1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

POLITIKA: „Nemá roušky, nemá roušky...“

Tohle kvičení, které se ozývalo od začátku epidemie koronaviru, mi připomínalo vždycky kvičení pazhřivého šaška z filmu Šašek a královna: „Neumi čéésky, neumi čéésky.“ Ten geniálně Polívkou zahraný part hrbaté duše, arogantního zbabělce, podlézavého vychloubače.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Písařík 11.4.2020 5:57

Pane P. Dvořáku, není nad vlastní zkušenost. Přál bych vám, až se poměry upraví, vycestovat do Číny a nějakou dobu tam pobejt.

P. Dvořák 11.4.2020 6:08

Abych řekl pravdu, moc nerozumím, proč je třeba k odběru zboží z Číny mít "vlastní zkušenost".

Má snad život v Číně něco společného se zbožím, které k nám z Číny chodí? A pokud ano, jaký je rozdíl mezi "běžným zbožím" a event. zbožím v rámci "Marsh. plánu"?

Zeptám se jinak: Co vám vadí např. na rouškách dodávaných z Číny?

V. Zadák 11.4.2020 1:52

Pane autore, profesor Fiala by to určitě zvládnul. Však se tím pochlubil.

Ono těch pitomečků žvanících o plánu je plno i na zdejším DF. Například Podlezný.

I. Polák 11.4.2020 9:18

Lídr Fiala měl dobře připravený plán, promořit populaci hned na začátku a pěkně jedním vrzem. Půl milionu diváků na biatlonu, to by v tom byl čert, aby se to nerozjelo, kde už jsme mohli být, hezky promoření. A "oni" mu to zhatili. Kalousek se držel při zdi ,hezky po troškách "na pivo s Kalouskem", před promořením pokecáme, dokonce zažalovat je chtěl, že mu to nedopřáli. A statečný Stanjura, rázným pohybem odhodil příčešek z čela , nějaká rýmička nás nerozhází, to je náš plán. Jen nevysvětlil jestli krátkodobý, střednědobý nebo dokonce dlouhodobý.Takových zmařených plánů, jak smutné...

P. Pavel 11.4.2020 9:58

Kdyby byly v řiti ryby, nebylo by třeba rybníků. Realitou je, že bureš nezvládá, ani tiskové konference, kterých ovšem zorganizoval pomalu víc než roušek.

J. Vlček 11.4.2020 17:27

To takové pako Pavel, ten by koranovirem zatočil, že, oslíku Pavle.

P. Pavel 11.4.2020 20:50

Ty se, malý smrade, raději netoč. Tak kde jsi, bys totiž točením mohl způsobit burešovi koliku.

J. Vlček 11.4.2020 21:37

I když jsi znám jako velké pako, oslíku Pavle, přesto se chovej se důstojně při své profesi prvního fekálníka okresu.

P. Grigar 12.4.2020 8:25

..pane Vlčku, nečiníte moudře, když tykáte tvorovi, jakým nepochybně P.Pavel je. Tím se totiž snižujete na jeho úroveň. Kdysi, hluboko mém dětství, mi tuto zajímavou finesu vysvětlil správce statku. I pohůnkům vykal, ovšem bez oslovení pane.. na vykání má právo každý. Na pána už ne..

J. Vlček 12.4.2020 9:09

Pane Grigare, děkuji vám za vaši poznámku. I já jsem se dlouho tohoto pravidla držel, nakonec i druhé chytré poučky, že když se bavíš s pitomcem delší chvíli, pak se už baví pitomci dva.

Víte, pane Grigare, já se strašně rád směji, a u mne ty reakce těch pitomců vyvolávají smích, a co já bych pro smích neudělal. To je moje slabost.

P. Pavel 12.4.2020 13:21

Helemese, malý smrad vlček, na teplé grigárkovy zálety kývnul. Měl bys ho ale upozornit, že při své profesi jsi stále celý od srágor.

P. Pavel 12.4.2020 13:12

Helemese, přiteplený grigar, se chce dostat malému smradovi vlčkovi pod sukně.

Příště si domlouvejte rande v soukromí. Tady na to není nikdo zvědavý.

J. Vlček 12.4.2020 13:32

Pako Pavel, místo aby proháněl holky, tak se plete mezi dospělé. Na holky není, tak v každém hledá svého kolegu z pěti procentní menšiny. Ani v té se nejspíš ne, a ne, uchytit, tak se aspoň montuje dospělým do řeči.

