12.8.2020 | Svátek má Klára


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
7.7.2009 5:57

starosta

je chytrý jak radio. Do teď spal jak růženka. Kdybych od něho četl články na téma jak Řebíček ke 200 milionům přišel, nebo jak Kochan může účtovat na venkově maximální nájem své manželce, řekl bych, že je zvolen za nezávislé. Takhle je to jen výkřik modrého zoufalce, který si neumí za Sobotka dosadit jakékoliv jméno z parlementu.

6.7.2009 13:06

Zakobkovat celý parlament

Kamaráde zaspals.Jak jsem se dočetl brali všichni Topolánkem počínaje a Melčákem konče.Tomuto dědovi to hodilo kolem 900000.- nevím co s tím udělal,asi to dal na chudé.Všem zůstalo něco za nechty.Kdyby jsi byl jen trochu objektivní tak ten svůj článek rozšíříš.Na př.neměl jsi dostatek informací,nebo snaha očernit Sobotku.

4.7.2009 14:08

Už je to tady - tiskové prohlášení RJ

Tato akce je vyvolána volebním štábem z Jánského vršku, protože se Mireček Topolánkůj bojí dvou protikandidátů v parlamentních volbách za JM kraj - Sobotky a Juránka. Tož modrá úderko, je nutno zatlačit, jinak tu vedoucí úlohu ODS nedostane ;-D

4.7.2009 0:14

Re: byteček je holt byteček

Hele a nevnímnete, že v těch baráčkách kolem je dalších 280 ksichtů, pobírajících stejné nevyúčtovatelné náhrady, a nigdo po nich nejde? Neni vám to divný, když maj stejný pravidla prej platit pro všecky? Tohle je normální scapegoating, Sobotka si dovoluje už prostě moc dlouho trčet v čele žebříčku královen krásy, tak se hledá vhodnej šrapnel. Jste rád manipulován ?8-o

3.7.2009 23:49

byteček je holt byteček

Sleduju diskusi, obhajoby, obhajoby. Co takhle Paroubkovo heslo "Padni komo padni"? Že by platilo jen pro někoho? Není snad jedno, ze které patrtaje je podvodník " nic proti zákonu"? To je smůla, že je to zrovna ten nejoblíbenější politik v republice. Já osobně jezdím třeba kongresy za své a musím si na ně vybírat  dovolenou (jsem lékař). Asi bych měl kandidovat do parlamentu, tam je "v mezích zákona" všechno, a imunitu si odhlasuju sám pro sebe třeba každý rok. Asi se nechám příště napsat na kandidátku ČSSD, když může "slušná a moudrá" hrobařka vlády Zubová, nebo nad zákony a sloušnost povznesený bývalý kolega Rath.

3.7.2009 23:20

Vy zase lžete, děláte jak kdyby jste to nevěděl,

že všichni poslanci bez rozdílu zneužívají neboli využívají špatných zákonů, které se dají zdůvodňovat jak se komu zachce. Nevím proč mluvíte zrovna  o panu Sobotkovi, zřejmě je to váš protivník, spíše jste mohl oslovit někoho z vaší strany, mělo by vám jít o dobrou pověst vaší strany ne jiné. Aspoň pokud myslím logicky. Jenže politika asi není moc logická.  

3.7.2009 21:23

Re: Je primitivní myslet,že každý,kdo má jiný názor než Vy je komunista.

Jak tak čtu vaše příspěvky Tichá dohodo, napadá mne, jestli se už léčite, jestli ne, tak si s tím rozhodně zajděte. P.S. Někam, kde za vás uhradí těch 30,- abyste je necpal nějakým soudruhům, že?:-D

3.7.2009 21:18

Re: Taky by mě zajímalo, co to socany stálo...

R^;-D

3.7.2009 20:56

Bude hůř!

Podle exprezidenta V.Havla, jeho rozhovoru pro americký časopis 19.6.2009 je konstatováno, že jsme se dostali do njhoršího propadu mravní a morální úrovně od doby kdy vznikl československý stát.Veksláci a mafiáni po sametové revoluci tvoří politickou elitu,příjmají zákony, normy a pravidla tak, aby vyhovovali jejich osobním sobeckým zájmům.Vzdělání a usilovnost pro občana ve společnosti nic neznamenají, jsou spíše přítěží. 

3.7.2009 20:49

Taky by mě zajímalo, co to socany stálo...

3.7.2009 20:47

To víš, že je zneužívají, stejně jako komanči a černoprdelníci...

ale nezneužívají je tak idiotsky viditelným způsobem, jako Sobotka, Grošák a jim podobní socanští idioti!! Tenhle holohlavej blb byl měl být opět ministrem financí?? No potěš koště!! Větší hrůzu nahání snad už jen Onderka jako ministr dopravy... ;-DRv

3.7.2009 20:43

No vidíš, krade nenápadně, ne jak ti pitomí socani...

a rozhodně se tím nechlubí...

3.7.2009 20:42

Kradou všichni, jenže socani kradou jako vzteklí a viditelně...

navíc jejich chrochtání se nese českou kotlinou zdaleka nejhlasitěji... :-/Rv

3.7.2009 20:03

Re: Je primitivní myslet,že každý,kdo má jiný názor než Vy je komunista.

Jen bych chtěl ještě doplnit.Bývalí komunisté jsou nalezlí do všech stran.A propos -doplňte si vzdělání.Zjistěte si,kdo byl ,co udělal a jaký to měl dopad na poválečníé Československo Fierlinger, když už obhajujete ČSSD.Ostatně s něčím podobným koketoval před časem i Paroubek.Abych byl spravedlivý i Kalousek.

