26.11.2020 | Svátek má Artur


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
andeka 30.6.2009 16:08

Re: Nezměnil autor stranické tričko?

Asi už tričko mění, zlikvidovali spolu s Hamerským  liberální stranu, tak se poohlíží, kde by v budoucnu svou destruktivní politickou činnost uplatnil.

Radek 30.6.2009 15:29

Tak za bandou zelených

se snad není potřeba ano ohlížet, ukázka blbců v této straně v čele s uhrovatým Bursíkem a vymatlanou Jaujau už snad navždy stačila !!!

Mistr Jan Hus 30.6.2009 14:56

Kárl von Schwarz je především degenerát, který usne i při volbě prezidenta a neumí ani

česky. To naše modrá propaganda vydává za přednost. Kam jsme to klesli? 8-o;-D;-D;-D

Chosé 29.6.2009 22:58

Re: osobní nepřátelství

Věru zajímavé srovnání - rohlíky versus obohacený uran. Kromě Ruska jsme brali zatím jen od firmy Westinghouse (USA), z technických důvodů teď už jen z Ruska. A nakoupit na mnoho let do zásoby? Je to strategická suroviny a výrobci si ji hlídají. My obohatit uran neumíme. Nejsou to "rohlíky" ...

Jenda 29.6.2009 20:07

Re: Institut K. H. B.

No sem pisou co chvili.

Jenda 29.6.2009 20:06

Re: osobní nepřátelství

Jak dlouho vydrzime, kdyz rusove utahnou kohoutky s plynem? Naproti tomu co se stane kdyz se rusove rozhodnou, ze uz nam neprodaji palivo do jaderek? No copak? Ze by nic? On jaksi neni problem uskladnit jaderneho paliva na dva tri roky a mezi tim ho koupit a dovezt od nekoho jineho.

Vodarny vam mohou vyhrozovat, ze vam zastavi vodu, mistni potraviny vam tim, ze vam odmitnou prodat rohliky, vyhrozovat nemuzou. Koupite jinde. Roury netreba.

Jenda 29.6.2009 19:35

Co je proboha na zbozi nabizenem Zelenymi nadstandardniho?

Náčelník Skvrnitý ocas 29.6.2009 19:03

Institut K. H. B.

O Institutu Karla Havlíčka Borovského jsem nikdy neslyšel, tak jsem si kliknul na odkaz. Věru, tak bezvýznamnou a skomírající organizaci člověk aby pohledal. Přitom v programovém prohlášení mají "hájení oprávněných zájmů jednotlivců a organizací". Na stránkách ovšem nenajdete jediný zdokumentovaný případ hájení těchto zájmů. Přitom oprávněných zájmů je na světě, myslím, dost.

Jen pro dokreslení: poslední uveřejněný článek má datum duben 2009. Poslední aktualita březen 2009 (!), poslední dokument prosinec 2008 a poslední "newsletter" leden 2009. Věru, hýří aktivitou. Chudák Havlíček, to si nezasloužil.

Anebo že by to byl institut podobný Amisovým Egyptologům? To bych se přihlásil.

karel-smichov 29.6.2009 18:25

Re: Zelení se možná ztratí v politickém podhradí - o Bursíkovi ale ještě URČITĚ uslyšíme

Pan , bývalí ministr dopravy nepotřebuje trafiku, o tom se nepíše,

ukažte co si za ministrování koupil p.Bursík !>-

lary 29.6.2009 15:47

zelení

to hlavně zkomplikovali Vašíkovi Havlovi. Teď neví, komu dát svůj polibek smrti.

Chosé 29.6.2009 15:41

Re: osobní nepřátelství

Jenže obohacený uran teď bereme také z Ruska. Tak bych do toho vězení k Bursíkovi šoupnul i ty co obhajují atomovou energii ...

