20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

POLITIKA: Nenávidíte Zemana?

Tak to nejste sami. Takových je v horních vrstvách společnosti - tedy v těch, co se považují za horní - plno. Já nepatřím mezi „horní“, ale osobně jsem mu nemohl, jak se říká, přijít na jméno, když vyhlašovat v letech 1998 a dalších, že je Česko „spálená země“.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
I. Hil 5.3.2016 17:43

Nenávistnení to co cítím, jen opovržení

a lítost že TOHLE si přece za prezidenta nezasloužíme....

M. Vondráček 5.3.2016 17:58

Vy se znáte s panem Vlkem ??

"U nás se tato deviantní - tedy běžnému chování vymykající se skupina – vyznačuje ideologickou agresivitou, pocitem nadřazenosti a mesiášstvím."

J. Kanioková 5.3.2016 20:41

:))))))

a pýchou..

J. Farda 6.3.2016 14:59

Re: Vy se znáte s panem Vlkem ??

Upřesněte prosím, do které skupiny se počítáte Vy!

M. slavík 5.3.2016 17:26

S elitama je psina.

Docela rád si pročítám výplody našich "elit", reagujících na nové excesy Miloše Zemana. Umím si živě představit, jak takový pisálek trhá Zemanovu fotografii na maličké kousíčky, háže ji na podlahu a divoce po ní dupe. Potom se na ni vydělá a spokojeně volá svému psychiatrovi jak nádherně si ulevil............ je spokojený. Ovšem jen do doby než otevře druhý den noviny. Přirovnán k uklizečce nulového významu, šílený tou urážkou, hledá fotografii Miloše Zemana........

I. Hil 5.3.2016 17:44

Re: S elitama je psina.

Takhle to máte? Navštivte urychleně odborníka!

M. slavík 5.3.2016 17:47

Re: S elitama je psina.

.....našel fotečku? Našel?

I. Břízová 5.3.2016 18:37

Re: S elitama je psina.

Nejsem "elita", nemám ráda prezidenta Zemana, netrhám jeho fotky ani nic podobného. Tak jak to se mnou je?

J. Farda 5.3.2016 15:41

Vítač Kchárl ..

http://www.novinky.cz/domaci/396799-schwarzenberg-postoj-visegradske-ctyrky-k-migraci-lze-pochopit.html

M. Šetka 5.3.2016 15:06

nejsem oteplovač,ani člen nějaké NGO,

jsem pracující důchodce,který se už 20 let živí jako OSVČ a ještě nezkrachoval a spíš jen tak pro sebe sleduji,co se u nás děje. Děje se třeba Zeman a já se nestačím divit,co všechno tento živočich udělal,řekl,udělá,řekne.... Je spousta důvodů ho nenávidět. Ale není to můj případ Můj pohled na něj lze snadno vyjádřit lehkou parafrází Jiřího Dědečka: "Když vidím

Miloše s tou partou koryfejů,jde na mne nauzea,někdy i bleju."

J. Kombercová 5.3.2016 15:30

Re: nejsem oteplovač,ani člen nějaké NGO,

Jj.

M. slavík 5.3.2016 17:28

Re: nejsem oteplovač,ani člen nějaké NGO,

Jestli to není tím, že jste už spíše mrtvočich, Hmmmm?

I. Břízová 5.3.2016 18:38

Re: nejsem oteplovač,ani člen nějaké NGO,

Že se nestydíte pane M.slavíku.

J. Kombercová 5.3.2016 19:16

Re: nejsem oteplovač,ani člen nějaké NGO,

jak ho tak průběžně čtu... nemá se čím stydět.

R. Hledík 5.3.2016 14:47

Nejvíce chybí udatnost

a dále se tvrdívá, že čs národ je vyspělý, inteligentní, civilizovaný, který si také umí vybrat svého nejvyššího představitele. Už dnes jdou zvěsti, že volit čs presidenta lidovým hlasováním - referendem není zrovna dobrý nápad, že vládní kapacity včetně svých silně nadpočetných úředníků a krasavic, mnohomluvných poslanců a zbytečných dědoušků== senátorů-- si určitě umí zvolit presidenta mnohem kvalitněji, než pasáci na lazích. Čili přeloženo-- Češi jsou nevzdělaní a zaostalí troubové, kteří si určitě zvolí někoho, koho už dopředu elita národa odsuzuje, třeba proto, že si onen Pán na Hradčana dovolí mít na různé problémy až průsery svůj vlastní, většinou historií, ověřený názor.

J. Cervenka 5.3.2016 13:54

kavarna

ne "kavarna, kam rad chodim," ale cessti "vedci" podepsali petici vitajici muslimy v Cechach. To je opravdovy vyraz idiotstvi

P. Vaňura 5.3.2016 15:00

Část vědců, mezi nimiž je tak polovina "křiváků"

podepsala tento pamflet. Vyjadřujte se přesně!

F. Zrcek 5.3.2016 13:31

i když bych ho také občas nejraději nakop

Vy byste ho občas nakop, já bych ho taky občas nakopal do ..., ale je občas skoro tak zábavný jako Donald Trumpů, i když není taky tak bohatý. A občas i věřím, že má 70% podpory, i když průzkumům normálně věřit nelze. Rozdíl mezi ním a třeba Otcem vlasti je v tom, že ten druhý nedělal z Čech čechistán. Nemyslím si, že je zrovna ten nejlepší čas programově vycouvat z Evropy někam na východ. Naopak si myslím, že byl nejvyšší čas vzkřísit z mrtvých Visegrád a trochu si dupnout na jistou vlivnou politickou blondýnu. Možná, že zrovna tohle nám teď Bavoři můžou závidět. A zemanovi se můžeme zasmát vespolek - nejlépe u napěněného tupláku.