Pako Pavle, věz, že jednou bude líp, že si snad také nějakého buznu najdeš, nezoufej. Hlavně nejezdi na rande se senkruvnou. To odrazuje nápadníky.

P. Pavel 12.4.2020 20:03

Hodně si mě pobavil tím, že mou snahu poučit tě, považuješ za "pletení se mezi dospělé". Ty, malý smrade, opravdu ale opravdu nejsi dospělý, a to přesto, že se ti grigar snaží dostat pod tvoje zahnojené sukně.

P. Grigar 12.4.2020 13:51

.. P.Pavle, ze všeho nejvíce mi připomínáte kdysi velmi známého účastníka diskuse Richt(t)era, hulvát to byl opravdu výjimečný, do huby si neviděl a ke konci své kariéry nabíral i na agresivitě. Nabídl jsem mu kontakt, aby mohl svoje představy realizovat ručně. Zklamal mě, nepřijel. A co vy, máte zájem?

Utřete si bradu, klávesnici a monitor, dobře si to promyslete a.. dejte vědět.

J. Vlček 12.4.2020 20:00

Pane Grigare, zdá, že jste tomu oslu Pavlovi konečně zavřel jeho nevymáchanou hubu.

P. Pavel 12.4.2020 20:07

Tobě fotr natrhl kušnu a nepomohlo to.

P. Pavel 12.4.2020 20:06

Mám zájem tě poučit, že když si budeš stejně jako malý smrad vlček vyskakovat, tak ti bude odpovězeno podle přísloví, na hrubý pytel hrubá záplata. Malý smrad vlček nepochopil, že když bude strkat do lidí svým nemytým rypákem, tak že přes něj může dostat. Ty to snad chápeš.

J. Vlček 12.4.2020 20:16

Aha, tys přes držku už dlouho nedostal, že velký smrade, a chybí ti to jako koze drbání, co?

P. Pavel 12.4.2020 21:49

Tobě to nedávné natržení kušny nepomohlo, malý smrade. Proč se to tedy snažíš vnutit mně?

P. Pavel 12.4.2020 13:10

Chápu malý smrade, že ty máš pro svou práci vylizování žump určité standardy. Naštěstí nemusím dělat to co ty.

J. Vlček 12.4.2020 13:41

Pako Pavle, je vidět, žes tu zlatou plaketu předního fekálníka okresu nedostal jen tak zadarmo, že jsi opravdu odborník na slovo vzatý.

Hlavně si u oběda sundavej ten klobouk, aby ti to lejno, co nosíš za kloboukem, nespadlo do polévky.

P. Pavel 12.4.2020 20:00

Nevím cos dostal, ale za vylizování žump ti nikdo plaketu nedal. Nejspíš ti dali vlhký kravinec.

J. Vlček 12.4.2020 20:06

Ten si dáváš na hlavu, aby ti to myslelo? Hlavně, že si umíš poradit, když už jsi ten bezmozek.

J. Pokorný 11.4.2020 0:50

Pane Vlku, sepsal jste moje myšlenky, za což Vám děkuji.

A. Jaroš 11.4.2020 0:20

Když jsem si to přečetl, tak jsem zjistil s překvapením, že jsem taky vlk a taky hodně starý. Výstižný popis nášej vrémeni.

P. Pavel 11.4.2020 0:20

Jediný kdo tady kvičí je vlk, že si zase někdo dovolil kritizovat fakt, že bureš a jeho podržtašky podcenily přípravu na epidemii a následně se chovaly zmateně jako lesní včely. Mimochodem, fakt by mně zajímalo odkud si vlk vycucal tu fantasmagorii, že se tady předstírá, že člr neexistuje. Jediné co se děje, že člr nutí ČR, aby předstírala, že neexistuje Čínská republika. To ale na jedince co ohýbají hřbet tu před nácky, tu zase před rusáckem, jindy zase před číňany, asi moc složité.

J. Brunner 11.4.2020 0:37

Narovnejte se! Právě jste ohnutý, asi k Bruselu.

P. Pavel 11.4.2020 9:41

To si mně pletete s burešem.

J. Jurax 11.4.2020 14:05

Nechte ho. Je to Pavel. Ještě se rozčílí a bude Vám vulgárně spílat.