30.4.2024 | Svátek má Blahoslav


Diskuse k článku

POLITIKA: Ano, úsvit - tak hlavu vzhůru!

Pozoruhodným – v původním smyslu toho slova, tj. hodným pozoru – politickým jevem je aktuální vznik ne politických stran, ale bloků a hnutí, jako je Babišovo Ano, Okamurův Úsvit či Bobošíkové Hlavu vzhůru.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Dona 5.10.2013 7:31

Re: Nesmysl ..

Je nutné ho podstoupit. Je to menší zlo, než dát hlas osvědčeným zlodějům.

P. Lenc 5.10.2013 8:30

Re: Nesmysl ..

Pane Dono, pokud tyto "strany" zvítězí, tak se vsadím, že nejpozději za dva roky nejen vy budete křičet že byli zvoleni zloději a korupčníci.Nebo se doopravdy domníváte, že se lidé, (ne všichni) poté,co se dostanou ke korýtkům přestanou chovat jinak než ti dosavadní?Pokud vám nestačila zkušenost s VV, tak volte další zklamání.A pokud volit nepůjdete, dáváte hlas komunistům.Ovšem, to je jenom na vás.

P. Vítek 5.10.2013 9:54

Re: Nesmysl ..

Co zas VV?Nebyl jsem v Cesku v "jejich"dobe,ale neco jsem zaslechl:snizoval prehnane ceny na doprave,zalovali st firmu,byl na ne vykonstruovan podraz a medialni lync...co udelali spatne?Barta uz ted jen panikari a revansuje(jako Zeman)

J. Forman 5.10.2013 9:58

Re: Nesmysl ..

Kdyby takhle blbě přemýšlel třeba špičkový chirurg, hledající nové postupy, tak nikdy nic nevymyslí. Protože podle vás by měl uvažovat takto - pacient při pokusu o transpalntaci jater zemřel, tak to znovu zkoušet nebudeme - co kdyby ten další zemřel zase.

K. Kužel 5.10.2013 7:59

Re: Nesmysl ..

Já vím. Ale riziko patří k životu, jistota znamená hnilobu.

I. Skolin 5.10.2013 8:15

Re: Nesmysl ..

Souhlas. Korektura pak ale bývá někdy velmi obtížná ( Ukrajina, Bělorusko ).

M. Josovič 6.10.2013 9:12

Re: Nesmysl ..

Tak to si Karle nemyslím ani náhodou.

K. Kužel 6.10.2013 9:22

Re: Nesmysl ..

Víš, Milane, já zůstávám otevřen překvapením. Zažil jsem jich docela dost. Většinou nestála za nic, ale občas to bylo fajn.

M. Josovič 6.10.2013 9:13

Re: Nesmysl ..

Tak to si Karle nemyslím ani náhodou

B. Rybák 8.10.2013 17:55

Re: Nesmysl ..

Vyměnit bychom pochopitelně potřebovali "hloupé" voliče a darebácká masmédia, která ty "hloupé voliče" vyrábějí.

Potřebujeme dostatek aktivních členů ve standardních stranách (především v ODS) a pak bychom ani nepotřebovali hrabivé pimrdlové "šmíry".