2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
MZ 11.1.2008 8:53

Re: Protože to Klausík zdupal..

Kdo nic nedělá, nic nezkazí..... kdo nic nezkazí ...... bude prezidentem !;-D

Já I. 11.1.2008 11:19

Re: Re: Protože to Klausík zdupal..

To na Hradě bude tedy vyjímka potvrzující pravidlo?

fox 11.1.2008 7:24

Re: Re: Cha, cha, cha

Pokud jste si nevšiml,tak v průběhu proklínaných 90-tých letech zmizeli vexsláci ,valuty byly volně přístupné,můžete mít účet v cizině,investovat po celém světě a v neposlední řadě se koruna zachovala v přijatelném kurzu.Ve východním bloku ojedinělé.Díky Klausovi.

třetí 11.1.2008 9:28

Re: Re: Re: Cha, cha, cha

Veksláci, pane, nezmizeli. Stali se z nich miliardáři. Např. takový Krejčíř. Co dříve bylo trestné, co byla zlodějna, přejmenovalo se na riziko podnikání. Tak zmizely do rukou bývalých veksláků stamiliardy z úvěrů nabraných od bank řízených ministerstvem financí pod vedením Klause.

M. Gebauer 11.1.2008 5:36

Vážení diskutující.

Jak vás může taková snůška nesmyslů kovaného straníka, který navíc zřejmě plní přidělený "stranický úkol" - vymluvit veřejnosti, že současný p. prezident se bojí demokratické diskuse před veřejností - vyprovokovat k vašim reakcím?

Tino 11.1.2008 5:48

Re: Vážení diskutující.

 Ale dětě brepto. Nějaký osobní opodstatněný a odůvodněný názor byste neměl? :-/

Já I. 11.1.2008 11:22

Re: Re: Vážení diskutující.

Na Vás?To je nepublikovatelné.:-)

Tino 11.1.2008 5:30

Můj názor je trochu odlišný od autora.

Je dost možné, že byl Švejnar protlačen Zieliencem, ale podpora ČSSD není pro schopnost Švejnara porazit Klause. Podpora Paroubkovy strany Švejnarovi je dobře vykalkulovaná. Nepředpokládá totiž Paroubek, že Švejnar bude zvolen. Předpokládá naopak jeho porážku a po předchozí mediální kampani i rozčarování občanů. A to je přesně to, co Paroubek potřebuje. Naštvaného voliče, který pak bude slyšet na Paroubkovy útoky proti ODS a jejich spojencům.

 ČSSD nemá důvod Klause nenávidět. Nijak ČSSD neutlačoval, nijak ODS nepodporoval, byl vzorně nadstranický a dokonce byl k Topolánkovi dost nepříjemný v rozhodujících fázích jeho dosedání do premierského křesla. ČSSD vůbec nepotřebuje nového prezidenta, potřebuje vyhrát příští volby a Paroubek se mistrně na to připravuje. Topolánkova vláda se nutně do té doby znemožní a nechuť k ODS bude ještě čerstvě zavánět po neúspěchu protiKlausovského kandidáta. K tomu přidejme neustálou mediální masáž proti (ne)reformním krokům ODS a i takových lapsusů, jako jsou zdravotní poplatky, všeobecně nepříjemné ekodaně co SZ si vynutila, mediální Čunkyádu a zveličený rozkol KDU-ČSL, také se jistě najdou další a další štípance ODSce.

 Toto vše je plynulý a neustálý boj Paroubka za znovuzasednutí do premierského křesla. A o nic jiného nejde, jen o znovuzískání přední pozice ČSSD v nové vládě a s Paroubkem v čele. Přičemž volba prezidenta v tom hraje až druhořadou roli, ikdyž významnou, ale není podmíněna nutným úspěchem Švejnara. Švejnar je totiž Paroubkovi v podstatě ukradený. Je jen použit jako nástroj k ovlivnění voličů.

 Tvrdím, že jestli Švejnar prohraje volby na prezidenta, tak ČSSD má volby do parlamentu v kapse.   A to sou ty paradoxy! :-)

Mjr. Terazky 11.1.2008 5:49

Nijak ČSSD neutlačoval, nijak ODS nepodporoval, byl vzorně nadstranický

Zbytkový ranní alkohol je sviňa, nesedejte ještě 6 hodin za volant....

Tino 11.1.2008 5:56

Re: Nijak ČSSD neutlačoval, nijak ODS nepodporoval, byl vzorně nadstranický

 V práci alkohol nepiju, protože bych to fyzicky nezvládl při námaze jakou musím ze sebe vydat. Takže už mám po šichtě a relaxuji přemýšlením. Že vám můj názor není pochuti, to se vůbec nedivím. Dost znám vaše názorové spektrum z diskuzí.

 Jinak - chcet diskutovat? Nebo se jen ukájíte? ;-P

Mjr Terazky 11.1.2008 6:04

Jestli je produktem vašeho přemýšlení sentence : Klaus byl vzorně nadstranický,

tak by bylo snad vhodné, abyste se raději ukájel anebo šel na autobusovou zastávku zpívat: Welcome radar. Bylo by to jistě sofistikovanější...

