3.5.2024 | Svátek má Alexej


Diskuse k článku

POLITIKA: Ubohost, kam se podíváš

Prezident Miloš Zeman je o dva měsíce mladší než já, takže kdybychom spolu vyrazili na tramp, musel by mi chodit pro pivo.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
A. Pakosta 25.10.2021 13:25

Možná pan Babiš, veden svým neomylným státnickým instinktem, usoudil, že se prezident Zeman už do úřadu nevrátí, a zahajuje tedy neprodleně svou předvolební kampáň. Ovšem, pokud se přece jen mýlí, a prezident ještě v Lánech či na Hradě zasedne k svému pracovnímu stolu, mohl by (jako odkopnutá milenka) svému bývalému spřeženci šeredně zavařit - a to on k smrti rád!

J. Kavalír 25.10.2021 9:42

Vystrčila bych snad volil jedině v případě, že by jeho protikandidátem byl Pavel, ale to už by se musel národ úplně zbláznit.

J. Nevrkla 25.10.2021 8:10

Já jsem nic nemorálního na jednání té údajně hradní tlupy nezaznamenal. Zato z komentáře i jednání vítězů voleb nenávist a pomstychtivost jen čiší.

V. Církva 25.10.2021 8:16

R^

L. Beneš 25.10.2021 8:51

O ničemných pohnutkách ničemů píše autor. Ti ovšem zatím na Hradě nesedí.

P. Sura 25.10.2021 9:20

Kdo v tomto případě "nic nemorálního nezaznamenal", dokládá jen kvalitu své morálky.

J. Nevrkla 25.10.2021 9:23

Tak mi vy moralisto něco konkrétního nemorálního od hradní tlupy připomeňte. Děkuji.

P. Sura 25.10.2021 9:39

Vám? To je marný...:-/

J. Nevrkla 25.10.2021 9:53

Očekával jsem, že se zmuzete jen na něco takového. To je mnohokrát opakovaná zkušenost.:-)

P. Sura 25.10.2021 10:21

Nerad bych Vás býval zklamal..

Zemanovi pohrobci jsou pro mě ztracená generace.

J. Nevrkla 25.10.2021 10:30

To je takové pokrokarske, přesně takhle mluvili Gottwaldovi soudruzi, to je jejich výrazivo a názory. Vrací se to, má nové následovníky.

G. Onion 25.10.2021 10:08

A vy jste ten jenž určuje co je ještě morální a co ne? Dovolte abych se zasmál;-D;-D;-D

P. Sura 25.10.2021 10:21

Zemanovi pohrobci jsou pro mě ztracená generace.

G. Onion 25.10.2021 13:20

Vypadá to, že jste během šestinedělí prodělal duševní šok, což na vás zanechalo doživotní následky. Jinak by jste nemohl tak blábolit z cesty, vy pohrobku;-D;-D

R. Tichý 25.10.2021 8:07

Docela souhlas. Akorat bych rekl, ze bez Vystrcilova natlaku by s nami Mynar i Ovcacek jeste dlouho hrali na schovavanou

D. Stirsky 25.10.2021 7:59

V jednom životopise Franze Josefa I., který byl rovněž hodně vázán na matku Žofii, jsem četl toto. F. J. kohosi bytostně nesnášel. “Uvidíte”, řekl jednomu ze svých sloužících, “že mu budu muset ten metál dát!” A nesnášený pan X medaili skutečně dostal, protože si ji bez ohledu na antipatie císaře vysloužil. A přesně tohoto “noblesse oblige” prezident není schopen. Je jen venkovský zeman.

P. Sura 25.10.2021 9:22

Současně si nevzpomínám, že by kdo za jiných prezidentů metály odmítal .....

M. Těhanová 25.10.2021 7:17

No, ubohost vnímám jen v myšlenkových pochodech pana Novotného.

Pro upřesnění, jsem skoro o 2 roky starší než tito dva velikáni.

V. Církva 25.10.2021 8:19

Máte na mysli věk fyzický nebo mentální? Jsou lidé které zůstávají celý život ve fázi dětinské.

