2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

POLITIKA: ... a Bém mlčí

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
F.VÍZEK 88.100.57 6.10.2008 13:58

Ale, ale, pane Pokorný...

Pojmy jako štvavý článek, nenávist  jsou z jiné doby. Tu snad máme za sebou a vracet ji nechceme. Ptát se, chtít odpověď - na tom není na diskuzním fóru nic patologického, že?  

PetrH 6.10.2008 14:20

Re: Ale, ale, pane Pokorný...

Pokud se honosíte svým disidentstvím, snad jste zažil i otázky soudruhů vyšetřovatelů... ovšem nebylo na nich nic patologického, že ne? Pamatuji, jak tady Wagner kolem dokola omílal, že Bém není na Mount Everestu, ale ve Švýcarsku na detoxikační léčbě. Béma rád nemám, ale Wagnerova nenávist k němu patologická je.

F.VÍZEK 88.100.57 6.10.2008 14:36

Petře H !

Sama společnost je patologická, pokud je v ní běžné umlčování lidí s odlišnými názory. Připouštím, že ono "umlčování" může mít a má různé formy.  Ale vždy platilo a platí:  svoboda se měří tím, jak svobodni jsou lidé s názory odlišnými než má právě vládnoucí moc.  

PS: Vztah Wagner - Bém neřeším; nic také nespojuji, pouze chci znát názor Pavla Béna na danou otázku, který jsem nikde nezaznamenal.  

jirka.s. 6.10.2008 16:44

Re: Petře H !

Disociační porucha

Disociace je mentální proces, který vytváří pocit „odpojení“ od pacientových myšlenek, vzpomínek, emocí, činností a uvědomění si vlastního já. Během období, kdy je postižený disociován, nejsou některé informace v pacientově myslí asociovány s jinými informacemi, tak jako za normálních okolností. Například při traumatické události se může pacient podvědomě disociovat od okolností zmiňované událostí, což nakonec vyústí v mezeru v jeho vzpomínkách a vytvoří tak efektivní obranný mechanismus proti negativnímu prožitku.

Francku, vsadím se, že u tebe onou traumatizující událostí byl zásah šutrem do hlavinky při odstřelu v tom tvém kamenolomu, že? A vývoj poruchy evidentně naznačuje, že už dosáhl patologických změn! ;-D;-D;-D

strejda pedro 6.10.2008 17:53

Re: Re: Ale, ale, pane Pokorný...

a on pan dr. bem na tom everestu byl? vy to vite? vy jste ho tam videl? z mistnich ho tam nevidel vubec nikdo ...

Jan Pokorný 6.10.2008 19:54

Re: Re: Re: Ale, ale, pane Pokorný...

A přitom má ten everest jedno z nejhustších osídlení ve světě. Asi to bude tím, že neumíte everestsky. Mi o tom everes'tani vyprávěli.

Nomen 6.10.2008 14:31

Anebo mu Bém po použití manželku - mírně jetou - vrátil.....

PetrH 6.10.2008 14:38

Re: Anebo mu Bém po použití manželku - mírně jetou - vrátil.....

To je snad ještě horší, to bych se pak nedivil.;-D

jm 6.10.2008 12:39

MILÝ MODROPERNATÍ PAPOUŠKOVÉ - PANE WAGNERE, SVOJI KE SVÝM.

MILÝ MODROPERNATÍ PAPOUŠKOVÉ - PANE WAGNERE, SVOJI KE SVÝM. Váš podiv vůbec nezaujala Bémovo připitomělé argumentování o jeho respektu "ústavnosti a demokratičnosti" v případě gangsterské volby zastupitelů a starosty, když i brabci na střechách Prahy 5 vědějí, že nebýt nominačního schválení kandidátky pro P5 Věrchuškou ODS a nebýt volby zastupitelů P5 vyvolených za ODS nejlepšího z nich za starostu - to je opravdovou ostudou ODS a zadělávající a další volební krach...Bémíčci, Wagneříci, Doležalové, Stěpánci a modropernatí papouškové s nimi. 

karel.smíchov 6.10.2008 16:23

Re: MILÝ MODROPERNATÍ PAPOUŠKOVÉ - PANE WAGNERE, SVOJI KE SVÝM.

