18.5.2024 | Svátek má Nataša


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Borg 11.9.2006 17:32

Re: tak to sakra napište panu Julínkovi, my to víme.Re: tak jak je to ??!!!

To jsi dost velký fluktuant.

Krevera 11.9.2006 11:55

Re: tak jak je to ??!!!

Chtěla jsem reagovat stejně, jen jsem  neměla po ruce zákoník práce. Rath je nejen ubožák, ale nebezpečný  je tím, jak drze dokáže reagovat na kameru, a říkat s věrohodným výrazem naprosté pitomosti. Nějak nám jich přibývá , viz výroky p. Jandáka, o Paroubkovi už ani nechci mluvit.

Kobylka Lajda 11.9.2006 12:06

Re: Re: tak jak je to ??!!!

R^R^R^

Herakleitos 11.9.2006 15:21

Re: Re: Re: tak jak je to ??!!!

Hajtro sranda taky byla s tím kladením věnců, viděla jsi to ? Topolánek se tam točil jak ho.no pod splavem.

Kobylka Lajda, 11.9.2006 17:22

Re: Re: Re: Re: tak jak je to ??!!!

Co je to hajtra, filosofický šmejde?

Herakleitos 11.9.2006 20:44

Re: Re: Re: Re: Re: tak jak je to ??!!!

Na Moravě se tak nazývá ztrhaná kobyla. Jak to, že to neznáš brouku Pytlíku. Musíš se ještě moc učit. Pá !:-D

Kobylka Lajda 11.9.2006 21:31

Re: Re: Re: Re: Re: Re: tak jak je to ??!!!

Ty mně bavíš, samozřejmě, že vím, co je hajtra, ale chtěla jsem tě vyzkoušet. Naletěls mně, musíš se ještě hodně učit, filosofe. Nerozumíš filosofii lidí, natož koní. Já jsem kobylka ještě pěkně bujná, ale k tobě bych se nehodila, valachu. Víš, chtěla jsem tě upozornit na to, že jako filosof máš pracovat s kvalitním výrazivem, já jako kobyla nemusím, hahaha! ;-D;-D;-D

jirka.s. 11.9.2006 11:03

Pan Julínek je příliš úzkostlivý.

Nač nahánět dráthovy pohůnky. Stačí jim obstavit výplatu mzdy a to byste koukali jak rychle by se sami dostavili.

jonáš 11.9.2006 11:15

Re: Pan Julínek je příliš úzkostlivý.

Nojo, koukám že vy jste taky zosobnění zákona západně od Pecos ;-D

Kobylka Lajda 11.9.2006 12:07

Re: Pan Julínek je příliš úzkostlivý.

R^R^R^

jarda 11.9.2006 13:35

Re: Re: Pan Julínek je příliš úzkostlivý.

Uplně mimo téma. Co nebo kdo je Kobylka Lajda ? Zní to dobře :-)

jonáš 11.9.2006 16:40

Re: Re: Re: Pan Julínek je příliš úzkostlivý.

Lajda jedna, podocasník ztratila :-/

Kobylka Lajda 11.9.2006 21:48

Re: Re: Re: Pan Julínek je příliš úzkostlivý.

Jsi hodný, žes o mne projevil zájem. Nejenom, že můj nick je poctivý, ale skrývá i poctivou, pro mnohé žel, pravicovou duši. Cválám tady občas diskusemi, spíš glosuji, než psát dlouhá pojednání, a taky mám ráda legraci. Moc se nařehtám Tarasovi, Herakleitovi, herdekbabce, Gerontovi a jiným, ona se ta diskuse beztak vždy zvrhne v urážky. Tak už jsem se naučila kopat kopyty. Bude nám dlouho trvat, než se naučíme masarykovskému DEMOKRACIE JE DISKUSE a vzájemné toleranci a úctě. Bohužel z nás všech leze šídlo komunistické výchovy, a proto jsme k sobě často hnusní. Přitom můžeme být docela dobří lidé, kteří se jen rozlítí, že někdo není stejného názoru. Kdo však něco prožil, nechce se dočkat opakování totáče, byť v oranžověčerveném aranžmá. Asi jsem Tě, milý neznámý, nepotěšila, ale je to tak: LEVICE VŽDY JEN TÉTO ZEMI UBLÍŽILA (viz dějiny). Nazdar.