Tino 11.1.2008 6:08

Re: Jestli je produktem vašeho přemýšlení sentence : Klaus byl vzorně nadstranický,

 Vy se raději vztekáte a hádáte, než abyste se snažil diskutovat, že? No je to jistě jednodušší. K diskuzi je třeba užívat hlavu, ke vztekání stačí jen pocity.

Pišta 11.1.2008 6:32

Re: Re: Nijak ČSSD neutlačoval, nijak ODS nepodporoval, byl vzorně nadstranický

A čo je to taká mobilizácia Kefalín?

Mjr. Terazky 11.1.2008 5:56

Re: Můj názor je trochu odlišný od autora.

Příští volby má v kapse ČSSD ať dopadne Svejnar jak dopadne - ale máte pravdu, tah se Švejnarem je geniální, že - Poslední prefrence Śvejnar 52% - Venca Kožený Tunel 48%   

Tino 11.1.2008 5:58

Re: Re: Můj názor je trochu odlišný od autora.

 Objednávky preferencí mně neberou. Každý soudný člověk je nebere vážně.

Mjr. terazky 11.1.2008 6:09

MNĚ neberou - zatím Vás nebere spíš pravopis - hezký den...

Tino 11.1.2008 6:22

Re: MNĚ neberou - zatím Vás nebere spíš pravopis - hezký den...

 Zopakujte si učivo z devítiletky!!! ;-P

magnas 11.1.2008 7:05

Re: Re: Re: Můj názor je trochu odlišný od autora.

ale fuj, jak muzete napsat "mne neberou"? normalni clovek by se z toho osypal

Beldor 11.1.2008 8:31

Re: Můj názor je trochu odlišný od autora.

R^souhlasim,presne podobny nazor mam i ja..Navic bych rekl ze Paroubek bude nakonec stejne mnohem spokojenejsi s klausem. Jen stale nechapu proc se svejnar nechal do takove sarady se svym jmenem ukecat..I kdyz vlastne "prezidentsky kandidat" v zivotopise nevypada spatne..;-)

Mjr terazky 11.1.2008 5:20

STEM: Švejnar 52% - Venca Kožený Tunel 48%

Mjr terazky 11.1.2008 5:18

Přímá volba prezidenta ve Státech . O elektorech pán neslyšel.??..

Zase jeden polovzdělaný modráček

jamo 11.1.2008 6:59

to Mjr terazky

ty rudooranžový p i t o m č e, můžeš si ty frťany mezi svými výblitky odpustit a shrnout je v jediné agitce s "doporučenými hesly" pro 1. máj? Tvůj nick degraduje Terazkyho. Takový b l b to nebyl.

Já I. 11.1.2008 10:51

Re: to Mjr terazky

To jste mu nandal.8-o

Tony 11.1.2008 4:52

Ten trouba zase nevi.

Televizní debaty presidentských kandidátů mají smysl v zemích, kde je přímá volba hlavy státu, například ve Spojených státech...... A v US je prima volba hlavy statu, od kdy?????

The United States Electoral College is a term used to describe the 538 President Electors who meet every 4 years to cast the electoral votes for President and Vice President of the United States.

AJ 11.1.2008 3:21

Autore, máte pravdu.

Duel by byl jen estrádou a takových estrád je v televizi plno, není důvod zvyšovat jejich počet.

Ti, co volají po duelu, by chtěli stejně jen vidět a slyšet napadání, urážky a vulgaritu, jak jsou zvyklí od Paroubka, nic jiného by je neuspokojilo.

Pišta 11.1.2008 6:35

Re: Autore, máte pravdu.

Estráda stejně bude. Lucka uspořádá koncert na Staromáku, Klaus bude tleskat ručkama do taktu a zpívat: "Když si dáme pac, je všechno ou kej",jako minule!

Marcela 11.1.2008 8:21

Re: Re: Autore, máte pravdu.

Pořád lepší, než když nám Švejnarova dcera bude říka ééééé, no, jo, ceska, éééééé....

Pišta 11.1.2008 16:42

Re: Re: Re: Autore, máte pravdu.

Ona taky kandiduje, ale to mi nikdo neřekl? To sou mi věci!

joel 11.1.2008 7:24

Re: Autore, máte pravdu.

ASle uspokojilo. Byla by to slušnost v podání Toplánka.

Historik 11.1.2008 2:54

Třeba by byla nějaká sranda Švejnar je srandista

Srandovní je začátek vlastní webové stránky pana Jana Švejnara – začíná textem „Profesor Jan Švejnar je světově uznávaný ekonom...“ (viz. http://www.jansvejnar.cz/?page=zivotopis). Pan Jan Švejnar se řídí přesně podle pravidla, „když to neřekne nikdo jiný, tak to musím prohlašovat já sám Jan Švejnar.“ Oficiálně nám to totiž ještě do ČR nikdo ze zahraničí neřekl a neupozornil nás na to, že v zahraničí se nachází tato genialita českého původu a my to v ČR nevíme (mýlím-li se, opravte mě).