17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

POLITIKA: Jiří Drahoš v Lucerně

Tak už je to tady, vracíme se do doby národního obrození, jak se zdá. Zdeněk Svěrák, někteří neúspěšní kandidáti a hromada příznivců uspořádali akci v Lucerně na podporu Jiřího Drahoše.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Janoušek 24.1.2018 8:10

Tak jest...

...a bude-li zvolen Zeman bude se v ulicích pálit a rabovat.

Š. Minařík 24.1.2018 9:17

Re: Tak jest...

Vyhraje-Drahoš, také. Tak jako na předměstích Paříže nebo před. nedávnem v Bruselu.

Škoda, že je policie zastavila několik set metrů od těch EU akvárií.

O. Zuckerová 24.1.2018 12:00

Re: Tak jest...

Pálí se a rabuje jen tam, kde existuje v obyvatelstvu několik desítek procent čistokrevné "lúzy", což u nás není.

Š. Minařík 24.1.2018 12:26

Re: Tak jest...

Nemusí jít o procenta ze všech obyvatel. Stačí jedna část jednoho města, časem máte no-go zónu a pak už stačí pár "mladíků".

J. Fridrich 24.1.2018 7:47

Myslím, že u nás ještě není a dlouho nebude

Myslím, že u nás ještě není a dlouho nebude respekt k jinému názoru z našich občanů a hlavně politiků by byli velmi dobří Vůdci-diktátoři - kdo nevolí toho, koho jsem si vybral já, to je hlupák..

Tak to u nás máme.

P. Klíma 24.1.2018 6:19

Festival Senility Odhalen!

P. Dvořák 24.1.2018 4:45

Šou v Lucerně, nepovedené šou v TV Prima,

čekalo by nás EUbojné šou na Hradě.

Začínám chápat Milana Knížáka, když už kdysi prohlásil, "Kolja je dementní film." Nemyslel tím film jako takový.

P. Zinga 24.1.2018 9:35

Re: Šou v Lucerně, nepovedené šou v TV Prima,

Mě Kolja pobavil, ale to nevylučuje, že se jedná o kýč.

V. Kotas 24.1.2018 1:15

Kdyby v Lucerně, ono však jen

v kině Lucerna !

Perryman 24.1.2018 1:05

Nemohu jinak nez souhlasit. Presouva se to uz pekne dlouhou dobu od medialni kampane k osobni nenavisti proti prezidentovi Zemanovi. V zakladu iracionalni, ale prezident tomu leckdy dost napomaha. Avsak me tolik nezajima ta forma, o to vice ale politicke vysledky. A ty podle mne vubec spatne nejsou. Kriticky pristup k prihlouplym napadum z EU a extremnimu islamu jsou na miste. A dobre vztahy s Cinou, Ruskem, USA a Izraelem projevovane M. Zemanem jsou skutecne vyborne odvedenou praci. A ono straseni Ruskem, jez nam nic extra hrozneho nedela je trapne a kontraproduktivni. No je tezke mit nazory a mam pocit ze kandidat pan Drahos zadne prilis neprojevil.

T. Kočí 24.1.2018 10:27

Re: hlavně s USA

to jste mně pobavil!

V. Klepetko 24.1.2018 0:36

Dobře řečeno!

...

T. Kohout 24.1.2018 0:30

"Moskva"

Co to pořád mají s tou Moskvou? To je trapné. Ta pomatenost v podstatě odpuzuje. Chtěl bych volit někoho jiného než Zemana, ale tohle je "marné-marné-marné". Hloupě se politika dělat nedá.

J. Krásenský 24.1.2018 5:37

Re: "Moskva"

ona "moskva" je fakenews, který nikdo nedoložil, ale "kulturní frontě" se líbí a tak ho mají za pravdu.

P. Chládek 24.1.2018 12:38

Re: "Moskva"

podívej se na aeronet, do parlamentních listů, na všechny ty pošahaný skupiny na ksichtovníku na pak mluv. To že ty jsi nic nezaregistroval neznamená že to není. Ápropos pokud někdo pochyboval, že Holásek je idiot, tak teď je to zcela zjevné... Ono je to jako s divadlem. Být tam je něco jiného, než to sledovat z domova v tv s flaškou Bráníka v ruce.

J. Vlček 24.1.2018 14:35

Re: "Moskva"

Pane Chládku, ono stačí, že vy se tu už dlouhou dobu prezentujete sám jako idiot první kategorie, a věřte tomu, nebo ne, nikdo o tom nepochybuje, a ani nepochyboval.

J. Krásenský 24.1.2018 21:26

Re: "Moskva"

Vážený pane, stačí mi od Vás jeden doklad proruskosti Zemana. Argumenty zatím nahrazujete arogancí. To je taky odpověď.