1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

POLITIKA: Za katr patří Ištvan

Petr Nečas byl podle mě špatný premiér a špatný předseda ODS. Mnohokrát jsem to o něm řekl i napsal. Loni na podzim, kdy se konal volební kongres ODS, byl ten správný čas na jeho výměnu. Nestalo se. Bohužel.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Mannheim 10.7.2013 7:16

Hradečáci

dobře jste kroužkovali a věřím, že budete kroužkovat zase - opravdu tohle chcete ve vysoké politice?

I. Schlägel 10.7.2013 7:42

Re: Hradečáci

Kroužkování v každém případě.

R. Gramblička 10.7.2013 6:18

No, pokud článek

v posledním reflexu nelže, je Ištván pěknej parchant

P. Pavlovský 10.7.2013 7:18

Re: No, pokud článek

Reflex, založený Petrem Hájkem, nezapře svého otce :-)

R. Gramblička 10.7.2013 8:22

Re: No, pokud článek

Nevím, kde jste na to přišel a co tím jako chcete říct. ale nelíbí se mi to.

P. Pavlovský 10.7.2013 8:59

Re: No, pokud článek

Petr Hájek, předlistopadový redaktor Květů přes ideologii, založil po listopadu Reflex a po pár letech jej prodal - to je všeobecně známé a dohledatelné na Google.

Pokud opravdu nevíte, co jsem  tím chtěl řícti, je vaše "nelíbení" zcela iracionální, ale samozřejmě na ně máte plné právo.

Jeden se holt někdy v sobě nevyzná, já také nevím, proč mám méně rád žlutou než zelenou.

R. Gramblička 10.7.2013 9:22

Re: No, pokud článek

Jen ste nevysvětlil, kam jste mířil tím "že nezapře svého otce". Jakože v reflexu jsou stejní idioti jako je Hájek?

P. Pavlovský 10.7.2013 9:48

Re: No, pokud článek

Hájek Reflex "porodil" a vypiplal z dětských krůčků..

Nějkaké geny tam zřejmě jsou :-)

J. Kanioková 10.7.2013 15:38

Dlouhodobým vlastníkem je či donedávna byl - Schwarzenberk

P. Pavlovský 10.7.2013 15:45

Re: Dlouhodobým vlastníkem je či donedávna byl - Schwarzenberk

Kníže se jmenuje SchwarzenbeG

a vlastnil Respekt!

J. Vyhnalík 10.7.2013 17:31

Re: Dlouhodobým vlastníkem je či donedávna byl - Schwarzenberk

To jsem netušil, že je to Albánec, alespoň podle toho "skutečného" jména, které jste mu dal.

P. Pavlovský 10.7.2013 17:44

Re: Dlouhodobým vlastníkem je či donedávna byl - Schwarzenberk

Ano, jeho prapředek byl Skanderbeg :-)

M. Trhlík 10.7.2013 10:43

Re: No, pokud článek

Pane Grambličko,co je, nebo není pan Ištván, není rozhodující, Podstatné je, že je státní zástupce. Jinak pan Štěpánek, se pořád cítí zneuznaný a čeká na každou příležitost, aby se zveřejnil. Jinak nevím, jak v parlamentní demokracii, kterou teď operuje padlá vláda, včetně paní Němcové, máme státního zástupce parchanta. To o přílišné demokracii nesvědčí a navíc máme stovky darebáků o kterých se mlčí, ale ti nejsou aktuální.

R. Gramblička 10.7.2013 12:33

Re: No, pokud článek

Ištván si na Olomouckém zastupitelství vybudoval državu, kde je hradním pánem. Krátce před pádem vlády byl prí dokončen a předložen zákon o státním zastupitelství, kde se počítalo se zrušením olomouckého zastupitelství. Ištvan by přišel o moc a místo a to nemohl dopustit. Hon na lobbisty byl jen záminka, stejně na ně nic nemá. Cílem bylo zamezit přijetí zmíneného zákona - tolik z článku v reflexu

podstatné tedy je, jaké byly pohnutky pana Ištvana, jestli skutečně boj proti korupci anebo boj za vlastní mocenské cíle

H. Grúbr 10.7.2013 5:46

Autor se právě vrátil z výletu do jiné galaxie

a po přečtení Lidovek píše komentář. A zjištěná fakta ho nezajímají.