3.7.2009 19:48

Re: Sobotky se nezastávám, ale podle logiky autora

Nedivte se,on každého s jiným názorem tak nazývá.Je to slepičí mozek.

3.7.2009 19:42

Re: Je primitivní myslet,že každý,kdo má jiný názor než Vy je komunista.

Máte také vlastní názor?Asi né.Při Vašem jednoduchém "myšlení",to bychom chtěli asi hodně.

3.7.2009 19:23

Re: Ani se nebudu dívat ,jestli je pana starosta členem ods, nebo

Dobře tedy, pokud to tito poctivci nedělají, jetedy logickou pravdou, že Bohuš mezi poctivce nepatří a tedy je potvrzeno že krade?

3.7.2009 19:14

Re: Sobotky se nezastávám, ale podle logiky autora

Buďte ubezpečen, že chytrý řidič kamionu použije rozum a nechá si vystavit od hotelu doklad, kde není zmínka o tom, že se jedná o cenu se snídaní, popřípadě uvede, že se jí nezúčastnil, protože šel dělat prohlídku a dsrobnou opravu před jízdou - na to konto si nafouká vzduch ....

Tahle mediální bublina je zase jen způsob, jak odvést pozornost od toho podstatného, že je naše ekonomika v (Y)

3.7.2009 19:13

Re: Je primitivní myslet,že každý,kdo má jiný názor než Vy je komunista.

Nikoliv, jen jste si toho, při své hlouposti, nestačil povšimnout.

3.7.2009 19:12

Ne, vy nejste dohoda,

vy jtse vůl.

S pozdravem Jiří Honců, Roztoky.

3.7.2009 19:12

Je primitivní myslet,že každý,kdo má jiný názor než Vy je komunista.

viz titulek, nick Jarda B/. Nevim, mozna jste na Psu novy, jinak zde "plati" , ze kazdy, kdo ma jiny nazor nez soudruh prezident, soudruh Tankista s boulema a strana modrych bolseviku/ODS , tak kazdy takovy je komunista/socan/socbolsevik/bolsevik. Ja rozlisuju softkomunisty =KSCM a hard core/stalinisty = modri bolsani/ODS . Cest :-)

3.7.2009 19:05

zdroj; Hospodarske noviny

JOZEF KOCHAN. Je ve sněmovně od roku 2004, nyní se stal volebním lídrem

ODS v Královéhradeckém kraji. Pět let si pronajímá za veřejné peníze

kancelář od vlastní ženy. Cest :-)

3.7.2009 19:00

Re: Ubohost

Lady diana v akci: http://i.idnes.cz/09/053/maxi/KOT2b5e27_kousnuti3.jpg  ;-D ;-D ;-D

3.7.2009 18:53

Re: Ano ...

"...proc modry bolsevicky zhurwysyn, soudruh Canov, pise jen o soudruhu Sobotkovi...."  (Y)

Z jednoduchého důvodu, ty vyhulená uřvan@domovnice !!! Protože s jistotou ví, že o těch "modrých" takdy určitě napíše spousta tobě podobných vypatlanců! Tož proč by se zbytečně namáhal!!! ;-D ;-D ;-D 

BTW: Hoď mi linka, proč je pan Canov ausgerechnet  "modry bolsevicky zhurwysyn"! Hledal jsem to na nejpravděpodobnějším místě ( http://www.halonoviny.cz/) , ale ani tam to nebylo! Proto by mne docela zajímalo, kde jsi k té "informaci" přišel !!!  (Y)

3.7.2009 18:47

Re: Ano ...

Možná,že jste si nevšimnul,ale já nereagoval na autora článku,ale na Kyvala.Já píši,že všichni jsou nenažraní.A to znamená,že nejsem jednostranně zaměřený jako Kyval a Vy.Není také omluvou,jestli soused krade,tak já také mohu.Nebo si myslíte něco jiného?A pokud se zdravíte čest,tak mě nemusíte.Je primitivní myslet,že každý,kdo má jiný názor než Vy je komunista.

3.7.2009 18:02

Re: Sobotky se nezastávám, ale podle logiky autora

To soudruha si nechte od cesty, taky nenadávám

3.7.2009 17:54

Re: Sobotky se nezastávám, ale podle logiky autora

soudruh Langer by taky mel branit stat pred mafiemi a kriminalitou, ovsem soudruh "Icko" ve skutecnosti pracuje v zoldu Mrazku/Pitru/Krejciru . To ale asi bude neco "jineho", ze soudruhu Lubosi. Cest :-)

3.7.2009 17:50

Re: Ano ...

v tom pripade je ovsem "zahadou", proc modry bolsevicky zhurwysyn, soudruh Canov, pise jen o soudruhu Sobotkovi. Moc bych se divil, pokud by se mezi modrymi bolseviky nenasli podobni ptacci, coz pochopitelne plati prakticky pro vsechny poslance a senatory. Takze, suma sumarum, soudruh Sobotka asi nelhal, pokud tvrdi, ze to tak delaji vsichni. Mimochodem, proc soudruhu Canovovi nevadi, ze modri bolsevici rozdali "trafiky" svym parteigenossen , kteri prisli o koryta na krajich, tak ted delaji "odborniky" na dalnice, pochopitelne na ukor kapsy danoveho poplatnika. Cest :-)

3.7.2009 17:44

Re: Ani se nebudu dívat ,jestli je pana starosta členem ods, nebo

Paroubek a Ráth jsou chlapi na svém místě. Jsou slušní a nekradou.

3.7.2009 17:37

Re: Ano ...

Kyvale,nenažraní jsou napříč politickým spektrem,jak se teď říká.I ti Tví ČSSD.