24.5.2024 | Svátek má Jana


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
bruner 20.12.2007 3:08

Re: Pro " bruner" : Znechucení a odpor

pejorativní náboj vašeho textu přejdu bez povšimnutí a jen konkrétně. Ano vím co jsou to "hrana". Jinaktéž umíráček. Dříve se zvonilo (zvonem), aby se dalo na vědomost, že nekdo odešel z tohoto světa. Nyní se úsloví používá i přeneseně, tak jako v tomto případě. Měl jsem na mysli, že je dobře když tento pám odejde ze senátu.

A k tomu kamarádíčkování. Poslanec či senátor by se neměl kamarádíčkovat s nikým. Pro to nebyl zvolen. Měl by dělat zákony ku prospěchu nás všech. Jestli vy nemáte někoho rád, to je váš problém, jen si tím otravujete svůj vlastní život.

Abonent 20.12.2007 11:29

Jsem to ale nešika ! Protrhl jsem pytel s odpadky !

To jsem zase něco vyvedl ! Proč jsem si nedával pozor ?

Protrhl jsem pytel s odpadky; kdo to má teď sbírat ?!?

Pan "brněnský" si podvědomě přeje smrt jemu nepohodlného senátora (ostře vystupujícího proti zločincům), po odhalení svého freudovského omylu se snaží vše "okecat". Brr !

Mám se snažit tohle smést na lopatku, nebo musím pro vysavač ? Hrome, je to mokré a lepkavé, budu muset vytírat !

To mám z toho, že tolik let po převratu jsme ještě pořádně neuklidili. Pořád je všude kolem spousta lepkavé rudé špíny.

JH 20.12.2007 14:03

Re: Jsem to ale nešika ! Protrhl jsem pytel s odpadky !

Zato současná špína za 18 let je už nebetyčná, kam se komundírové hrabali a hrabou v celém světě.

bruner 20.12.2007 3:11

Re: Pro " bruner" : Znechucení a odpor

ještě poznámka. Vláda lidu je velká lopota, ale nic lepšího nemáme.

68 20.12.2007 5:54

Re: Re: Pro " bruner" : Znechucení a odpor

Jste velký demokrat. Jak Vám závidím!

Vlasta Burian 20.12.2007 6:20

Re: Re: Pro " bruner" : Znechucení a odpor

Brunere, nechlastej tolik!:-D

bruner 20.12.2007 6:53

Re: Re: Re: Pro " bruner" : Znechucení a odpor

škoda, že člověk nenajde oponenty s názorem. Jen bezduché křiklouny.

karel 20.12.2007 7:16

Re: Re: Re: Re: Pro " bruner" : Znechucení a odpor

Stoprocentně souhlasím s brunerem, že věční revolucionáři typu Mejstříka Štětiny nemají dnes v politice co dělat. Revoluce skončila a demokracie se dá uhlídat standartními mechanizmy, nikoliv novodobými kádrováky a komisaři, kteří nemají pozitivní znalosti, kterými by přispěli tomuto národu, tak aspoň vyvolávají konflikty a žijí z minulosti.Pro mne jako občana jsou to neschopní příživníci.

JH 20.12.2007 10:49

Re: Re: Re: Re: Re: Pro " bruner" : Znechucení a odpor

Ano, tak to skutečně je - díky!!!!!