19.5.2024 | Svátek má Ivo


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Halama 18.1.2007 5:45

Re: Co je to nezávislý sociální ekolog?

Já to také nevím.Objasní nám to někdo ????R^R^R^R^

honzak 18.1.2007 7:34

Re: Re: Co je to nezávislý sociální ekolog?

to je něco podobného jako politolog. Kecá do všecho, ničemu pořádně nerozumí a na jeho slova většinou nedojde. A třídí odpad, abych jen neplival jedovatou imperialistickou slinu.

tony 18.1.2007 8:22

Re: Re: Co je to nezávislý sociální ekolog?

Co kdyby jste se zabývali článkem a ne autorem?

Lubomir Ptáček 18.1.2007 8:36

Re: Re: Re: Co je to nezávislý sociální ekolog?

Domnívám se, že zájem o kvalifikaci autora je zcela legitimní. Když jsem se někdy podepisoval jako nezávislý demagog, myslel jsem si, jak nejsem vtipnej, ale vidím, že jsou někteří mnohem vtipnější.

Milda 18.1.2007 10:46

Re: Re: Re: Co je to nezávislý sociální ekolog?

Článek je bezesporu zajímavý, jeho podpis je však zajímavější, "nezávislý sociální ekolog" to jsem opravdu ješte neslyšel.

liberal shark 18.1.2007 9:18

Re: Co je to nezávislý sociální ekolog?

Maoista ...

terra 18.1.2007 13:22

Re: Re: Co je to nezávislý sociální ekolog?

Když vám to zkusím popsat, tak se leknete. Sociální ekologie stejně jako např. ekologie hlubinná jsou směry spíše filosofické a s ekologií jakožto přírodní vědou nemají mnoho (či nic) společného. Centrem jejich bádání je člověk a jeho sociální (psychické,etické a pod.) chování a potřeby z filosofického hlediska. Bývají zhusta řazeni silně nalevo, směrem k anarchistickým nebo genderovým hnutím. Nevím, proč měl pán s touto specializací potřebu přičinit slůvko "nezávislý" - snad tím chtěl říci, že pro nikoho nepracuje, myslí nezávisle a tak... Ne, díky, tuhle odrůdu nemusím. 

Venda 18.1.2007 13:26

Re: Co je to nezávislý sociální ekolog?

Já bych se zeptal trochu jinak. Nevíte někdo, kdo je to nezávislý ekolog?

terra 18.1.2007 13:52

Re: Re: Co je to nezávislý sociální ekolog?

Ještě jinak: co v tomto slovním spojení znamená slůvko "nezávislý"? Když už jsme u toho.

Autor 18.1.2007 15:10

Re: Re: Re: Co je to nezávislý sociální ekolog?

Nezávislý znamená to, že není příslušníkem žádné politické strany. Ale o to přece v článku vůbec nejde. "I vrah může mít někdy pravdu."

Autor 18.1.2007 15:12

Re: Re: Co je to nezávislý sociální ekolog?

O to přeci v článku nejde!