17.5.2024 | Svátek má Aneta


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Pája 45 13.10.2008 20:15

Re: N. POINSETTIA

Já jsem klidný, ale vám od úst jde modrá pěna "Poinsettio".

ook 13.10.2008 1:39

nenapisete podruhu Barto neco

o vyletu Langera s KilKutalem do Afriky?

N.Poinsettia 13.10.2008 0:49

V komentari mate par nepresnosti, pane Barto !

Tak predne, patrne jste prehledl, ze ve veci mnostvi statisicu v kapse se vsazel Duricko a Kocka Vaclav st. (dosvedcil V. Slajer, viz http://tn.nova.cz/zpravy/krimi/strelba-v-praze-jeden-mrtvy.html []

Za dalsi : Kocka ml., podezrely z prekupnictvi, prodeje drog, vydirani (vypalnictvi, raketeering) mohl byt mnohem spise opakovane ve spolecnosti P. Bema nez Duricko (byl napr. az do rana na Bemovych narozeninach). Prvni zpravy o tom, ze prsty ve vrazde by mohla mit ODS, prinesla do medii Olga Kockova, v dobe, kdy udajne byla zhroucena.

N.Poinsettia 13.10.2008 0:53

A co jste si naopak nevsiml :

Zasadni nesrovnoasti v udajich o odchodu J.P. z akce v hotelu MONARCH. Srovnejte jeho vystoupeni na mimoradne TK, sdeleni Slajera v LN (11.10.) a tisk.odd. prazske policie. Vyplyva z nej, ze mezi odchodem Paroubka a volanim na tisnovou linku uplynula mozna jen necela pulhodinka. Jak to bylo ve skutecnosti, by mohla byt docela klicova info, souhlasite ?

N.Poinsettia 13.10.2008 0:59

Slajer taky tady

http://tn.nova.cz/zpravy/krimi/strelba-v-praze-jeden-mrtvy.html []

vypoved se zasadne rozchazi s vypovedi na policii (verme, ze Durickuv advokat o ni neco vi), vlastne i s tim, co povedela Kockova ("On ho tam voddelal za to,, ze byl drzy na meho manzela").

Vlasta.on 13.10.2008 1:17

Re: Slajer taky tady

Od socanů, co? Kolik platěj? Vzal bych brigádu.

N.Poinsettia 13.10.2008 1:18

Upad jste na hlavu ? Umite cist ?

:-D

Goodbody 13.10.2008 7:59

Re: A co jste si naopak nevsiml :

"Pane předsedo, zastřelili Kočku!"

"Sakra, to už je tolik hodin?"

Pája 45 13.10.2008 20:17

Re: N.

Co je na to klíčového, "Poinsettio".

Nedivící se 13.10.2008 0:38

FUJ!

Hodnocení článku:

Ubohý předvolební hyenismus, který se neštítí v politické nenávisti zneužít i smrt člověka. FUJ! Je to HNUS! SUPERHNUS!

No a pokud se týká Topolánkovy zmínky o tom, že politikové nebrali Kubiceho zprávu vážně, pak ji nebral především vážně on. Vždyť spolu s Langerem slíbili, že podezření z této zprávy prošetří. A co prošetřili za více než 2 roky? Nic, vůbec nic! A proč ??

Paul Sulc 13.10.2008 2:27

Re: FUJ!

A proc? Protoze to je vsem v podstate  fuk ! Sedet u TV, u piva, cumet na fotbal, cpat se veprovym, to jsou jedine prave ceske akce. No a rafat se v nikam nevedouci dicusi. CO proti tomu delate? Kdy byla naposled nejaka demonstrace s , rekneme , 10 000 lidma.  Ale hokej, to je jina , to se sejde 300 000 vitacu. Jako vzdy : cesky problemy musi vyresit nekdo jiny, nekdo z hury.

Olin 13.10.2008 3:45

Re: FUJ!

Demonstrace je na prd, Paule! Uvažuješ jako Cohn_Bendit zamlada, ale politici takové akce dneska umí přežít a dokonce jako judisti využít té energie proti původci nápadu.

R. J. 13.10.2008 7:51

Re: FUJ!

Mnohokráte jsem to tu psal, 50 000 lidí na Václaváku první den , druhý den 100 000, to by byl najednou "šrumec", to by najednou spousta věcí šla, co teď nejde, jako třeba" vymetení" bolševika ze státních úřadů , na demostraci skandovat "generální stávka", budiž nám v pořádání demonstrací příkladem Francie , Německo a Itálie. Já se obávám , že "nejsou lidi", ale hergot, kde jsou?

Paul Sulc 14.10.2008 7:08

Re: FUJ!

Lidi, Cechackove,  ti jsou doma, co by si palili prsty. Mozna to nekdo za ne udela, Unie treba. Pamatuju kdyz se tu psalo v novinach pred 20 lety Poznan, Berlin Varsava, demonstruje sto, dveste, trista tisic lidi. Jen v Praze to bylo tak pet tisic. Razhaneli tp poldi pendrekama. Az v 89, kdyz uz se to ""smelo"" , se seslo 100 000 narodnich hrdinu. a  ted si klepou vzajemne na ramena '' udelali jsme revoluci, skoncili jsme s komunismem''. Houno, skoncil to Reagan, Walesa, Solidarita, Nemci. Cechackove se jen vezli na voze kterej roztlacil nekdo jinej.  FUJ, opravdu.

jirka.s. 13.10.2008 11:29

Re: Smrt člověka ???

Snad kočky, ne? Ale je fakt, že kdyby umřela naše Micka, tak budu mnohem smutnější! ;-D

Vodník 13.10.2008 0:07

Doba pokročila

Dříve se soudruzi věšeli po inscenovaných soudních přelíčeních, dnes se střílí veřejně po hospodách, ale je to stejná svoloč. No, ne že by ti ostatní, burani, vlastizrádci a agenti, byli o moc lepší...:-(Rv

Ivan 13.10.2008 14:13

Re: Doba pokročila

Oni se postříleli nějací soudruzi? Já mám za to, že po sobě stříleli dva podnikatelé - kapitalisti.

Paul Sulc 14.10.2008 7:15

Re: Doba pokročila

A nejhorsi jsme my, zradni emigranti, ktere zlakalo pozlatko kapitalismu a kteri zmizime na smetisti dejin, Taky nekdy v propadlisti dejin, jako na divadle. Zkratka zmizime zcela bez zpivani Internacionaly, Pisne Prace ci jinych krasnych pisni ktere jsem se musel ucit ve skole.