3.6.2024 | Svátek má Tamara


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
jirka.s. 13.9.2007 16:37

Re: Zato Kajan, to je kos, to je charakter !

Tak teď jsem se musel podívat na IP. Měl jsem totiž dojem, že se tu opět zexhiboval buvol!

Ale konec konců!

Jan 13.9.2007 12:45

Pivní bláboly

Myslí si pan Neff, že v Neviditelném psu je nutno uveřejňovat takovéto rádobyvtipné bláboly ?

F.VÍZEK 88.100.57 13.9.2007 12:52

Znovu útoky na nepohodlné lidi ?

Za totality jsem měl všechny možné zákazy, které si jen člověk dokáže představit - a už se po tom znovu volá?   Copak je takový problém ignorovat text či autora?  Prostě jej "přeskočit"?  Proč umlčovat, zakazovat ?   Už zase bude v kursu jeden názor, jedna pravda, jedna cesta, jeden vůdce?  To tady byl drahně let a neosvědčilo se... Proč to oživovat?

zloch 13.9.2007 13:32

Re: Znovu útoky na nepohodlné lidi ?

Měl jste za totalitu Vízku, např. zákaz studovat jako já na základě Dubčekova zákona ze září 1968?

F.VÍZEK 88.100.57 13.9.2007 18:59

Anonyme,

ty o sobě můžeš tvrdit úplně cokoliv.  A dělat ze sebe cokoliv a připisovat si zásluhy o cokoliv. Nikdo není schopen ověřit, zda to tak je. Proč se bojíš vystoupit z anonymity?  Proč nechceš veřejnou kontrolu - jako já ? 

emil 13.9.2007 13:55

Re: Znovu útoky na nepohodlné lidi ?

O zákazech vaší činnosti nejlépe vypovídá, že jste vystudoval v době totality dvě střední školy, ve velmi těžké době roku 58 vysokou školu a pak ještě UK. Lidé se zákazy nesměli vůbec na střední školy, natož vysoké. Alespoň nelžete, když už píšete zcesty.

jirka.s. 13.9.2007 16:34

Re: Znovu útoky na nepohodlné lidi ?

No vidíš, francku! O něco níže se dožaduješ, aby ti někdo dokázal, že lžeš! A teď jsi se právě sám usvědčil! Jaké že to byly zákazy, po jejichž jhem jsi tak strašně trpěl? Totiž ten jeden, a to že ti zakázali učit naše děti, tak ten byl jenom k dobru těch dětí, a snad také jediné dobré co stihli komouši v této republice udělat! Jinak sis žil jako prase v žitě (sám ses "pochlubil" jaký máš teď díky kamenolomu důchod). Někteří třeba díky tvým mitgenosse nemohli zastávat ani funkci blbého mistříčka, a dotáhli to,  ač nebyli v kamenolomu maximálně do směšného invalidního důchodu.

Bubik 13.9.2007 14:04

Re: Pivní bláboly

já myslím, že je to potřeba zveřejňovat.

Abychom si uvědomovali, že jsou mezi námi i lidi typu soudruha Vízka. A že je jim po bývalém režimu stále teskno.

spook 13.9.2007 12:44

O citátech...

Někteří lidé mi připadají jako opak Švejka, který byl chytrý a dělal hloupého... Dokonce někteří vypadají tak, že nebýt jich a starých brambor, třeba např. v Jablonci, tak se prasata nenažerou. Jak to tak vypadá, tak jsou i lidé, bez nichž by nebylo 17. 11. 1989 a kdyby hloupost nadnášela, tak létají....

technik 13.9.2007 12:34

míti-nemíti

Je omyl domnívat se, že tragedií je když něco nemáme. Opak je pravdou.Katastrofa začíná tam, kde něco máme - v tomto případě naše politiky kteří umí nenapodobitelně lež vykládat jako pravdou, ublíženectví přetavit do zásadních politických postojů a jalové výroky prohlašovat za zásadní a konstruktivní postoje. Jistě je to jedna z daní demokracie, na druhé straně i důvod k zamyšlení - nejsme na vině i my, když tyto politiky stále volíme.

