30.4.2024 | Svátek má Blahoslav


Diskuse k článku

POLITIKA: Ten, který odnáší všechny hříchy

Staří Izraelité každý rok naložili své hříchy na vylosovaného kozla a vyhnali ho s nimi do pouště, aby odlehčili svému svědomí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Čermák 31.1.2021 12:10

Tak vy zřejmě ano, tak některé "udané" pojmenujte...;-D

B. Tattarelli 31.1.2021 12:21

Ja jsem, na rozdil od Vas, jejich svazky videl a pomerne podrobne jsem si je i precetl. Falmeruv jeste ve FZ CSFR, stejne jako Bartoncikuv, nebo Kavanuv a dalsich clenu obou Snemoven.... Jestli Vas to skutecne zajima, muzete premoci svou lenost a jit se na ne podivat osobne a nemusite tady nedustojne loudit tyto informace. Svazky jsou verejne pristupne. Predpokladam, ze jste gramotny. Pokud ano, nemel by to pro vas byt az takovy problem :-))

D. Černá 31.1.2021 21:52

KOMUNISTA A UDAVAČ VADÍ KAŽDÉMU NORMÁLNÍMU ČLOVĚKU.

To, že nevadí tobě znamená, že jsi také udavač, komunista lidský odpad.

J. Kostelanský 30.1.2021 6:11

Kalouskov odchod nesledujem, len registrujem fakt, že odchádza. Príčiny nepoznám. Len si spomínam, že nejako podobne z politiky odišiel Stanislav Gross, a tiež sa ospravedlňoval za to, koho sa v politike dotkol.

Po čase sa ukázalo, že Gross trpel nevyliečiteľnou nemocou.

Vhodné si je ešte pripomenúť ďalších politikov s podobným osudom - Josefa Luxa a Pavla Dostála.

Na Slovensku rovnaký osud stihol predsedov Národnej rady SR Viliama Vetešku a Pavla Pašku.

Preto ma napadlo, či Kalouskov odchod nie je podobného charakteru.

B. Tattarelli 30.1.2021 21:12

Pripomenul by som aj legendarny odchod agenta StB Doktora, civilnym menom Vladimir Meciar, v rytme falosne zaspievanej ludovej piesne o odchadzani....