5.7.2022 | Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje


Diskuse k článku

POLITIKA: Vakcína a důvěra

Rozdíly v efektivitě očkování budí podiv a také politické vášně. Předáci Evropské unie nás i sebe utěšují, že je na tom Unie líp než většina zemí světa, ale co naplat, z Unie vystrnaděná Británie má se svými 47 procenty občany naočkovanými aspoň jednou dávkou hodně víc než dvojnásobek úhrnu Unie.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Církva 19.4.2021 11:19

Tak Aston má pravdu. Jsme v p. tak očkování určitě ano a dnes i Astra Zeneca může pomoct, přestože se sraženinami je těch případů víc a vážnější.

Sputnik V nebo AZ od Dánska měli brát třeba před měsícem. Dnes už bych se pomalu zaměřoval na dodání více Pfizerů a Moderny, protože z 2..3 měsíce bude všechno jinak. Buď bude třeba vakcínu na nové mutace, nebo už si budeme vybírat a hodně lidí vakcinaci odmítá i teď.

Šetřit na vakcínách se pak ukázalo jako největší pitomost. Zpočítal si někdo kolik peněz na občana stojí zastavení obchodů, zpomalení ekonomiky...? Takže klidně 4 miiony Pfizerů za 1000Kc nez Astru Zeneca zadarmo.

Pokud AZ z Dánska tak jen jako že ji odečteme od pozdějšíc dodávek. Za 2 měsíce ji potřeba nebude, jedině vylepšenou verzi.

J. David 19.4.2021 17:16

Ad absurdum, co se na to nevyprdnout? Co bude lacinější, očkovaní či promoření? Rád se nechám poučit.

J. Vala 19.4.2021 21:43

zavisi na tom, na kolik si cenite jednoho mrtveho....