10.5.2024 | Svátek má Blažena


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
jirka.s. 14.3.2009 9:53

Re: plané tlachání

No vidíš, nedefinovatená nestvůro! A mně se zase souška učitelka snažila namluvit, že soudruh Stálin je můj vlastní strejda!  ;-P

Jířa 14.3.2009 20:45

Re: plané tlachání

A nebyl?!Moc bych za  to nedala!Některé společné znaky, alespoň v té teorii by se našly!

jirka.s. 14.3.2009 23:05

Re: plané tlachání

Nerozptyluj se, soudružko švorcová! Májové dny se blíží, tož abys neměla na tribuně pri recitaci výpadky! Ona ti už ta paměť nejspíš moc neslouží, viď? ;-(

Hrad 14.3.2009 22:25

Re: plané tlachání

To muselo být až v osmé třídě, když tě chtěla ta hnusná pedofilka svést. Asi věděla, že na skautský nožík tě nenaláká;-D!!!!

dhimmi 14.3.2009 19:08

Re: plané tlachání

Hafusaku,něco tak debilního už jsem fakt dlouho nečetl a to jsem zvyklý číst výplody chorých mozků PENICILÍNA ,SHAKALA a spol.Dík za pobavení.;-D;-D;-D

jirka.s. 14.3.2009 23:02

Re: plané tlachání

Zkuste o fous výše zatuchlou zříceninu! To se smíchy neudržíte! ;-D;-D

hafusak2 15.3.2009 20:38

Re: plané tlachání

Děkuji, když jsem si přečetl většinu připomínek oponentů, došel jsem ke stejnému závěru. Opravdu, tolik hlouposti, zaslepenosti, neobjektivnosti a neochoty snést jiný názor, to se málokdy vidí.

Frank 14.3.2009 8:59

Procházko, stále jste nám nenapsal, co v tom institutu vlastně děláte?

Tedy kromě tch pindů. Podle vypasené hlavy, kterou máte jak 5" ventil soudím, že nic. Skutečně by mně zajímalo, kolik takových nanic organizací v Praze existuje?

Červená Karkulka 14.3.2009 10:00

Institut KHB je de facto ODS

Přes Občanský institut je Institut KHB napojen na ODS a její hlavouny. Tyto všelijaké instituty k matení lidí jsou chapadla chobotnice ODS. Pračky peněz?

yorik 14.3.2009 12:01

Re: Institut KHB je de facto ODS

Křivdíte jim. Je to dobrý oddíl, něco jako STS Chvojkovice Brod. Práce tam nebude náročná, ale lidi neberou, už jsem se ptal.;-) 

Jiřík 14.3.2009 8:22

Milý Modrý svazáčku

Pracuješ dobře a strana je s Tebou spokojena.Tvé příspěvky jsou osvěžující a pomáhají burcovat starší a zkušenější straníky v boji proti reakci(oprava-levici).Můžeš se stát velikým a mít třeba jednou i svůj pomník-tak jako Lajosz Bácz.Díky Tobě i celému institutu.S modrým pozdravem mnoho úspěchů v další práci pro stranu a blaho lidu(jen toho správně smýšlejícího-neboj)

Vidlák 14.3.2009 8:42

Re: Milý Modrý svazáčku

Vy byste rád diktaturu proletariátu viďte...? Vaše vzteklounské výlevy jsou příznačné, jakož i totalitní slovník, přesně podle úsloví "podle sebe soudím tebe".

jirka.s. 14.3.2009 9:28

Re: Milý Modrý svazáčku

No, on jiřík patří k tomu poměrně velkému stádu sosáků, kterým se nedopatřením dostalo přístupu k internetu a první, co na něm realizovali, byla objednávka nadměrného množství viagry!

http://zdravi.idnes.cz/vedlejsi-ucinky-viagry-modre-videni-a-abnormalni-ejakulace-pay-/vase-telo.asp?c=A081203_123533_vase-telo_bad

Hašek 14.3.2009 9:31

Re: Milý Modrý svazáčku

No, Jiříku, jsi vypatlaný zoufalec. Kdo jiný hájí bolševiky a fašisty?

Jiřík 15.3.2009 12:35

Re: Milý Modrý svazáčku

Hlupáčku,pleteš si hodinky s holinkama

Mgr. Milda 14.3.2009 8:05

KSČM je pouze zbytek těch 4 miliónů členů nomenklatury

vycházíme-li z 1 miliónu členů s legitimací, přičteme rodinné příslušníky, nejsme daleko od půlky národa! Tím lze vysvětlit i oblibu třeba pana profesorissima, různých ' svobodných ¨politiků, ti pochází právě z této privilegované vrstvy národa. Vrána k vráně sedá, Železný ke Klausovi a Machovi, brzy se objeví i pan Kožený. Zbytek nomenklatury je soustředěn zejména v ODS, velká část je i v ČSSD. Ti, co mají už moc másla na hlavě, těm zbývá už jenom KSČ(M), tam nikomu nevadí, že má svazek. Koneckonců většině členů nomenklatury nikdy nešlo o nějakou ideologii, hnací myšlenkou bylo nakeťasit a nahrabat, co se dá.

