17.5.2024 | Svátek má Aneta


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Marcela 13.10.2008 11:28

Re: Připomněl mu Tallmanovou a Klause....

Nomene, nejste Vy Paroubek?  Zalkněte se.

Zdeněk 13.10.2008 22:32

Re: Připomněl mu Tallmanovou a Klause....

Myšlenka, že JP byl přímo účasten, je přímo reálná. Přímo je jak absurdní skutečnost a osudový výsměch tomu co JP celou dobu seje. Myslím, že již sklízí. Chtěl bych vidět do jeho mysli. Ani trochu nezávidím být této podílníkem. Boží mlýny melou. Věřím jim. JP nezávidím. Na můj vkus vydržel neuvěřitelně dlouho.   

Kiri 13.10.2008 7:35

Všimli jste si datumu na fotce s Koukalem????

Všimli jste si datumu na fotce s Koukalem????  Je tam datum 5.10.1996 !!!!  Tedy 12 let uloženo v trezoru v Lihovém domě ! ! :-/;-P(Y)

Nomen 13.10.2008 7:36

..datumu??....Savjetskij čelavěk???

vlasta 13.10.2008 8:56

Re: ..datumu??....Savjetskij čelavěk???

No a co? Opravdu podstatná připomínka:-(

BuBu 13.10.2008 7:19

ČSSD + plus !

Bratři a sestry, soudruzi a soudružky - staňte se přáteli, příznivci a kamarády ČSSD, obzvláště pak kamarády soudruha Paroubka !

Pak budete za vodou : Do hospody na pivo . . . budete mít milión v kapse a bouchačku v ruce !

ČSSD + plus !!!

Nomen 13.10.2008 7:32

¨Ičko zas něco neuhlídalo???Selhala vědma???

Vezměte si bouchačky do kapsy....

Frank 13.10.2008 8:09

Re: ČSSD + plus !

Vy musíte být  magor. Nesedl vám někdo v dětství na hlavu? Skoro to vypadá tak, že váš otec měl řídké sperma a dolil vás pivem.

BuBu 13.10.2008 8:36

Re: ČSSD + plus !

Ať žije a vzkvétá ČSSD ! ;-D;-D;-D 

cipísek 13.10.2008 8:40

Re: ČSSD + plus !

Máte recht,s těma dráhama by se už taky mělo honem něco udělat .:-D

maiden 13.10.2008 7:05

volby

Svym smutnym zpusobem je klika, ze k necemu podobnemu doslo jeste pred volbami. Otazka je, jestli to jeste k necemu je? Pred nedavnem byl cely medialni tabor "stajf" z akce Morava, kam pak zaradit pripad Kocka? Mezi ufony? Co jeste muze trumfnout tohle? Zvaci dopis do Kremlu?

Nomen 13.10.2008 7:38

Morava stačí...zcela....

KROKODYL 13.10.2008 6:56

PAROUBEK AT TAM ZUSTANE !!!

MOC PROSIM !   Pravicovy volic...

Brabec 13.10.2008 5:46

Paroubek by měl balit kufry

v politice nemá co dělat. On ani jeho přátelé. Nejsem člen ani ČSSD nevolím, ale té strany je mi líto ! Jsem zvědav na vyjádření Zemana - bude-li mít chuť.  Ale Miloši, ta řada : Špidla, Gross, Paroubek, kdo z nich byl horší, nebo lepší ? Nebo to ta strana má v genech ?

Max 13.10.2008 6:39

Neni mi lito strany, ktera se necha ovladat pritelem kolotocaru a galerky

P.S.: Nejslusnejsi byl samozrejme Spidla, horouci levicacke srdce, ac socialni demokrat, sam nikdy nic neukrad ... :-) To jen problemy s psychikou, jak tvrdil Milos Zeman a odvolaval se pritom na byv. reditele bohnicke psychiatrie Davida.

drejdl 13.10.2008 7:14

Re: Neni mi lito strany, ktera se necha ovladat pritelem kolotocaru a galerky

Špidlova slušnost je mýtus, houževnatě se držící v myslích těch, kdo ho neznají. Já ho znám ještě z místní politiky a ubezpečuji vás, že je to gauner všeho schopný, slovo nedržící a pro moc se neštítící ničeho.

cipísek 13.10.2008 8:41

Re: Neni mi lito strany, ktera se necha ovladat pritelem kolotocaru a galerky

Jak je v J.Hradci ?

Eva D. 13.10.2008 10:40

Re: Neni mi lito strany, ktera se necha ovladat pritelem kolotocaru a galerky

V J. Hradci je vždycky krásně, ne?

