přitom by ale nemuseli, je to z vlastní blbosti!!! Místo aby KDU hájila toho kdo ji volil - lidi kteří uznávají křesťanské zásady, je jen politicky neslaně/nemastně korektní. Poslouchal by někdo pana Konvičku (a potřeboval by on jít do voleb?), kdyby KDU řekli, že islám kromě výbojů do ČR opravdu nepatří! Že musíme chránit křesťany a Židy u nás a demokracie není b.del na hranicích EU? A co TOP09? Je pravicová když chce z našich daní platit neschopnost chránit hranice? Charita se v pravici dělá dobrovolně, ne z z daní... A je ČSSDemokratická? Když nenechá mluvit a nálepkuje oponenty. Šašci se zesměšnili a ztrapnili sami.

J. Šimek 3.12.2015 10:13

Kašpar vidí kolem sebe kašpary :o)

P. Švejnoch 3.12.2015 10:22

Re: Kašpar vidí kolem sebe kašpary :o)

A kolik jich kolem sebe vidíte, pane J. "S". Šimku 066?

J. Šimek 3.12.2015 10:29

Re: Kašpar vidí kolem sebe kašpary :o)

Jsem demokrat, já vidím stejné nebo jiné názory. Suplovat absenci argumentů nálepkováním (a že jich tam ten roker nasázel, co :o) nemusím.

P. Švejnoch 3.12.2015 10:33

Re: Kašpar vidí kolem sebe kašpary :o)

Jste si jist, že chápete význam slova "demokrat"?

J. Šimek 3.12.2015 10:35

Re: Kašpar vidí kolem sebe kašpary :o)

Ano, je to o názorech a ne o "ztroskotancích a zaprodancích".

P. Švejnoch 3.12.2015 10:40

Re: Kašpar vidí kolem sebe kašpary :o)

Vaše schopnost poskládat jakási slůvka, která naprosto nesouvisí s otázkou (dále viz Vaše včerejší tanečky okolo "Kam se poděl..."), je obdivuhodná. V obecné češtině by se to mohlo nazvat blábolením.

Tedy ještě jednou: Chápete význam slova "demokrat"?

J. Šimek 3.12.2015 11:06

Re: Kašpar vidí kolem sebe kašpary :o)

Chápu.

P. Švejnoch 3.12.2015 12:38

Re: Kašpar vidí kolem sebe kašpary :o)

Obávám se, že se pouze domníváte, že chápete (což se Vám ovšem stává v převažujícím počtu případů). Pokud byste totiž obsah slova "demokrat" chápal, nemohl byste ho použít v kontextu, ve kterém jste ho použil.

J. Šimek 3.12.2015 12:39

Re: Kašpar vidí kolem sebe kašpary :o)

Mohl.

P. Švejnoch 3.12.2015 12:47

Re: Kašpar vidí kolem sebe kašpary :o)

Ano, jistě mohl, to je pravda... Zapomněl jsem totiž, že Vaše příspěvky nutně nemusí dávat smysl, stačí, že v nich jsou jakási slůvka...! :-)

J. Šimek 3.12.2015 13:05

Re: Kašpar vidí kolem sebe kašpary :o)

Napsal jem - demokracie je o názorech, tak to pro vás musí být fakt nesrozumitelné :o)

P. Švejnoch 3.12.2015 13:18

Re: Kašpar vidí kolem sebe kašpary :o)

To samozřejmě ano. A stejně tak to musí být nesrozumitelné i pro kohokoli jiného, kdo chápe skutečný význam slova "demokracie" (potažmo "demokrat"). Zjistěte si, co ta slova znamenají a do té doby se zdržte dalších ilustrací Vaší ignorance, sémantiku. ;-)

J. Šimek 3.12.2015 17:11

Re: Kašpar vidí kolem sebe kašpary :o)

Mluvte za sebe a raďte třeba dětem, já to od vás nepotřebuju.

Ś. Svobodová 3.12.2015 12:26

Re: Kašpar vidí kolem sebe kašpary :o)

Dnes jsem se snažila Šimka analyzovat. Musí být dokonalý mystifikátor, neboť si nedokážu představit, že by byl někdo na PSu TAK MOC MOC MOC tupý.

J. Schwarz 3.12.2015 15:47

Re: Kašpar vidí kolem sebe kašpary :o)

I "demokrat" může být pěknej kašpar. A pokud jde o problém migrace tak to vypadá, že málokterý z našich "vrcholových politiků" patří k demokratům, neboť jeden vedle druhého kašlou na názory většiny veřejnosti, důležitější pro ně je pochvala z Bruselu eventuelně pochvalně laděný komentář v tisku.

