14.11.2019 | Svátek má SávaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: Letmé ohlédnutí za Stranou zelenýchŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 21, poslední: 30.6.2009 16:08, přehled diskusí

Tak za bandou zelených:
Autor: Radek Datum: 30.6.2009 15:29

se snad není potřeba ano ohlížet, ukázka blbců v této straně v čele s uhrovatým Bursíkem a vymatlanou Jaujau už snad navždy stačila !!!

Kárl von Schwarz je především degenerát, který usne i při volbě prezidenta a neumí ani:
Autor: Mistr Jan Hus Datum: 30.6.2009 14:56

česky. To naše modrá propaganda vydává za přednost. Kam jsme to klesli? 8-o;-D;-D;-D

Co je proboha na zbozi nabizenem Zelenymi nadstandardniho?:
Autor: Jenda Datum: 29.6.2009 19:35

Institut K. H. B.:
Autor: Náčelník Skvrnitý ocas Datum: 29.6.2009 19:03

O Institutu Karla Havlíčka Borovského jsem nikdy neslyšel, tak jsem si kliknul na odkaz. Věru, tak bezvýznamnou a skomírající organizaci člověk aby pohledal. Přitom v programovém prohlášení mají "hájení oprávněných zájmů jednotlivců a organizací". Na stránkách ovšem nenajdete jediný zdokumentovaný případ hájení těchto zájmů. Přitom oprávněných zájmů je na světě, myslím, dost.

Jen pro dokreslení: poslední uveřejněný článek má datum duben 2009. Poslední aktualita březen 2009 (!), poslední dokument prosinec 2008 a poslední "newsletter" leden 2009. Věru, hýří aktivitou. Chudák Havlíček, to si nezasloužil.

Anebo že by to byl institut podobný Amisovým Egyptologům? To bych se přihlásil.

Re: Institut K. H. B.:
Autor: Jenda Datum: 29.6.2009 20:07

No sem pisou co chvili.

zelení:
Autor: lary Datum: 29.6.2009 15:47

to hlavně zkomplikovali Vašíkovi Havlovi. Teď neví, komu dát svůj polibek smrti.

osobní nepřátelství:
Autor: pteryx Datum: 29.6.2009 12:50

To nebylo "osobní nepřátelství", co roztrhlo Stranu Zelených vedví. Spíše tam jde o vazbu Kuchtové a spol. na Rusko. Bursík sice taky odmítá atomovou energii, ale rozhodně ne z toho důvodu abychom byli více energeticky závislí na Rusku, to je ten zásadní rozdíl o který tu myslím jde. Zubová, která de-facto pomohla ke křeslu Klausovi je toho jasným důkazem.

Re: osobní nepřátelství:
Autor: Niky Datum: 29.6.2009 14:36

Bursík podporoval a podporuje plynové elektrárny,tedy podporoval a podporuje naši větší závislost na Ruském plynu.Zelení měli už dávno sedět ve vězení!

Re: osobní nepřátelství:
Autor: Chosé Datum: 29.6.2009 15:41

Jenže obohacený uran teď bereme také z Ruska. Tak bych do toho vězení k Bursíkovi šoupnul i ty co obhajují atomovou energii ...

Re: osobní nepřátelství:
Autor: Jenda Datum: 29.6.2009 20:06

Jak dlouho vydrzime, kdyz rusove utahnou kohoutky s plynem? Naproti tomu co se stane kdyz se rusove rozhodnou, ze uz nam neprodaji palivo do jaderek? No copak? Ze by nic? On jaksi neni problem uskladnit jaderneho paliva na dva tri roky a mezi tim ho koupit a dovezt od nekoho jineho.

Vodarny vam mohou vyhrozovat, ze vam zastavi vodu, mistni potraviny vam tim, ze vam odmitnou prodat rohliky, vyhrozovat nemuzou. Koupite jinde. Roury netreba.

Re: osobní nepřátelství:
Autor: Chosé Datum: 29.6.2009 22:58

Věru zajímavé srovnání - rohlíky versus obohacený uran. Kromě Ruska jsme brali zatím jen od firmy Westinghouse (USA), z technických důvodů teď už jen z Ruska. A nakoupit na mnoho let do zásoby? Je to strategická suroviny a výrobci si ji hlídají. My obohatit uran neumíme. Nejsou to "rohlíky" ...

