20.10.2020 | Svátek má Vendelín


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
F. Vízek 16.5.2010 17:09

Opakuji se, ale snad to není na škodu:

Je to zvláštní, když pan Kalousek - politik, který za vlád  ČSSD byl předsedou ROZPOČTOVÉHO výboru a ve vládě ODS ministrem FINANCÍ  - posílá plošně poštovní poukázky všem občanům republiky s tím, že oni mají dluhy zaplatit...

Poslat to občanům někdo politikou netknutý, pak je taková akce  možná vtipná.  Ale takto to vnímám jako  NEBETYČNOU DRZOST.  Zloděj křičí: chyťte zloděje!

Nemělo se vymáhat aktivně a usilovně a  ADRESNĚ -  od takových Krejčířů, Pitrů, Kožených, Železných, Stehlíků ..., také od  autorů zákonů, které umožnily  nepředstavitelné daňové úniky v řádu stamiliard (nejen topné oleje, líh...)?  Tyto lidi budeme hýčkat, dílem obdivovat a dílem i volit?

Inu ABSURDISTÁN:  hrrr na maminky a jejich mateřskou, hrrr na  dávky v hmotné nouzi,  hrrr na přídavky na děti, hrrr na pacienty a důchodce...  

J. Štrobl 16.5.2010 21:19

Re: Opakuji se, ale snad to není na škodu:

Také se opakuji a snad nebude na na škodu. Patrně ne vám, ale jiným. Když socani slyší pravdu, tak okamžitě svého opomenta dehonestují. Stejným způsobem roní krokoldýlí slzy Paroubek. To si opravdu myslíte, že jsme všichni hlupáci? Pro třicet stříbrných se upisujete sockomunistům. Že vám není hanba. Jednou vám vaše děti budou kálet na hrob.

P. Jirka 16.5.2010 22:04

Re: Opakuji se, ale snad to není na škodu:

Ale Vy se z větší části mýlíte. Ty peníze, které v rozpočtu chybí, ty neukradl nějaký Krejčíř nebo Pitr, ale ty jsme prostě všichni tak nějak projedkli. Tzn., že je nelze vymáhat po nějakém Krejčířovi nebo Pitrovi či nějakém konkrétním politikovi, ale prostě to budeme chtě nechtě muset zacvakat my všichni. A rozhodně není od věci, když někdo nám všem připomněl, kolik to aktuálně dělá... Takže už si začněte dávat stranou, protože ať chcete nebo ne, jednou to zaplatit budeme muset.

A na Kalouska se nezlobte neb v daném případě skutečně platí, že nezlob se na zrcadlo, že máš křivou hubu....