Niky 29.6.2009 14:36

Re: osobní nepřátelství

Bursík podporoval a podporuje plynové elektrárny,tedy podporoval a podporuje naši větší závislost na Ruském plynu.Zelení měli už dávno sedět ve vězení!

pteryx 29.6.2009 12:50

osobní nepřátelství

To nebylo "osobní nepřátelství", co roztrhlo Stranu Zelených vedví. Spíše tam jde o vazbu Kuchtové a spol. na Rusko. Bursík sice taky odmítá atomovou energii, ale rozhodně ne z toho důvodu abychom byli více energeticky závislí na Rusku, to je ten zásadní rozdíl o který tu myslím jde. Zubová, která de-facto pomohla ke křeslu Klausovi je toho jasným důkazem.

ZaZu 29.6.2009 12:06

Re: SZ

No to je velký nesmysl. Je to asi to samé, aby ODS, jen proto, že více popdporuje svobodnou ekonomiku, chodila zadarmo na brigády do nějakých firem, aby se zvýšilo HDP.

A zviditelňovat se před kamerami, to myslím dělají všechny strany, zejména ČSSD. Takhle bych to tedy neviděl. Mě na SZ, resp. některých jejich členech vadí úplně jiné věci jako např. nekompetentnost vedoucí až k hlouposti, a také manipulace s mladými a humanitně vzdělanými lidmi, kteří nemají dostatek relevantníxch informací nebo jim nerozumí. Zde bych uvedl film Al Goreho "Nepříjemná pravda".

čtenář 29.6.2009 11:06

Re: SZ

Jenže strana zelených se ráda zviditelňovalatam,kde byly kamery.Proč třeba nešli sbírat místo borůvek v zakázaném pásmu odpadky,které naši milí pořádkumilovní lidé vyhazují kdekoliv,takže nebýt dětí,které chodí čistit po čuňatech lesy,chodili by jsme po kolena v odpadu.Nikdy nebylo slyšet,že SZ,Děti duhy a různá jiná individua šli na brigádu,čistit krajinu.O to víc škodí na všech frontách.

ZaZu 29.6.2009 10:08

SZ

Mě ekologické hnutí velmi zajímá. Jsem přesvědčen, že musí být nějaký mechanizmus, který by bránil snahám některých podivnch firem uskutečnit své představy za každou cenu (viz např. letiště Vodochody- PENTA). To ale nejde zařídit bez politického vlivu. Jelikož však vlastním diplom z ČVUT nemužu souhlasit s tím, aby ekologističtí fanatici zatracovali vše, co jim víra zakazuje, aby bránili technickému pokroku a manipulovali s ověřenými fakty.

A M. Bursík, jistě docela chytrý a inteligentní člověk, navíc i zkušený politik. Chtěl, aby ta zelená parta měla nějakou tvář, ucelený program a aspoň navenek táhla za jeden provaz, a to se nepovedlo, není divu. Je také naprosto jasné, proč jsou zelení fundamentalisté levicoví. Je nutné si o tom něco přečíst a pochopit např. Lovelockovu "Teorii Gaia". A jen tak mimochodem, tohoto guru zelených nakonec stejně ze svých řad vymrskali pro podporu aderné energie.  

abc 29.6.2009 6:59

Nezměnil autor stranické tričko?

A co se týče Bursíkových voličů. Byli to zelení nebo pravdoláskoví? Kdo ví.

Frank 29.6.2009 6:26

Klid, vrcholní představitelé SZ založí nějaký institut, jako trafiku.

Třeba J.Á.Komenského a mají trafiku zajištěnou.

Tomas Pansky 29.6.2009 4:42

Pane autore, mohl byste vysvetlit, jaky je rozdil mezi ...

...liberaly a konzervativci v jejich tezich na euroatlanticke vztahy? top0625top@hotmail.com

David 29.6.2009 4:37

Zelení se možná ztratí v politickém podhradí - o Bursíkovi ale ještě URČITĚ uslyšíme

Jediná otázka je, co to bude za trafiku či jiný šizunk.

Chosé 29.6.2009 0:25

Na Bursíka budou možná vzpomínat...

Lépe než politizovat je vždy pohlédnout do zemí s delší demokratickou tradicí. T toho plyne, že Zelená strana se zřejmě neztratí, záleží ovšem kam se posune. Je možné, že na Bursíka budou ještě vzpomínat, zejména ti co nestojí o levicové zelené.