27.11.2021 | Svátek má Xenie


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
tony 25.7.2007 8:08

Re: Každý komunista je lump! Ochlastové na čele s Havlem jim lezli do řiti a dělali, že jsou proti nim! Jak jinak by ho komouši zvolili prezidentem? A te´d by měl být další bolšán prezidentem? Ani náhodou!!!

Jo, VH jim tak lezl ..., že dostal v krimu zápal plic.

vi 25.7.2007 5:30

Kdo a co dostal úkolem?

Pro Kvetlu, ono to je dnes prezidentem.

zk 25.7.2007 7:34

Re: Kdo a co dostal úkolem?

Můžete své tvrzení nějak doložit a jen tak plácat?

Kvetla 25.7.2007 1:59

Vážení spoluobčané,uniká Vám jedna podstatná skutečnost,o které se taktně nemluví...

každý zaměstnavatel,který chtěl někoho vyslat dlouhodobě,či krátkodobě,ale opakovaně  m u s e l  p o v i n n ě  nechat tohoto zaměstance "odborně" proškolit u jisté instituce.Tam zaměstnanec musel uspět,pak dostal teprve "služební pas".Nu a pak měl zaměstnavatele dva.Jednoho oficielního,který zaměstnance vyslal,druhého jako vedlejšák,o kterém se nemluvilo,který nikde nebyl zveřejněn,Styk , zprávy a instrukce vyřizovalo se zaměstnancem kvůli utajení zpravidla podnikové Oddělení zvlášních úkolů .A věřte,že tito lidé ,aby se udrželi u vesla a u koryta,zpívali jak kanárci,práskali všechno na všechny,byť i nesmysly a mlčeli jak hrob,jen aby se zavděčili a mohli vyjet znovu.A tohle chce být prezidentem???Nebo to i dnes dostalo úkolem???!!!!!!

usualsuspect 25.7.2007 1:14

A není jedno...

...jestli tam sedí bývalý komunista,který si to odčinil v disentu,nebo současný "pravicový"populista,kterého tam spoluinstalovala KSČM?

zk 25.7.2007 7:34

Re: A není jedno...

Bývalý komunista si nic  v disentu neodčinil. To máte na mysli jeho topičskou kariéru? Komunisté vyhazovali lidi z práce od svého nástupu k moci a mnoho z nich nemělo ani tu možnost kotelny, ale skončili ve vězení nebo na popravišti. Takže komunista nikdy nebude bývalý!!!!

JH 25.7.2007 9:01

Re: Re: A není jedno...

To je sprostá lež, mého strýce sice popravili, ale jeho manželka mohla pracovat a nijak se nepředřela, děti dostudovaly průmyslovku a žily docela snesitelně- rozhodně ne jako bezdomovci a nezaměstnaní. Jedinná nepříjemnost byla, že z velkého bytu se musili odstěhovat do menšího a později se přestěhovali do Liberce-paneláku. I důchod po manželovi teta dostala. Proces Kavan/Hyde-Herman. proč tedy tak nestydatě lžete?

kacir 25.7.2007 0:52

NE KOMOUŠE NA HRAD !!!

Jirko souhlas............. komouši infiltrovali téměř do všech stran( snad jen Pravy Blok Cibulky, Zeleni nemaji byvale soudruhy) Proč tomu tak je , je zřejmé...

Politika je boj o moc..........potom dlouho nic.......................a pak snad nějaká ideologie

Exkomouši se uměli rychle prosadit, využít příležitostí a stranám prospívají svými kontakty a informacemi, rudý kabátec odhodili vdál a právě oni bývaj dnes navenek největšími demokraty(př. kovaný komunista Vláda Dlouhý byl nejpopulárnějším politikem), ale "nové kousky starého psa nenaučíš" , takže to končívá šloufovskými akcemi typu olova...

maci 25.7.2007 1:03

Re: NE KOMOUŠE NA HRAD !!!

Blbečku kacire, zelení mají v příznivcích dokonce konfidenty STB.

kacir 25.7.2007 2:20

Re: Re: NE KOMOUŠE NA HRAD !!!

 chytraku, ale ono je  neco jinyho bejt  priznivec a clen strany , ale ty to stejne nepochopis (Y)

zk 25.7.2007 7:36

Re: Re: Re: NE KOMOUŠE NA HRAD !!!

Jo takže příznivec strany a konfident Stb je lepší než člen KSČ? To je tedy vtip dne.Rv

Lipo 25.7.2007 0:09

Nejen komunisty

Ale i funkcionare SSM a Narodni Fronty. Lidi z vysokych instituci, kam sli jen provereni, jako ruzne ustavy, vysoke skoly, banky atd. take nemaji v politice co delat. Za rezim nemohli jen ti s rudou legitkou, ale ve stejny mire ti, kdo jim verne a otrocky slouzili.

lucina 25.7.2007 0:47

Re: Nejen komunisty

ale, lipo, kde jste žil vy, že jste věrně a otrocky nesloužil? Věrně a otrocky sloužili i političtí vězňové v kriminálech, neb jim nic jiného nezbývalo, to jsou takový kecy, že to dál nejde, pokud se někdo jen ozval, šel sedět, v lepším případě byl vyhozen z práce a dostal takovej kádrovej posudek, že ho vzali stěží k lopatě - pokud by byl mladý svobodný zdravý bezdětný, tak mohl dělat chvilku hrdinu, ale posudek s ním šel, ať se hnul, kam se hnul, a málokdo byl takovej kaskadér, aby přijmul někoho kádrově nespolehlivého, takže si to každý musel moc promyslet předem. Tak klídek, nedělejte ze sebe hrdinu a z ostatních sraby, pokud jste to nezažil.

Borek@exil 25.7.2007 0:52

Re: Re: Nejen komunisty

Dientsbier dělal mnohem víc než nějaké obyčejné složení. Kvákal ze Západu o tom, jak je Západ špatný, .......ten člověl má ale chucpe!

Pokud nevíte, co je chucpe: Mladík, souzený za vraždu rodičů se u soudu domáhá lítosti, že je sirotek.

analytik 25.7.2007 12:26

Re: Re: Nejen komunisty

Máte pravdu, a teď je to dovedeno k dokonalosti - přes prachy a jejich nedostatek ovlivníte lidi víc, než když je zavřete. Dřív měli obživu i ti Havlové, museli, a ne ledajakou, i svého topícího dědulu si drželi :-) .... Inu, ti noví se kroutit krky naučili od těch skálopevných přeběhlíků dobře  :-P

JH 25.7.2007 9:10

Re: Nejen komunisty

Idea komunizmu nebyla dosud překonána a lze konstatovat, že se zatím nepovedlo ji ani pořádně zrealizovat. Vždy to je na lidech, huhlal jsem za totality a podle toho odpovídal můj kádrový metriál. Netajil jsem se a přesto mne po peripetiích bylo uznáno, že bych mohl vystudovat. Ne všichni komunisté byli zbabělci, zabedněnci, zločinci a pod. jak z nich dnes ta současná "demokratická" nejsprostší zlodějská chamraď dělá!

Pamětník 25.7.2007 16:48

Jsou to vesměs nesmysly,

taky jsem tady žil a všechno viděl a slyšel. Tahle diskuse mi připadá jako inscenace příběhů o divokém západě, kde to rovněž bylo tvrdé, ale v žádném případě takové, jak se líčilo v rodokapsech nebo krvavých filmech současnosti. Má to jedno společné: nejvíc rozumu mají ti, kdo v těch dobách ještě čurali do plínek, pokud ovšem již byli na světě. Pozor: nezlehčuji padesátá léta.