pamětník 11.9.2006 10:59

Po celou dobu ministrování Rathththa

chyběl na ministerstvu zdravotnictví rozum. Tak se vůbec nedivím, že tam chybí i náměstci. Pan Julínek určitě ví, jak vymést pavučiny i s pavouky(i když jsou zalezlí). Celá směčka ČSSD je schopna úspěšně vládnout jen ve dvou oblastech na zeměkouli. Jsou to oblasti, kde i takoví odborníci, jako se oni sami snaží nám namluvit, že jsou, nemohou ba ani nedokáží nic pokazit. Ty oblasti se jmenují Semipalatinsko  a atol Bikini.

www racek 11.9.2006 11:37

Re: Po celou dobu ministrování Rathththa

opravdu hodnotný příspěvek.  takový inteligentní, bych řekl ...;-D

Mard 11.9.2006 10:45

Skvělá gruppa ministra Ratha :-)

Chudák Rath nenašel nikoho lepšího, než chronicky nemocného Pečenku, co nemůže nic dělat a Drymla, který bydlí někde pod mostem a proto raději uvedl adresu autoservisu. Jeho předcházející spolupracovnice je podezřelá z braní úplatků a Rath je podezřelý z machinací s penězi v Lékařském klubu. To je fakt prima sestava Paroubkových šibalů.

PK66 11.9.2006 10:56

Re: Skvělá gruppa ministra Ratha :-)

to ve zprávě Kubice II nebylo ...to je něco nového??? ;-);-);-)

gerontusinza 11.9.2006 11:15

Nádherný informační servis.Re: Skvělá gruppa ministra Ratha :-)

Takový skutečně důvěryhodný. Jako autor.:-/(Y)

www racek 11.9.2006 10:44

hmm, von julda potřebuje ke svému rozhodování

drymla s pečenkou? toť vskutku nový prvek ... no, konečně, dnes to skončí. :-D

raptor 11.9.2006 10:51

Když chci instalovat nového náměstka pro řízení

či pro zdravotní péči, tak ty předchozí musím dopadnout - a odvolat, chápete? :-D

gerontusinza 11.9.2006 10:53

Blbost, můžu kohokoli pověřit vedením a informovat jeho podřízené. Re: Když chci instalovat nového náměstka pro řízení

A odvolávat či jmenovat následně. Jen musím být managor a ne magor.

raptor 11.9.2006 10:56

Vy jste dneska taky zábavnej. :o)

gerontusinza 11.9.2006 10:58

Možná, ale vím co bych udělal, a ne aby se mojí blbostí bavil celý stát.Re: Vy jste dneska taky zábavnej. :o)

:-(Čau Ma(na)gore.(Y)

raptor 11.9.2006 11:04

Vidíte, tenhle emotikon jsem ještě nikdy nepoužil.

www racek 11.9.2006 11:31

Re: Vy jste dneska taky zábavnej. :o)

hmm, příteli, už si někdy zkoušel něco řídit?

raptor 11.9.2006 11:57

Slyšel jste někdy o předávání agendy?

Já se svým nástupcem strávil tejden ode dne jeho nástupu, představil ho i vrátným, a prolezli jsme každou skříň shora dolů.

jonáš 11.9.2006 12:26

Re: Slyšel jste někdy o předávání agendy?

Hm, a slyšel jste někdy o rozdílu mezi přátelskym a nepřátelskym převzetím ?;-D

raptor 11.9.2006 12:38

Jo, právě jsem si po náměstcích MZ čet', jak Ambrozek napájel Kalaše slívkou. ;-)

Kobylka Lajda 11.9.2006 21:39

Re: Re: Slyšel jste někdy o předávání agendy?

Já jo. Nepřátelsky nás převzali Němci v r. 1939 a "přátelsky" v r.1945 Rusáci a úplně "bratrsky" titéž v r. 1968. Od té doby u znalosti historie jsem velmi ostražitá! Ovšem to je o něčem jiném, úřad se předává úředně a neutrálně, tak to chodí v demokracii, existuje též něco jako diplomatické chování a úřední postup. Stačíš mne ještě vnímat, když jsi v té velrybě?8-o8-o

dvd 11.9.2006 13:35

Racku

když Vy tady předvádí takové znalosti čehokoliv, že bych řekl, že bordel na EGAPu nebude o nic menší než v ČKA.