EVa 14.3.2009 5:56

Komunisté nevymírají,

ale ti ortodoxní houfně přestupují do ČSSD. Paroubek je lepší.

Modrá volička 14.3.2009 7:03

Ale stejně nakonec volej Klause nebo Bobošíkovou za prezidenta....

To jim zas nemůžeme upřít...

Pamětník 2 14.3.2009 8:53

Re: Komunisté nevymírají,

Asi jste zaspala dobu.Pomalu 20 roků po revoluci ortodoxní komunisté přestupují do ČSSD?Ti co chtěli už dávno přestoupili,ale i do dalších stran.Už se probuďte.Začněte si všímat nárustu nekomunistů s podobným myšlením.

Ladislav N 14.3.2009 9:13

Re: Komunisté nevymírají, množí se pučením, dělenim a klonováním

Hehe, človíčku komunistickej, buď někdo komunista je a blábolí nesmysly jako komunista, nebo komunista není a komunistické blbosti neblábolí. Dá se to docela snadno, zvláště pro lidi, kteří si komunismus prožili na vlastní kůži a neztratili k němu kritický odstup, poznat (viz vaše bláboly k zakládání komunistických "jednotných zemědělských" družstev včera v diskusi pod Hofhanzlovým článkem).

Takže nekomunista s komunistickým myšlením je blbost.;-P

janoryna 14.3.2009 16:51

Re: milý ládíku,

Nekomunista s komunistickým myšlením není blbost.  je to bývalý komunista přestoupený na př. do nyní tzv. pravicové partaje. a co máte proti komunistům,  jsou jedinou oporou ods i vaší v boji proti eu a již podruhé pomohli zvolit pana prezidenta !

Ladislav N 15.3.2009 0:43

Re: janoryna IP: 78.45.3.xxx

Zase blbost. Nezáleží na partajní příslušnosti, ale na způsobu myšlení. Komunista se pozná např. podle kolektivistického způsobu myšlení a snahy omezovat svobodu ostatních občanů v jeho jednostranný prospěch.

Podle dlouhodobého průměru názorů, které na NP zastáváte, ke komunistůlm máte velmi blízko.

Modrá volička 14.3.2009 5:30

Je to krásný, pane autore, krásně jste jim to nandal...KH Bororovský má konečně nástubce...ve Vás...

akorát jsme v naší ODS buňce nepochopili:

1) prvńí dva odstafce a potom uš aj celej článek

2) co tam dělá ta Kuchtová....mi jsme se těšili, jak jí to taky nandáte ...dál uš tam pak nejni....

+++ 14.3.2009 3:28

Jiří Procházka versus KSČM ?

Jak to srovnat? Pidiratlíček občurává nohu dogy. Doze je to jedno, nanejvýš cítí nepatrné teplo. Jsou tu však rizika podmíněných reflexů. Pidiratlíčkovi může na dětský přiblblý obličejíček spadnout houno jako cep.;-)

+++ 14.3.2009 3:29

Re: Omlovám se, ten blbec se jmenuje Vít.

Hubený 14.3.2009 5:14

Re: Jiří Procházka versus KSČM ?

:-D:-DR^

jirka.s. 14.3.2009 9:42

Re: Jiří Procházka versus KSČM ?

Přepokládám ovšem, že to hov/no vyprodukuje komunistická sviňa, podobná tobě, že?

http://img.aktualne.centrum.cz/71/64/716420-jiri-dolejs.jpg

Kačka 14.3.2009 0:08

To je teda slátanina - chudák Havlíček!

gogo 14.3.2009 0:53

Re: To je teda slátanina - chudák Havlíček!

Hlupáku, to je velmi chytrá sonda do komunistické budoucnosti.Pokud nemáte místo mozku kus hov.a, tak byste to měl pochopit.

A Semelovou, až ji to semele, budu mít upřímnou radost.Zatím mě jen trápoí, jak můlže taková rudá svi.ě učit naše děti.Měli by ji pověsit na Staroměstském náměstí.

Vrba 14.3.2009 1:11

Re: To je teda slátanina - chudák Havlíček!

Tak jak čtu ten váš výtvor, zjišťuji, že přetékáte slušností a demokracií!Vzhledem k tomu musím konstatovat, že vás nemůže nic trápit!Snad jen to, že bez hrubých a sprostých slov nedáte dohromady jedinou větu.Člověče vždyť vás nevezmou ani do králivsví nebeského.Tam prý berou pouze slušné hlupáky a to není váš případ!