Kiri 13.10.2008 7:41

Re: Neni mi lito strany, ktera se necha ovladat pritelem kolotocaru a galerky

Snad Špidlín nic neukrad. Ale když dělal na poště v v JH tak zapoměl odeslat pytel se Sportkou a provalilo se to až se výherce dožadoval na poště výhry. Tak ho vyrazili a koukejte, kam doletěl? Dnes je eurokomisařem a vymýšlí hovadiny, jako např. plný plat rodičkám po dobu mateřské dovolené. Kdo to zaplatí je mu jasné. Vybere se víc daní a moudrá ČSSD je přerozdělí! !

Lidi, přečtěte si http://volby.kategoric.cz a pak se rozhodněte, jestli chcete být odpovědni sami za sebe, nebo aby zvolený moudrý rozhodoval za Vás!!!

cipísek 13.10.2008 8:43

Re: Neni mi lito strany, ktera se necha ovladat pritelem kolotocaru a galerky

A proč ho vyrazili z muzea,o tom radši nemluvit.

Nomen 13.10.2008 4:11

Kdo zodpovídá za skutečnost, že Kubiceho zpráva nebyla dosud dovyšetřena a Kubice odešel pryč??

Současný ministr vnitra. "Íčko"

jamo 13.10.2008 7:15

Re: Kdo zodpovídá za skutečnost, že Kubiceho zpráva nebyla dosud dovyšetřena a Kubice odešel pryč??

ach ubohý tupý rudolebče, chápu hloubku tvého žalu, ale to tvé špitnutí teď jen dotváří tu oranžovorudou trapnost a blbost.

karas 13.10.2008 7:20

Re: Kdo zodpovídá za skutečnost, že Kubiceho zpráva nebyla dosud dovyšetřena a Kubice odešel pryč??

Ale pane, on má přece pravdu! Tak proč ten nenávistný výkřik? Pro pravdu se lidé nejvíc zlobí?

Nomen 13.10.2008 7:36

Zřejmě jset velmi inteligentní...ale otázka zní: proč nebyla aféra Kubice od MV vyšetřena??? Protože by na to Íčko doplatilo??? Včetně Téčka???

miláno 13.10.2008 8:16

Re: Zřejmě jset velmi inteligentní...ale otázka zní: proč nebyla aféra Kubice od MV vyšetřena??? Protože by na to Íčko doplatilo??? Včetně Téčka???

 Co na Kubiceho zprávě ješte chcete řešit. Tam je jasně napsané , že vy socaci jste se spřáhli s mafiií a současná vražda jednoho s bosů soc dem a mafie to jen dokazuje.

Marta 13.10.2008 3:40

pane Bárto,

 děkuji vám za tento článek!

Olin 13.10.2008 3:40

Nelze očekávat

od diskutující veřejnosti, že odliší podstatné od okolností a realitu od excesů. Lze se nadíti, že to dokážou alespoň někteří publicisti, jako třeba tady pan Bárta. Ale himbajs, dokážou to plantážníci? Nebudeme nakonec doufat, že se v naší zemi zjeví nějaký populista podobný nebožtíku Haiderovi, aby lidi měli konečně pocit, že se něco změní?

Jiří Paroubek půjde za pár dní do parlamentu a bude popáte vyslovovat, že nedůvěřuje vládě. Neměl by třeba ministr Langer využít své imidž klauna vyslovit nedůvěru opozici? Mohlo by se to svést najednou.

Tento netečný národ, schopný akorát sprostě spílat nepřátelským barvám, varuji: náprava populistou je zdlouhavá a riskantní operace. Oranžovým a modrým by nejlépe prospělo, kdyby se vybodli na válečné pořiky typu "doprdelevelraňáci" a obrátili svůj zřetel dovnitř těch stran, jimž fandí. Myslím, že na oranžové i modré straně je dost nevyužitých alternativ i ambicí.

Pája 45 13.10.2008 2:30

RE: Neviditelný pse

Opravdu je to zde na vašich stránkách, autore, jen hnus, hyenismus a svinstvo, které snad ani netiskne náš bulvár. Zklamal jste mne, čas od času mi neotisknete příspěvek i pro jeden neslušný výraz (používají jej i politici v Parlamentu), proč vám nevatí ty zvratky, které tady vyzvrátí autoři článků a ochotní blbci, kteří si zde léčí své mindráky v předvolebním boji (napříč spektrem).

N.Poinsettia 13.10.2008 3:04

Ale no tak, Pajo, uklidnete se ...

neni snad spise hnus a svinstvo to, co lze videt kolem Jiriho Paroubka  ("Zabij ho, zabij ho, zku*vysyna") ? To vam ale zjevne nevadi. Vy byste volil/a Paroubka, i kdyby strilel sam, vidte ?;-)

kopec 13.10.2008 19:36

Re: Ale no tak, Pajo, uklidnete se ...

pokud by miril na vas tak ano