SZ:
Autor: ZaZu Datum: 29.6.2009 10:08

Mě ekologické hnutí velmi zajímá. Jsem přesvědčen, že musí být nějaký mechanizmus, který by bránil snahám některých podivnch firem uskutečnit své představy za každou cenu (viz např. letiště Vodochody- PENTA). To ale nejde zařídit bez politického vlivu. Jelikož však vlastním diplom z ČVUT nemužu souhlasit s tím, aby ekologističtí fanatici zatracovali vše, co jim víra zakazuje, aby bránili technickému pokroku a manipulovali s ověřenými fakty.

A M. Bursík, jistě docela chytrý a inteligentní člověk, navíc i zkušený politik. Chtěl, aby ta zelená parta měla nějakou tvář, ucelený program a aspoň navenek táhla za jeden provaz, a to se nepovedlo, není divu. Je také naprosto jasné, proč jsou zelení fundamentalisté levicoví. Je nutné si o tom něco přečíst a pochopit např. Lovelockovu "Teorii Gaia". A jen tak mimochodem, tohoto guru zelených nakonec stejně ze svých řad vymrskali pro podporu aderné energie.  

Re: SZ:
Autor: čtenář Datum: 29.6.2009 11:06

Jenže strana zelených se ráda zviditelňovalatam,kde byly kamery.Proč třeba nešli sbírat místo borůvek v zakázaném pásmu odpadky,které naši milí pořádkumilovní lidé vyhazují kdekoliv,takže nebýt dětí,které chodí čistit po čuňatech lesy,chodili by jsme po kolena v odpadu.Nikdy nebylo slyšet,že SZ,Děti duhy a různá jiná individua šli na brigádu,čistit krajinu.O to víc škodí na všech frontách.

Re: SZ:
Autor: ZaZu Datum: 29.6.2009 12:06

No to je velký nesmysl. Je to asi to samé, aby ODS, jen proto, že více popdporuje svobodnou ekonomiku, chodila zadarmo na brigády do nějakých firem, aby se zvýšilo HDP.

A zviditelňovat se před kamerami, to myslím dělají všechny strany, zejména ČSSD. Takhle bych to tedy neviděl. Mě na SZ, resp. některých jejich členech vadí úplně jiné věci jako např. nekompetentnost vedoucí až k hlouposti, a také manipulace s mladými a humanitně vzdělanými lidmi, kteří nemají dostatek relevantníxch informací nebo jim nerozumí. Zde bych uvedl film Al Goreho "Nepříjemná pravda".

Nezměnil autor stranické tričko?:
Autor: abc Datum: 29.6.2009 6:59

A co se týče Bursíkových voličů. Byli to zelení nebo pravdoláskoví? Kdo ví.

Re: Nezměnil autor stranické tričko?:
Autor: andeka Datum: 30.6.2009 16:08

Asi už tričko mění, zlikvidovali spolu s Hamerským  liberální stranu, tak se poohlíží, kde by v budoucnu svou destruktivní politickou činnost uplatnil.

Klid, vrcholní představitelé SZ založí nějaký institut, jako trafiku.:
Autor: Frank Datum: 29.6.2009 6:26

Třeba J.Á.Komenského a mají trafiku zajištěnou.

Pane autore, mohl byste vysvetlit, jaky je rozdil mezi ...:
Autor: Tomas Pansky Datum: 29.6.2009 4:42

...liberaly a konzervativci v jejich tezich na euroatlanticke vztahy? top0625top@hotmail.com

Zelení se možná ztratí v politickém podhradí - o Bursíkovi ale ještě URČITĚ uslyšíme:
Autor: David Datum: 29.6.2009 4:37

Jediná otázka je, co to bude za trafiku či jiný šizunk.

Re: Zelení se možná ztratí v politickém podhradí - o Bursíkovi ale ještě URČITĚ uslyšíme:
Autor: karel-smichov Datum: 29.6.2009 18:25

Pan , bývalí ministr dopravy nepotřebuje trafiku, o tom se nepíše,

ukažte co si za ministrování koupil p.Bursík !>-

Na Bursíka budou možná vzpomínat...:
Autor: Chosé Datum: 29.6.2009 0:25

Lépe než politizovat je vždy pohlédnout do zemí s delší demokratickou tradicí. T toho plyne, že Zelená strana se zřejmě neztratí, záleží ovšem kam se posune. Je možné, že na Bursíka budou ještě vzpomínat, zejména ti co nestojí o levicové zelené.