S. Netzer 5.3.2016 13:50

Re: i když bych ho také občas nejraději nakop

"Může se opakovat situace z let 1945–88, kdy lidé nevolili levici z nadšení pro komunismus, ale jako jedinou reálnou sílu, která do budoucna zabrání dalšímu pokusu Německa Čechy jako národ a stát zlikvidovat. Dnes stále více lidí hledí k Moskvě jako k síle, která zabrání Německem řízené islamizaci." Vlk st.

Tak se bavte a těšte na lepší zítřky s Milošem. AŤ ŽIJE ZEMAN!

V. Vlk 5.3.2016 14:26

Re: i když bych ho také občas nejraději nakop

Děkuji za citaci. A zkuste si představit, že by v roce 1950 přišel nějaký Clinton a nebo Obama a dopadli jsme -kdyby dobře- jako Jugoslávie Takhle jsme alespoň v původních hranicích . Živí a jako národ. Neráčíte uvažovat že byste se vrátila do země svých předků, kdyby začala v Německu občanská válka (jako v letech 1918 až 1933?) Myslím, že se o to možná pokusí mnoho sudetských Němců. Majetku zabaveného po válce se nedávno vzdali , tak už stačí jen zrušit "požadavek na samostatnost až po odtržení" co mají ve stanovách a "vítejte u nás, krajani!" Jak to říká Bible o návratu zbloudilé ovce? Nechápete? Přečtěte si O ZBLOUDILÉ OVCI (Matouš 18,12-14, Lukáš 15,3-7) -

P. Vaňura 5.3.2016 14:51

Ten citát je vážně takhle? Rok 1945 sice sedí, ale

toto přestalo pro 95% lidí platit NEJPOZDĚJI 21.8.1968!

P. Vaňura 5.3.2016 14:57

Nevím, zda si Rusové někdy uvědomili, že srpnová

okupace měla na část Čechů daleko většíé dopad, než mělo na Maďary mnohem krvavější potlačení jejich povstání r. 1956. V Česku u mnoha lidí až do srpna 1968 přežívaly sympatie dané tím, že "SSSR nás osvobodil od Hitlera." Maďaři takovéto iluze neměli, takže o ně nemohli přijít...

R. Hledík 5.3.2016 15:01

Re: i když bych ho také občas nejraději nakop

LIEBE FRAU NETZER, Němcům velmi křivdíte, drtivá většina muslímy nemá ráda, trpí však davovou poslušností a nemohou se po porážce fašizmu vracet k jeho praktikám. To GENIÁLNĚ zneužil Německa perfektně znalý agent Putin, který velmi dobře ví, jak Evropu ROZLOŽIT a poté ovládnout.--- Hledět na "sílu Moskvy"???--- vždyť genom Rusů přiznává, že Rusů existuje max do 10%, zbytek jsou potomci Hunů, Avarů. Tatarů a Mongolů, kteří cca 550 let ovládali Rusko, muže vraždili, ženy znásilňovali.

P. Vaňura 5.3.2016 17:07

Němci bohužel VŽDYCKY trpěli davovou poslušností

Proto s námi nemohli být v jednom státě.

M. slavík 5.3.2016 17:39

Re: i když bych ho také občas nejraději nakop

Myslím, že vám nenávist zaslepuje i mozek. Toto se hodí právě na nás Čechy a další národy okolo. Všichni, kdo táhli střední Evropou, zde zanechali svou část genomu..............

V. Kusý 5.3.2016 20:53

Re: i když bych ho také občas nejraději nakop

To, pane Hledíku, zdejší putinomilové nepochopí, poněvadž nechtějí.Zamrzli ve svém hejslovanství a probuzení, pokud dojde na nejhorší, bude tvrdé.Ale mohou se pak svobodně uchlastat, či zastřelit :-)))

M. slavík 5.3.2016 17:30

Re: i když bych ho také občas nejraději nakop

Nejprve napište, po kolika tuplácích píšete.................

V. Čermák 5.3.2016 12:13

Prezident Zeman s dobrými i špatnými vlastnostmi

je správný člověk, ve správný čas, na správném místě. Vládnoucí menšina i rádoby vládnoucí elita s tím má právě ptoto problém.

B. Rybák 5.3.2016 12:39

Re: Prezident Zeman s dobrými i špatnými vlastnostmi

Přesně tak! S dalším prezidentem už nejspíš problémy mít bohužel nebude!

F. Kusák 5.3.2016 12:05

Se zájmem jsem si Váš článek přečetl,

a chápu jistou provokativní formu, je jistě nutná. Máte pravdu v tom, že já, volič K.S. si dnes uvědomím, co by tento pán na hradě znamenal, a tak trochu prezidentovi Zemanovi odpouštím jeho někdy hloupé avantýry. Mně u něj imponuje ten trvalý a neměnný pozitivní vztah k Izraeli. K zasmání také je, že EU má být otevřená, a souhlasím, jenže přetlak migrantů v Německu se nás jaksi netýká. Protimluv, nicht wahr.