11.12.2023 | Svátek má Dana


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
HOBBO 22.4.2008 20:42

Lidi..

Proboha uz yu socansko komunistickou nulu nekdo nakopejte do(Y)

Pierino 22.4.2008 1:00

Tak vidis Zaoralku....

Tak vidis Zaoralku. Dne 5. kvetna 2008 se podepise s mlouva s USA a ty muzes zacit stinovat. Dej se dohromady se stinovym ministrem obrany, ten do do siku cinovy vojacky a ty jako stinovej ministr zahranici si muzes jit se soudruhama stezovat na lamparnu....

Ludva 21.4.2008 17:18

Vsadit na špatného koně,

může být dost prodělečné. Ani ty USA už nejsou co bývaly. Obrovská zahraniční zadluženost, inflace taková, že dolar se rychle blíží koruně, krachující finanční systém. A do toho předem prohrané války v Íráku a Afghánistánu, druhý Vietnam. V této situaci se zachraňují roztáčením dalších kol zbrojení. Sázet na zemi, která s pěti procenty obyvatel spotřebovává čtvrtinu světových zdrojů a je největší znečišťovatel planety - nevím, nevím.... Všechna impéria se jednou rozpadnou. USA nebudou výjimkou. Já je tady nepotřebuji.

Pierino 22.4.2008 1:08

Re: Ludvo!!!

Vyber si kone podle svych predstav. Ja si vybral USA. Vydelavam bezcenny dollary a jeste navic pobiram ceskou rentu v rekordne posilujici korune. Jenze s padajicim dollarem mne stoji benzin v prepoctu $1.10 za litr zatimco v silne korune platim 30Kc. A bezcennej dollar koupis v Cesku za 14 Kc..... ale na USA nesazim...ja sazim sam na sebe a o tom to Ludvo je.;-D

ceskej Honza 22.4.2008 7:10

Re: Vsadit na špatného koně,

nejvetsí znecistovatel planety je Cína pokud jste to nevedel. Urcite jednou USA coby impérium ztratí na významu, jako kdysi práve Cína a nedávno SSSR. R^. (Pánbu zaplat za ty dary ). USA sly do Vietnamu protoze komunisti ze severu napadli jizní proamerickou provincii. V Koreji to bylo obdobné. V Afghanistanu bojují proti talibanu a v Iraku odstranili hitlerovskou zrúdu.

At uz uspely nebo neuspejí, bojují proti zlu, za civilisaci, takze nejenom za sebe, ale  potazmo i za NÁS!  Jestli to nevidíte, tak je mi Vás uprimne líto.

Ludva 22.4.2008 12:43

Re: Re: Vsadit na špatného koně,

Možná, ale je to také proto, že spoustu zboží  vyváží právě do USA a Evropy. Vývoz špinavých výrob je známý pojem.

ceskej Honza 21.4.2008 12:35

pan Zaorálek neví

ze Evropa by bez USA uz dávno neexistovala tak jak ji dnes známe?

USA má zájem na bezpecné, demokratické a silné Evrope a nehrozí od nich zádné nebezpecí, jako napr. od Ruska, které se nechce se ztrátou východních satelitú smírit. Posiluje-li USA svuj vliv v Evrope, je to jenom správne a nutno podporit, protoze Evropa samotná je nejednotná a vlastní obrany neschopna.

Stane-li se pan Zaorálek jednou ministrem zahranicí, bude vlivu USA v Evrope bránit a zaslouzí se tak o nasi závislost na Rusku. Patrne má s Rusy dobrou zkusenost, na rozdíl od vsech predchozích ceskoslovenských generací.

jony 21.4.2008 14:24

Re: pan Zaorálek neví

spoustu jinych veci ale ze se snazi skoda ze zanedbaval Filosoficke uceni a venoval se Marx leninismu  a protoze v tom byl dobry zak  ba pry vyborny  tak mu dovolili  aby tuto  skolu  udelal  to neni z  me hlavy  nekde jsem  to cetl  psala  o tom  jeho  spoluzacka  

Ludva 21.4.2008 17:10

Re: pan Zaorálek neví

Zase třeba víme, že USA by bez Evropy neexistovaly zcela jistě. Kolumbus byl Američan ?

Ivan 21.4.2008 11:16

Vzácně rozumný článek.

Pes se snaží zbavit se zcela jasného cejchu propagandistického media modrých politruků. Proto se zřejmě rozhodl občas uveřejnit příspěvek, který má hlavu a patu, jako například tento příspěvek pana Zaorálka.  Neffovi chlebodárci ho zřejmě upozornili na kontraproduktivnost a směšnost jeho propagandy.

Teď se dá očekávat vytí smečky "diskutérů", někteří z nich jsou zřejmě za svoje "příspěvky do diskuse" taky placeni, je to podle Haškovy povídky o redaktoru Světa zvířat. Nejzajímavější bylo vymýšlet si dopisy čtenářů.

Morthalion 21.4.2008 10:33

Pane Zaorálku, souhlasím s vámi.

Pane Zaorálku, souhlasím s vámi. Ano, jistě, spolehněme se na Evropskou unii jako na garanta naší bezpečnosti. Ale za určitých podmínek.

1) Evropská unie přestane být vojenským červem, který má problém sestavit několikatisícový kontingent pro misi v zahraničí.

2) Evropská unie zaujme poněkud pevnější postoj (neříkám, že USA ho vždycky mají, ale aspoň si nedělají takové iluze jako EU) vůči autokratickým "rogue states" a kryptoteroristickým hnutím, jako je Sýrie, Irán, Zimbabwe, nebo Hamas v pásmu Gazy... ale taky dnešní Rusko nebo Čína.

3) Vojenská a technologická úroveň armád evropských států přestane být pro srandu králíkům, do obrany se investuje větší část rozpočtu než dosud, velení se stane skutečně efektivním a v technické vyspělosti přestaně EU kulhat daleko za Spojenými státy.

Pak, pane Zaorálku, ať si USA svůj radar postaví třeba na Měsíci, my budeme mít v Brdech radar evropský a nebudeme po x desetiletích potřebovat ochranu Yankeeů. Ale do té doby se raději spolehnu na tu tak snadno zatracovanou Ameriku se všemi jejími chybami (kterých, pravda, je dost) než na bezzubou a bezbranou Evropskou unii.

Cato 21.4.2008 1:04

S radarem se Čechy stanou pouze živým štítem USA

a naši bezpečnost to nezvýší ani za mák.USA nás v případě potřeby budou obětovat stejně snadno, jako nás obětovali v Teheránu a na Jaltě, jako po nás v USA  pes neštěkl v r.68.Na druhou stranu se s radarem z Čech stane zajímavý terče pro teroristy (neměli jsme to tady, neumíme se zas až tak bránit).

Vím, že v této diskuzi je to těžké, ale zkuste vážení trochu logicky uvažovat

fking 22.4.2008 15:13

Prosím o uvážlivou volbu slov

Živý štít je někdo, kdo je násilím umístěn před jednu z bojujících stran proto, aby protivník měl morální zábrany použít sílu k dosažení vítězství, případně k tomu, aby byla otřesena jeho morálka do té míry, aby se přestal bránit. Obyvatelé pevnostního města nejsou živými štíty, oběti sebevražedných teroristů ano. Bláboly o živých štítech Američanů jsou z dílny Leninových a Goebblsových pohrobků - stokrát opakovaná lež se stává pravdou. Do smysluplné diskuse bych raději tyto móresy nezaváděl.

n 20.4.2008 23:18

Pan Zaorálek nezklamal

Američani jsou prostě imperialisti a basta.

Magor Milda , Mgr. etc. 22.4.2008 19:42

Re: Pan Zaorálek nezklamal

Nejenom imperialisti, také plutokrati. A bijou tam negry! Široká, straná majá rodnája, já drugój takój straný něznaju, gdě tak volno dýšit čelověk! Takový archipel Gulag, to je svoboda!

Ccecil 20.4.2008 22:43

Zaorálka jsem měl za chytřejšího

Zaorálka jsem měl za chytřejšího, ale je vidět, že rozum zůstává v předsíni, když jde o to vlézt některým voličům a samozvaným vůdcům do zadele. V této činností se z našeho politika v poslední době stává přeborník.

richard 20.4.2008 20:54

Pan Zaorálek už svůj stín nepřekročí

Já na od Vás pane Zaorálku v Boha věřím. Vy jste pro mne zase opakem westernizace, je to plíživá bolševizace. Evropa si sama neví rady s vnitřními problémy /islám, neřízená imigrace, terorismus/ a Vy nám radíte odtrhnout se od USA. nevím čím to je, ale ještě jsem od Vás nečetl článek který by nebyl absolutním opakem rozumných názorů

Nobody 20.4.2008 20:49

Souhlasím s Jiřím Svobodou

pete 20.4.2008 20:38

pro soudruha

 soudruhu Zavorálku škoda že jste tu nebyl když sovětský obr,medvěd umístil své rakety tady u nás a komunisté se neptali nikoho.Myslím že byste byl raději kdyby tu byli opět oni a jistě by jste

 držel zobák jako všichni co dnes křičí!

čtenář 20.4.2008 20:13

Zaorálek nechce US

letadlovou loď, milejší jsou mu, zdá se, ruské necky. Může klidně nasednout, ale pokud možno bez nás. Ještě by tak mohl s sebou vzít sexy mezka Paroubka. Přejeme šťastnou plavbu!

jeff 20.4.2008 19:39

Zaorálku, blábol. blábol, blábol.

Na rozdíl od vás si dovolím tvrdit, že v roce 1968 jsme se žádnou součástí západu nestali. Západu byly jakákoliv forma socialismu z ksichtem i bez  zcela ukradená, což se nakonec ukázalo když pro ČSSR nehnul ani malíčkem.

Spojenectví s USA je řešení principálního problému obrany, proto váš fanatický odpor. Když ne USA, tedy koho.  NATO? Bez USA zcela bezvýznamný spolek. EU? Vojenská nula. Rusko? Patrně vaše priorita. Uveďte argumenty proč? Mne ruský spojenec neláká. Zbývá perspektivní Čína. Možná, že časem skončí vaše obranná touha tam.  Pokud se ovšem domníváte, že s Ruskem, nebo Čínou budete na můstku letadlové lodě hrubě se mýlíte. Horko-těžko pomocník v lodní kuchyni.  

antikomanc 20.4.2008 19:02

Zaoralek je jenom slouha

Putinovo komunisticke KGB. A kdo jim tu jejich ruskou demokracii veri ,jde do pekla;-€

Ladislav N. :-))) 20.4.2008 17:31

Zaorálek už chytřejší mebude, a transplantace mozku zatím nikdo nedělá.

 ;-P

PRASI DENT 20.4.2008 18:26

Re: Zaorálek už chytřejší mebude, a transplantace mozku zatím nikdo nedělá.

Škoda, těch kLausmodrých šMoulovatých, bude na nutce za groš věrtel.....

J.G. Pašek 20.4.2008 17:01

Zaorálek = rytíř Don Quijote s rudou vlajkou útočí na větrné mlejny . . . .

!!

AndyO 20.4.2008 17:15

Re: Zaorálek = rytíř Don Quijote s rudou vlajkou útočí na větrné mlejny . . . .

Don Quijote byl vskutku rytíř, navíc ne pomatený terorista, ale člověk plný ideálů. Tenhle zmetek je jen...zmetek.

J.G. Pašek 20.4.2008 18:49

Naivka Don Quijote sám se povýšil na rytíře . . . .

!!

Pete Brich 20.4.2008 16:55

Kromě domečku s bílou kupolí, jehož obsluha se celá vejde do jednoho civilního letadla,

tu pořádně velkou základnu armády USA potřebujeme jako sůl!!

PB

. 20.4.2008 17:28

Re: Kromě domečku s bílou kupolí, jehož obsluha se celá vejde do jednoho civilního letadla,

Proti Usamovi, vid?

Magor Milda , Mgr. etc. 20.4.2008 20:35

Re: Re: Kromě domečku s bílou kupolí, jehož obsluha se celá vejde do jednoho civilního letadla,

Ne. Proti Zaorálkovi a ostatním přisluhovačům ruského imperialismu. Usáma je už dávno v p...i.