B. Rybák 3.12.2015 17:59

Re: Kašpar vidí kolem sebe kašpary :o)

Když nemusíte nálepkovat, tak proč to děláte? Vy jste nenapsal, že "Kašpar vidí kolem sebe kašpary"?

Z. Bureš 3.12.2015 15:51

Re: Kašpar vidí kolem sebe kašpary :o)

No tedy Šimku - Vy ale máte parádní proti argumenty k článku......jen co je pravda !!!

Z Vás se Gottwald v pekle tetelí blahem - jakého zde má vzorného žáka.....

J. Šimek 3.12.2015 17:12

Re: Kašpar vidí kolem sebe kašpary :o)

Lžete :o)

J. Urban 3.12.2015 10:11

Konvička vadí. Korán nevadí.

Konvička je "xenofob". Korán je multi-kulti. Vraždění je multi-kulti. Mlácení manželek je multi-kulti. Pedofilie je multi-kulti. Kdo to nechápe a snad dokonce kritizuje, je xenofob, jako Konvička, možná i fašoun.

J. Šimek 3.12.2015 10:14

Re: Konvička vadí. Korán nevadí.

Dejte mi link na ty vaše vyjmenované multi-kulty, ať konečně zjistím, že si to jen necucáte z prstu, děkuji.

F. Vokurka 3.12.2015 10:18

Re: Konvička vadí. Korán nevadí.

treba tady, lhani a cybersikana statni organizace za dotace.

http://www.hatefree.cz/blo/clanky/1163-proc-se-nebat-sariy

J. Šimek 3.12.2015 10:25

Re: Konvička vadí. Korán nevadí.

Nějak nemůžu najít to schvalování vraždění a kemenování ...

F. Vokurka 3.12.2015 10:34

Re: Konvička vadí. Korán nevadí.

pak se dovzdelejte

J. Šimek 3.12.2015 10:36

Re: Konvička vadí. Korán nevadí.

To není o vzdělaní, to je o tom, že to v těch textech z vašeho linku není...

J. Urban 3.12.2015 11:39

Re: Konvička vadí. Korán nevadí.

Hatefree o šaríje: tradiční výklad islámského práva je v principu správný a má být vymáhán, avšak až ve chvíli, kdy stav společnosti bude odpovídat určitým přísným kritériím, která nemohou být v dohledné době splněna.

Tak mně tohle teda úplně stačí.

J. Šimek 3.12.2015 11:59

Re: Konvička vadí. Korán nevadí.

Já předpokládal, že tam bude něco o obohacení naší společnosti zákonem šaríja, zvláště pak kamenování nevěrnic, vraždění bezvěrců a preferováním pedofílie.

Našel jsem to ale jen ve vašem tvrzení, na linku nic takového není.

Kde jste to teda sebral, netajte to. Děkuji.

R. Morava 3.12.2015 10:29

Re: Konvička vadí. Korán nevadí.

Nejlepší linka pane je to co sám zažijete. Tisk může lhát, ale není nad zkušenost. Zajeďte si na večer do muslimské čtvrti Bruselu, či Londýna, zaposlouchejte se do volání "Meluzína" někde ve Švédsku. Zajděte i do nějakého toho echt utečeneckého tábora v Německu... Já vím, chce to peníze a čas, ale je to to co Merklová neudělala. A pak se zamyslete, kdo to způsobil. Ti co se chtěli mít lépe v Evropě nejsou hlavními viníky. I pro mne bylo těžké nestát se v USA rasistou. Nestal jsem se, obstál jsem, ale pochopil jsem co je ustupování zlu a zásadám, a rasismus naruby.

A. Alda 3.12.2015 9:35

Velmi výstižný esej.

Máte naprostou pravdu, pane.

Oni všichni nějak zapomněli, že když ODS nechala odsoudit kreslíře tykadel Smetanu, stálo ji to překvapivě velké množství hlasů a nastoupila cestu k marginalisaci.

Teď to zkoušejí na Konvičku - ale efekt bude mnohem výraznější než způsobilo zavření Smetany.

K. Filek 3.12.2015 9:40

Re: Velmi výstižný esej.

Jak jste na to přišel,že ho nechala zavřít ODS.Vy musíte mít styky.