P. Maleček 10.7.2013 4:24

"frojde, frojde - vždycky na tě dojde"

No, Štěpánek nám pěkně po "frojdovsku" otevřel své nitro. Nitro škvařící se v hrůze, že i pro něj si přijdou - ne hned funebráci ale policie. Copak asi na sebe při telefonování vyžvanil.

I. Skolin 10.7.2013 5:35

Re: "frojde, frojde - vždycky na tě dojde"

Argumenty typu " kdo nemá co skrývat, tomu odposlechy nevadí " jsou nejen nebezpečně hloupé, ale i krátkozraké.

P. Han 10.7.2013 6:13

Re: "frojde, frojde - vždycky na tě dojde"

Hlavně s nimi vždycky přijde ten, kdo by se pos/ral dva metry do vejšky, kdyby se měly týkat i jeho.

J. Stejskal 10.7.2013 1:50

"Nebezpečný nešťastník"

je opravdu dobré sousloví. Pokud by se ale mělo aplikovat správně, tak sedí nejlépe na pana Štěpánka.

P. Han 10.7.2013 2:22

Re: "Nebezpečný nešťastník"

Čímpak je Štěpánek nebezpečný? Tím, že se nebojí napsat pravdu?

J. Jurax 10.7.2013 1:28

V aféře Nečase, Nagyové, těch čtyř exposlanců a nekomromisního bijce korupce Ištvána:

vyvstávají dvě otázky:

Cui bono?

Cui prodest?

R. Gramblička 10.7.2013 8:28

Re: V aféře Nečase, Nagyové, těch čtyř exposlanců a nekomromisního bijce korupce Ištvána:

Ištván si na Olomouckém zastupitelství vybudoval državu, kde je hradním pánem. Krátce před pádem vlády byl prí dokončen a předložen zákon o státním zastupitelství, kde se počítalo se zrušením olomouckého zastupitelství. Ištvan by přišel o moc a místo a to nemohl dopustit. Hon na lobbisty byl jen záminka, stejně na ně nic nemá. Cílem bylo zamezit přijetí zmíneného zákona

P. Pavlovský 10.7.2013 1:20

Petr Štěpánek soudí Ištvána podle sebe

"Co takhle kdyby jej někdo rok a půl odposlouchával?" Tak co? 

Štěpánek je zřejmě přesvědčen, že prakticky každý půl roku odposlouchávaný dospělý člověk v tomto státě by mohl být právem kriminalizován. V tom se, doufám, frapantně mýlí.

Nedělám si o svých spoluobčanech iluze, ale  věřím, že takovým odposlechem  by se důvody k obvinění nenašly ani u 15% Čechů.

Dost možná ale mezi ně patří i Petr Štěpánek. Sebekritika je prvním krokem k nápravě :-)

J. Jurax 10.7.2013 1:24

Re: Petr Štěpánek soudí Ištvána podle sebe

Štěpánek je zřejmě přesvědčen, že prakticky každý půl roku odposlouchávaný dospělý člověk v tomto státě by mohl být právem kriminalizován.

No, kdyby se za to dospělý člověk  doplnilo ve vysoké státní či politické funkci nebo poslanec a v neposlední řadě taky státní zástupce a soudce, tak se obávám, že by se pan Štěpánek ani moc nemýlil.

L. Novák 10.7.2013 2:03

Re: Petr Štěpánek soudí Ištvána podle sebe

Štěpánek by šel mezi prvními... :-P

P. Han 10.7.2013 2:23

Re: Petr Štěpánek soudí Ištvána podle sebe

I to je možné. Zavedeme tedy plošné odposlechy a každý bude šmírovat každého?

V. Běhal 10.7.2013 6:31

Re: Petr Štěpánek soudí Ištvána podle sebe

Už se stalo,

P. Han 10.7.2013 6:52

Re: Petr Štěpánek soudí Ištvána podle sebe

Kdepak. Zatím jenom NĚKDO šmíruje každého. Chybí mi zpětná vazba, čili veřejné šmírování šmíráků.

T. Kohout 10.7.2013 7:19

Re: Petr Štěpánek soudí Ištvána podle sebe

Ono to tak není?

P. Schuster 10.7.2013 7:16

Re: Petr Štěpánek soudí Ištvána podle sebe

Mám jiný názor, nemýlí se. Nikdo není tzv. čistý. Odposlechy jsou velmi nebezpečné, ale u soudu zatím nejsou průkazné - viz fotbalová aféra (kapříci) byla to sice vtipná divadelní hra, ale výsledek?