Středa 24. července 2024, svátek má Kristýna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

POLITIKA: Zblbnutí Rogera Waterse

Skvělý herec Gérard Depardieu, který zahořel láskou k Vladimíru Putinovi, jenž ho na oplátku obdařil ruským občanstvím. Pravda, byly za tím i daně, které se herci jaksi příliš nechtělo platit, ale to byla jistě jen nehorázná pomluva, která očernila jinak zcela čistý vztah k imperátorovi.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
OM

No, s těmi koncerty je to divné. Podle některých zpráv je zrušil sám Waters, když jeho postoje kritizovali někteří polští radní. Waters sám to popírá a říká, že chce jen mír.

0 0
možnosti
BR

Pokud jde o konflikt na Ukrajině, tak jsem válečným štváčem podporujícím sankce a dodávání moderních zbraní na Ukrajinu. Pan Roger Waters zřejmě nikdy nežil "v zemi, kde zítra znamená včera", tak má názory, se kterými nesouhlasím. Než, abych mu říkal, "drž ústa a hrej", raději bych se zamyslel nad jeho argumenty. Také jsem si při této příležitosti vzpomněl na to, jak pan Havel kdysi na varování Karla Kryla, že u nás vzniká mafiánský způsob kapitalismu, řekl: "Vezmi si kytaru Karle a hrej." To, že někdo je výborný muzikant, ještě neznamená, že by měl držet ústa, když přijde řeč na šílenou válku. Možná se mýlí. Ale pokud ano, nemá to nic společného s tím, jaký je muzikant. Mylné názory se nejvhodněji vyvracejí pomocí pravdivých a přesvědčivých argumentů.

0 0
možnosti
JD

J44a76n 72D23v32o28ř12á33k

5. 10. 2022 6:00

Tak dle této logiky už zblbnul i americký senátor Roger Waters a ekonom Jeffrey Sachs, když zničení plynovodů NS1 a NS2 přisoudil USA se souhlasem německého kancléře. To jsou ale věci, co?

0 0
možnosti
Foto

senátor je Richard Black

0 0
možnosti
TN

T19o96m59a79s 83N16o96v45y

5. 10. 2022 4:51

V roce 1989 byl Waters hrdina ze Zdi.

The Wall byl fantastický antitotalitní projekt.

Jen idiot nemění názory, ano, ale toto je ode zdi ke zdi.

0 0
možnosti
Foto

Nevšim jsem si, že by Waters Putina adoroval, pouze vyslovil mainstreamem ignorovaný pohled, že za válku můžou USA a že Putin byl do ní dotlačen

0 0
možnosti
TK

"Staré české přísloví říká, že se má švec držet svého kopyta."

Inu, tohle přísloví mě napadá často. S dodatkem, že se týká všech, ne jen některých. Ale to "někteří" asi nepochopí. "Někteří" vždy spíš myslí na jiné než na sebe, jich se to jaksi netýká. Asi...

0 0
možnosti
EN

To je pravda, ale souhlasím s autorem, ze tady Waters odcupital od svého kopyta hodně daleko. :-)

0 0
možnosti
EN

The cobbler should stick to his last.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz