18.5.2024 | Svátek má Nataša


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
jezevec 19.4.2006 2:04

GUT, ale

proč tohle nebylo takhle budováno od roku 1990?

spadli snad dnešní modří z marsu?

Ataman Jermak 19.4.2006 2:18

Re: GUT, ale

Souhlas! Oni ti byrokraté po chvíli nejistoty v r. 90 zase vystrčili pařáty za vlády ODS a náramně se jim začalo dařit při haldách NOVÝCH předpisů. Socani jen pokračují v tom, co začala ohledně byrokratického břemene ODS. Asi proto nikomu z politiky již nejde věřit.

J. Tojnar 19.4.2006 9:10

Re: GUT, ale

Jasne, taky mne stve, ze jsem v roce 1991 nemohl podavat danove priznani po internetu. Kdo za to muze? No prece ODS, ta v r. 1991 dokonce arogantne jeste ani neexistovala!

J. Tojnar

ticha@dohoda 19.4.2006 0:53

no soudruhu Langere, musim rici, ze jsem si oddechl

dokonce i ostani obcane mohou ted klidne spat, uz jen par mesicu a probudi se do noveho dokonaleho sveta bez korupce, stat jim nebude hazet klacky pod nohy, nybrz pomahat, byrokrate sami pozadaji o prelozeni do tridirny odpadu a parlament misto schvalovani novych zbytecnych zakonu bude rusit ty co obcanum ztrpcuji zivot.

Tipnu si to na takovy dokonalejsi komunismus, jsem rad, ze se toho doziju, slibovali nam sice, ze se komunismu dozijeme, ovsem nejak to nekde seklo ci co.

Pochopitelne vas ani trochu nepodezrivam z nejakeho sibalstvi, vy jste totiz uz od pohledu "uprimna tvar", poctivy pravicovy soudruh, co mu blaho obcanu lezi na srdci, ze mam pravdu :-)) . Pavel Dostal kdysi o lidech jako jste vy napsal, ze kdyby spolkli hrebik, vypadne z nich skoba .

Uvedomujete si vubec soudruhu Langere, ze kdyby nejakym zazrakem nastalo to co popisujete ve svem blabolu, tak vy pujdete do basy jako jeden z prvnich ?

Ladislav N. 19.4.2006 6:06

Re: no soudruhu Langere, musim rici, ze jsem si oddechl

Zajímavé, když o víkendu tady gauner Vízek nehorázně ;-O lhal, ani jste nemuknul. Čím to?

jeff 19.4.2006 8:58

Re: no soudruhu Langere, musim rici, ze jsem si oddechl

tak vy pujdete do basy jako jeden z prvnich ?

A kam šoupnete vedení ČSOB s Janstou a jeho kámošem Paroubkem za všimné 100 mil.?Kam vedení státní České pošty pro kterou neplatí výběrové řízení? Kam všechny ty Krauze, Zgarby a desítky dalších šibalů?  Vaše vidění je opravdu selektivní ( velký Ilič říkal třídní vidění světa, ale to asi znáte).

Eda 19.4.2006 0:33

Co je tu napsáno

Jsem začal číst a potom přestal... Pane Langr, co nám tu mažete med kolem pusy. Sytý hladovému nevěří, kázat vodu a pít víno umíte. Víte, aby vám někdo mohl věřit, to by tady nesměl pod vašimi vládami žít. Zejména když píšete vy. Musel by jste být důvěryhodný a to nejste. Sahněte si do svědomí a řekněte pravdu, jak se přiživujete vedle poslancování a jak se chcete přiživovat daleko víc. Proto oblbujete, jde vám o vaše penízky, ne naše. Už vás známe.                              Nechci socany, ale vás taky ne.

SUZUKI 19.4.2006 5:58

Re: Co je tu napsáno

A koho vlastně chcete? To spadne někdo z nebe a bude nám spravedlivě vládnout? Nebo bude vládnout karierista Bursík, který je nejdříve pro ODS a když mu šlápnou na kuří oko tak je pro Paroubka a pro funkci mu vleze i do pr..  .

jouda 19.4.2006 7:23

Re: Re: Co je tu napsáno

já bych to zase viděl tak, že tyhle s...ě už tady jednou byly a dost lidí si stále pomatuje a nezopomíná na jejich činy. Tak proč nezkusit někoho jiného, dát mu šanci ať ukáže co v něm vězí a nekřičet předem že Langr je sice PÍP, ale tenhle může být ještě horší. Soudruzi z ODS nám přece už mnohokrát ukázali co v nich vězí.

xxx 19.4.2006 8:25

Re: Re: Re: Co je tu napsáno

Kdo zaplatil vedení ODS, aby prohráli volby? Jejich stupidní vyjádření se nedají číst ani poslouchat. Jediný, kdo mi za posledních 16 let snížil daně, je ČSSD s 50% paušálním odečtem při výpočtu daňového základu daně z příjmu. Přiznání podávám v podatelně a nikdy jsem tam nečekal. Kde žijete, lidi?

yyy 19.4.2006 13:17

Re: Re: Re: Re: Co je tu napsáno

pane xxx, žijeme v daňovém ráji, kde jinde mi zdaní z 100 Kč hrubého 73 Kč daní = 27čistého, ty paušále blbej

Ladislav N. 19.4.2006 13:39

Re: Re: Re: Re: Re: Co je tu napsáno

Oni taky ti přitroublí socani nejdřív spoustě "živností" změnili zařazení a tím je zbavili paušálního odečtu 50% na výdaje, aby pak zase paušály s velkou slávou zaváděli jako "novinku".... Jako v Kocourkově...(Y)

janoryna 19.4.2006 16:33

Re: Re: Re: Re: Re: Co je tu napsáno yyy

halt asi neumíš počítat. nepochybuju, že navrhneš ty blbý paušály zrušit !

mak 19.4.2006 15:46

jen joudo priznej, ze ti paroubek,skromach,rath ani kulturni Jandak nevadi

ti totiz skodi daleko vic

Vocílka 19.4.2006 19:02

Re: Re: Co je tu napsáno

Volte Pravý blok!