Jh 13.9.2007 12:56

Re: míti-nemíti

Svatá slova- naprostý souhlas!!!!!

Petr 13.9.2007 12:23

Prázdný a falešný-prorocká slova Klause

Topolánek je ještě větší lhář než by do něj člověk řekl.Nejen,že se již nevrací ke své "smlouvě s občany",ale na rozdíl od maďarského Gyurczányho ani nepřizná,že lhal.Prostě,u něj lhaní je běžnou formou komunikace.Pokud Češi chtějí lháře a politického lobistu,který dokázal prodat svůj podíl akcií z předlužené společnosti,samozřejmě za příslib lobistické satisfakce,pak nechť si jej volí.Opět příklad,že politika je jen nástroj,nemorálnost a pokřivený charakter je v samém člověku.Možná je to ale evoluční genetická výbava-přežije jen nejsilnější.

ODSak 13.9.2007 12:41

Re: Prázdný a falešný-prorocká slova Klause

Milý Péťo, uklidni se a už se nevztekej! Tvůj výplod je spíš odrazem nějaké duševní nemoci. Nebo jsi ještě větší lhář a než by člověk řekl. Budeme si volit jak budeme chtít i nadále! Hlavně tak, aby tobě podobní vypatlanci do ničeho žvanit nemohli.

Jh 13.9.2007 12:59

Re: Prázdný a falešný-prorocká slova Klause

Ano, je to genetika a Tupolánek je typickým představitele té "správné" zlodějské, prolhané,nestydaté "pravicové" sebranky nouvau rich v Čechách. Mor na ně!!!

ODSak 13.9.2007 13:15

Re: Re: Prázdný a falešný-prorocká slova Klause

Já vím - je to k vzteku - ona ta zatrolená pravice nechce pustit k vládě komunisty.... Je to problém přiznat si prohru. Ta demokracie holt není pro blbce

VLADIMÍR 13.9.2007 18:45

Re: Re: Re: Prázdný a falešný-prorocká slova Klause

 Demokracii si zaslouží všichni lidé bez rozdilu, i vy s vaší ods.

emil 13.9.2007 13:57

Re: Prázdný a falešný-prorocká slova Klause

Asi máš Petře pravdu, škoda jen, že si takhle nehorlil, když tu vládli a vesele kradli a dokonce se chystali zabíjet vládní špičky rudooranžové. Buď objektivní.

jasan 13.9.2007 12:16

Vizku

ze lzi Vas naprosto snadno usvedci jakakoliv "financni kalkulacka" na netu.

F.VÍZEK 88.100.57 13.9.2007 12:36

Stačí napsat...

Hoďte "do placu" jedinou lež, kterou jem kdy napsal...  A hned ji také přebijte argumenty. To je dospělá diskuse dospělých lidí. 

Kojak 13.9.2007 13:08

Re: Stačí napsat...

Lež? Viz. např. můj příspěvek v 7:56 - "DPH 5% na služby, energii a dopravu" ;-) Já už nějaký čas čtu na účtenkách a fakturách číslo 19 8-o Ale to Vám asi nevadí. Jako laciný argument se to zrovna hodilo ... Na omyl moc nevěřím, pane exsenátore.

A nakonec jsem se i dnes dočkal - kamenolom se přece jen vynořil, že? Ještě mi chybí Vaše zásluhy na poli sexuální výchovy pro učitelky MŠ na Jablonecku ;-D

F.VÍZEK 88.100.57 13.9.2007 13:27

Poučte mě. Díky !

ODS snižuje daně z 5% na 9% - že ?  ČSSD snížila DPH z 22% na 19% doopravdy. A mohl byste mi připomenout, o kolik klesly daně i pro podnikatele za vlády ČSSD?  Bylo to méně či více než o 10% ?  

