1.6.2024 | Svátek má Laura


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Bubik 11.6.2009 0:26

Re: No tak to jsem zvědav...

odpoví něco jako pepi. Oni si totiž do své stárnoucí mysli nějak vsugerovali jakousi matnou myšlenku, že v roce 1989 (ale jen do listopadu) jsme byli technologicky rozvinutou kvetoucí zahradou vyrábějící zboží, které nám celý svět trhal z rukou.

Kde na ni přišli ví bůh a Jakeš......

Ladislav N 11.6.2009 0:29

Re: No tak to jsem zvědav...

 ;-PR^ !!

pepi 11.6.2009 0:33

Re: No tak to jsem zvědav...

zato teď jsme rozvinutou zemí poskytující vyspělé služby - prostitutky, kasina, herny ;-D

Ladislav N 11.6.2009 0:35

Re: No tak to jsem zvědav...

A blbce, jako jsi ty, bychom mohli exportovat - kdyby o vás někdo stál...

pepi 11.6.2009 0:39

Re: No tak to jsem zvědav...

pro blbého každý blbý;-D

Bubik 11.6.2009 0:38

Re: No tak to jsem zvědav...

kdybyste měl potřebu odejít z toho prohniilého státu  - Kuba a severní Korea imigranty stále berou. V té Koreji nenajdete ani herny, ani kasina, ani prostitutky.  Ráj pro Vás......

pepi 11.6.2009 0:41

Re: No tak to jsem zvědav...

radějc běžte vy podnikat do nějakého podnikatelského ráje jako je nigerie nebo zimbabwe tam se prej daně neplatí - jenom úplatky, no prostě ráj to na pohled ;-D;-D

Bubik 11.6.2009 0:43

Re: No tak to jsem zvědav...

mě to tu nevadí, já nemám potřebu na weby psát, jak to tu stojí za .......

balu 11.6.2009 0:35

Re: No tak to jsem zvědav...

Že by tu kradli jen pravičáci se mi nezdá, spíš bych řekl že naši politici ať zprava či zleva kradou jako vzteklí.

pepi 11.6.2009 0:44

Re: No tak to jsem zvědav...

souhlas a dokud se kradení účinně neomezí tak nemá cenu žvanit o důchdové reformě

Kanuk 11.6.2009 1:27

Re: No tak to jsem zvědav...

Pro ty s delším vedením : při průběžném financování penzí z příspěvků se nenahromadí takové částky, jako při vytváření fondů, a proto se nedá tolik nakrást.