Protože jste nepoužila žádný argument nebo rozvinutí Vaší úvahy, nemohu posoudit jak je tomu u Vás.

M. Těhanová 25.10.2021 12:59

Dle názoru jiných, jak fyzicky, tak mentálně jsem prý na tom velmi dobře. A POLITIKA JE TAKOVÝ MŮJ KONÍČEK. Navíc, mám velmi dobrou paměť.

T. Zlesa 25.10.2021 12:52

R^

J. Krejčí 25.10.2021 7:04

Ten prezident v tomto blábolu tak vychválený mi připomíná pana krále Půlnočního království ve starém filmu Pyšná princezna, Ten si také vybral poradce podle svého gusta a pak čuměl jak místo něj vládnou. Sám se znemožnil, není třeba ho odstavovat, není už k ničemu.Ty necelé dva roky co mu zbývají ve funkci vydržíme i pod vodou.

K. Salajka 25.10.2021 6:52

Velmi dobré hodnocení. Obávám se, že našim Bruselínům jde o víc, než vyřídit si účty se Zemanem. Musí ovládnout poslední post z mocenského tria /k senátu přidali sněmovnu manipulací se zákonem o volbách, kterou odklepl Rychetský na Ústavním soudu/. Prezident je poslední překážka- už nestačí převzít moc na přechodné volební období, přichází totiž všeobecné zbídačení Evropanů. Tento rok vznikla Jednotná kandidátka (dvou koalic) po vzoru r. 1946, příště už to musí být systém korespondenčních hlasů, které si pošlou kandidáti sami jako v USA. Voliči Pirátů selhali , když neocenili náklady a pracovní úsilí , které Piráti vynaložili, aby zvítězila demokracie vítězně vzhůru směřující říše. lasy příště musí rozpočítat počítačová firma ve Frankfurtu nad Mohanem- vyhrát můžou jen ti správní kandidáti, kteří žerou deep statu z ruky.

J. Nevrkla 25.10.2021 8:11

R^R^

P. Jirkovský 25.10.2021 6:47

Novotnýho metr na posuzování intelektuálství, předkládání občanky při rozhodování o tom, kdo v lese půjde pro pivo - další blbosti člověk přečte jen se sebezapřením. Holt se stává, že stáří přichází samo, že moudrost má práci jinde.

R. Tesařík 25.10.2021 7:12

A zase jste to zmatlal.

P. Jirkovský 25.10.2021 8:06

Počkám si na argumentaci co a jak jsem zmatlal.

P. Jirkovský 25.10.2021 10:40

Tak holt zase nic.

D. Stirsky 25.10.2021 6:46

S autorem souhlas na 75 %. Protože za onu veškerou upachtěnost a uslintanost si z valné části může Zeman sám. Rozhodl se bez ohledu na svoji geniální politickou předvídavost po druhé kandidovat i když věděl, že zdravotně je na tom špatně. Nevšiml jsem si, že by se senátoři či poslanci chovali špatně. Nemohli se dozvědět, jak na tom prezident je, nu s tak začali s dnes již floskulí “aktivace článku”. Kdyby zde byly pravidelné a srozumitelné zprávy o zdraví prezidenta, k žádné velké uslintanosti by nedocházelo a pokud ano, byla by výrazně menší.

P. Hák 25.10.2021 6:15

"Proč se politici bývalé opozice a nyní designované vládní pětikoalice nepřestávají snažit vyautovat prezidenta, který je už stejně mimo hru?"

Odpověď je velmi jednoduchá a Vy ji tušíte, Mroži, dokonce ji i naznačujete. Protože v sobě tutlají pomstychtivost a nenávist, které jim rozleptaly charakter. Přistoupili na Zemanovu hru, už dávno. Jsou jako on.

Trefná je zmínka o Ovčáčkovi, jen bych doplnil, že Ovčáček byl bezvýznamná figura CELOU DOBU svého působení. Takové nanicovaté cosi... Dal se ignorovat od samého začátku, ale tím, že se stal spolupracovníkem Miloše Zemana, na sebe přivolal věčnou nenávist lepšolidí.

Mroži, děkuju, výborný článek.