PS: Rozlišujte výši daně pro osoby "fyzické a právnické"... Tak to bylo zavedeno už v 90. letech Klausovými vládami a za vlád ČSSD se všechno nejen sbližuje, ale hlavně snižuje!  Za Topolánka se bude také sbližovat, ale dosáhne toho tím, že pro občany bude  zvyšovat...  Cítíte ten jemný rozdíl?

zloch 13.9.2007 13:36

Re: Poučte mě. Díky !

Vízku, co všechno vaši socani společně s komunisty přesunuli z 5% do 19%?? Co třeba energie Vízku? Jste tak starý, že zapomínáte nebo tak protřelý lhář a demagog?

Ladislav N. 13.9.2007 16:25

Re: Komunistický "Goebbels" Vízek: Tisíckrát opakovaná lež...

Vízek je LHÁŘ a DEMAGOG...

emil 13.9.2007 14:01

Re: Poučte mě. Díky !

Jen demagog vytrhává jednotlivosti z celku. Bohužel celek nechcete vidět. Víte co, volte si rudochy a ostatní neobtěžujte svými polopravdami. A nezapomeňte si otřít uši, až budete opouštět Paroubkovu řiť. Urče se vám Jyrka odvděčí.

Kojak 13.9.2007 14:42

Typisch - já o koze, Vízek o voze.

Ve svém článku jste napsal: "Rovněž platí, že úpravy DPH nepoškodí žádnou skupinu obyvatel, hlavně pokud jde o to nejdůležitější – o potraviny. DPH se tedy nejen u potravin snižuje z 5% na 9% (!), ale aby jogurtům nebylo „smutno“, platí to i u služeb, u léků, u energií a dopravy." Problém je v tom, že služby, energie a doprava už jaksi v 5% sazbě dávno nejsou, pane Vízku. Patří do základní sazby, tedy momentálně 19%. Ve své reakci na příspěvek "jasana" z 12:16 uvádíte:

Stačí napsat...:

Autor: F.VÍZEK 88.100.57 IP: 88.100.57.xxx Datum: 13.09.2007 12:36

Hoďte "do placu" jedinou lež, kterou jem kdy napsal...  A hned ji také přebijte argumenty. To je dospělá diskuse dospělých lidí. 

Podle mého jsem Vás při jedné lži právě chytil. Vážně pochybuji o nevědomosti, při Vašem vzdělání a rozhledu (nakonec byl to Váš argument, Vy jste si jej tedy měl ověřit ...). Tak tedy reagujte jako dospělák (když k tomu vyzýváte ostatní) a neuhýbejte od tématu jako slizký had. Nebo je to celé jenom známka toho, že už "neudržíte myšlenku"?

ODSak 13.9.2007 12:15

Demokracie je pro někoho nestravitelná!

Přátelé jsem dojat tím rozhořčením nad neplněním předvolebních slibů. Je nutno upozornit na fakt, že vítěz voleb ODS nemá ani společně s koaličními stranami v parlamentu většinu. Ano ODS volby vyhrála, ale nikoli tak, aby mohla uskutečnit potřebné reformy v plném rozsahu a podle svého programu. Pokud by pan Vízek a jeho kamarádi chtěli po ODS splnění všech bodů volebního programu, museli by jít k volbám a lépe si rozmyslet koho a proč volí. Uvědomte si, že celá opozice a sní část koalice dělá vše možné proti uskutečnění reforem podle ODS. Pan Topolánek projevuje velkou osobní i politickou statečnost a jeho osobnost je bez poskvrny.;-P

F.VÍZEK 88.100.57 13.9.2007 12:42

Gratuluji

Vtipnější text než ten můj. Gratuluji ! 

Jh 13.9.2007 13:03

Re: Demokracie je pro někoho nestravitelná!

"Tupolánek statečný" skutečný vtip dne o podvodníkovi,nacistovi, primitivovi,karieristické - spodině lidstva! FUJ!

jirka.s. 13.9.2007 16:22

Re: Re: Demokracie je pro někoho nestravitelná!

No, ty ses fotrovi taky povedl!;-D

Šedovous 13.9.2007 12:09

Homo lupulus lupus

Správně ve chmelu je lupulín.....