20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

POLITIKA: Tak si to shrňme, pane prezidente

Nejprve citát z hradního webu (22. 9.): „Současně se prezident republiky pousmál nad hloupostí některých novinářů, kteří se domnívali, že zpráva o zdravotním stavu se publikuje v okamžiku nástupu do nemocnice.“

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Šebek 24.9.2021 11:54

R^R^R^R^!

V. Heidlerová 24.9.2021 8:37

Z Ovčáčka se z jakých důvodů stal náboženský blouznivec, kterýžto fakt je náznakem silné psychické poruchy. Pisálek z Haló novin zázračně proměněn na redaktora Katolických listů. Děkuji autoru článku za krásný přehled (ne)plnění povinností mluvčího presidenta. Už se těším, jak se příznivci MZ tetelí zlostí. Pravda je hořký lék na blbost.

V. Kuhaj 24.9.2021 8:44

Jsem příznivcem Miloše Zemana, článek jsem si přečetl a zlostí se nijak netetelím, spíš kroutím hlavou, že se Stejskal k něčemu takovému snižuje.

V. Heidlerová 24.9.2021 8:46

Pan president také neustále kroutí hlavou, takže jste zvolil jiný přístup adorace MZ. Já se zase divím :-(vám.

V. Církva 24.9.2021 19:58

Tak Zeman je starý a jeho zdravotní stav je dost špatný. Větší ostuda ale, je že nemáme mladého, zdravého politika, který by byl osobnost, dovedl prosazovat politicky nekorektní názory, dovedl zaujmout a trochu chápal problémy dnešního světa. Z kadidátů na prezidenta takových opravdu moc nebyla. Politicky konformní s prominutím podpantofláč pan Drahoš z toho nesplňoval vůbec nic.

P. Milan 24.9.2021 9:08

Diagnoza je tedy jasná.

V. Kuhaj 24.9.2021 8:47

Jo, a náboženský blouznivec je podle vás jen Ovčáček, nebo to používáte jako synonymum pro všechny věřící? Já jen že pan Stejskal taky věří. To jste ho nepotěšila, že podle vás trpí silnou psychickou poruchou.

V. Heidlerová 24.9.2021 8:59

Věřící jsem i já, nevím, proč bychom měli být blouznivci, víra je tichá, intimní a nedává se takto halasně najevo. Pravděpodobně nejste bravurním interpretem textů, špatně a těžko chápete obsah sdělení, to je potom těžká domluva. Od pana Stejskala jsem nečetla žádné nábožensky blouznivé texty. věřím, že on mé sdělení pochopí. Ale vy jste fanatické pako, třebaže bez víry. Váš nedotknutelný je toho času v Lánech.

P. Kmoníček 24.9.2021 8:33

Pane Stejskale, snad si nemyslíte, že lháři z Hradu ( řekl soud ) nějak vadí neinformovanost poddaných ?

M. Šejna 24.9.2021 8:48

Kmoníčko,

vaše dojemná starost o denní přesnou informaci o zdraví prezidemta, je komická.

Vás zajímá jen to, aby si už konečně Zemana odnesla zubatá. Vy se na to tak těšíte, že to je až patologické. :-P

P. Kmoníček 24.9.2021 8:52

Šejno jedno a Kmoníčko. Cítíte ten rozdíl, Šejno jedno ?

F. Kusák 24.9.2021 8:32

Od jisté doby tohoto autora nečtu, nezajímá mě. Jestli mě na prezidentovi Zemanovi něco vadí, pak to rozhodně není nedostatek on line informací o jeho zdravotním stavu. Také jsem se přesvědčil o polopravdách a podivných interpretacích pana Stejskala ve vztahu k Izraeli.

V. Heidlerová 24.9.2021 8:41

Tak proč tedy k jeho článku diskutujete? Abych vám uvěřila, musel byste svoje tvrzení doložit argumenty, co považujete za polopravdy a podivné interpretace p. Stejskala. Takto je to jenom výkřik zoufalce v poušti.

F. Kusák 24.9.2021 9:14

Nediskutuji konstatuji. A o panu Stejskalovi ani diskutovat nechci. Co si myslíte Vy je Vaše věc. A ujišťuji Vás, nejsem ani zoufalec ani na poušti. Jsem jinak docela spokojený člověk s poněkud strukturovanými názory. A na tom mám ve svém věku nárok. A Vy jistě také.

V. Heidlerová 24.9.2021 9:18

Ano, ano, strukturovanost je dobrá věc. Mně je 85 let, tak už mám hodně zkušeností, také hodně se "starými strukturami". Ke spokojenosti Vám přeju hodně zdraví.:-)

F. Kusák 24.9.2021 9:57

Jsem rád, že máte hodně víš vitalis

F. Kusák 24.9.2021 10:01

Zatracený mobil, samozřejmě "vis vitalis" a přeji Vám, a bez ironie, hodně zdraví a odvahu, mít vlastní názor. Není to dnes úplně běžné.

V. Heidlerová 24.9.2021 10:56

;-D;-D;-D

J. Šebek 24.9.2021 12:03

To se smějete své blbosti zlobabo?

M. Šejna 24.9.2021 8:24

Pane Stejkale,

musíte se smířit se skutečností, za Zeman ještě neumřel a že tedy nemůžete začít bujare oslavovat.

Chápu, že vás to děsně štve, ale není potreba tu vaši frustraci řešit podrobným pitváním toho, co zaznělo z Hradu.

P. Milan 24.9.2021 9:11

Proč bujaře oslavovat, to je nějaký váš zvyk v případě úmrtí?

Stačilo by být tiše vděčný za zásah vyšší moci, napravující pitomost voličů.

M. Šejna 24.9.2021 10:02

Jo aha,

takže se netěšíte, ale budete vděčný, až se to stane.

Vy jste ještě větší duševní ubožák, než jak na první pohled vypadáte.

F. Navrátil 24.9.2021 7:19

Pan Stejskal na jedné straně dává neustále ostentativně najevo svůj nezájem o prezidenta Zemana a na straně druhé je ochoten pitvat každé slovo z jeho okolí a požaduje detailní informace o jeho zdravotním stavu. Pokud by byl prezident na operaci s hemeroidy, pak by zřejmě měl poslat panu Stejskalovi fotografii konečníku s osobním věnováním.

I. Pávek 24.9.2021 7:34

R^

R. Langer 24.9.2021 7:56

;-D

J. Nevrkla 24.9.2021 8:34

R^

V. Kuhaj 24.9.2021 8:41

R^!

V. Heidlerová 24.9.2021 8:44

Uveřejnění přehledu výroků hradního mluvčího není žádné pitvání, je to konstatování pravdy. Děkuji autorovi za přehled, který umožňuje udělat si úsudek o tom, jak Ovčáček blbne a co máme na Hradě za politický odpad.

V. Kuhaj 24.9.2021 8:57

Nebojte, nejdéle v r. 2023 tam už bude někdo jiný. Možná abstinent a nekuřák, a střídmý jedlík, zapálený pro tu věc a pracující šestnáct hodin denně. Něco jako Adolf Hitler.

V. Heidlerová 24.9.2021 9:01

Něco jako Andrej Babiš. Hááááááááááá