Jako rodilí Smíchovák  a bývalí volič ODS  jsem  a nejen já rozloben na p. Béma ,který  prosadil

nové volby na radnici ,a tak dopomohl zvolit  PŘISTĚHOVALCE  za starostu ,jakoby  nebyl

 žádný   Smíchovák, schopný dělát starostu!!

Balů 6.10.2008 17:16

Re: MILÝ MODROPERNATÍ PAPOUŠKOVÉ - PANE WAGNERE, SVOJI KE SVÝM.

Vy nevíte o čem mluvíte!

Kdyby se nedali tak ochotně zkorumpovat zastupitelé za ED,Zel a SocD, tak přes zástupce ODS by Jančík zvolen nebyl:-/ 

jm 6.10.2008 18:27

Re: Re: MILÝ MODROPERNATÍ PAPOUŠKOVÉ - PANE WAGNERE, SVOJI KE SVÝM.

ALE TO VÍTE ŽE VÍM, ŽE VÍM CO JE PŘÍČINA A DŮSLEDEK - aby mohli být zastupitelé za ODS na P5 vyvolení, museli být nejprve na kandidátce Věrchuškou ODS požehnáni- včetně p. Bémem. No a to by bylo, aby ODS na P5 neuspěla prostředky jako v PS PČR a i v prezidentských volbách. A až teprve tam platí, že zrádní zastupitelé dalších stran ".....podlehli pozitivním a nebo negativním..." korupčním prostředkům,  slovy pp.Moravy

michailus 6.10.2008 12:02

Wagnere, Wagnere

Jen k té Krakatici. Zatím jsem nikde nezaznamenal, že by se Langer proti materiálům, které mají pocházet z ní, ohrazoval jako proti lživým. Takže Vaše slova o pofidérních materiálech jsou opravdu pofidérní.

milan007 6.10.2008 12:34

Re: Wagnere, Wagnere

Myslíte , že by to ohražování k něčemu bylo ??

Starý J. 6.10.2008 11:15

Konečně jste autore

jednou vystartoval na Béma zcela oprávněně a k věci.

To s Everestem bylo neskonale trapné!

Nomen 6.10.2008 11:09

Dnes je milé, jak všichni ti blbouni, co se modlili k Tlustého kolečku, tak se nyní "distancují"::

PetrH 6.10.2008 13:33

Re: Dnes je milé, jak všichni ti blbouni, co se modlili k Tlustého kolečku, tak se nyní "distancují"::

Modlit se ke kolečku??? To jste viděl někde? Myslíte, že když vy se modlíte ke hvězdičce, že ostatní musí být taky máklí?8-o

Pamětník I. 6.10.2008 11:09

Bývávalo a stále platí

Za doby panování Béma na Praze 6 se používalo zejména na radnici místní rčení : "Cokoliv pan starosta Bém činí, jen pro větší slávu jména Bém činí". Chlubil se totiž i veškerým cizí peřím, které na Praze 6 vyrašilo.  Jako primátor heslo rozšířil o zásadu : "Cokoliv pan primátor Bém nečiní, jen pro větší budoucí slávu jména Bém nečiní". Takže pane Wagnere, s kontroverzními odpověďmi od Béma to máme marný, máme marný, máme marný..., ale to víme, kvůli tomu jste ten článek přeci psal.

ok 6.10.2008 10:07

novináří ignorují změny územního plánu v Praze

novináří především ignorují změny územního plánu v Praze. Přitom právě z této téměř kriminálnické aktivity pražského magistrátu je teprve žejmé, kdo je Bém a lidé kolem něho.

Proč o věci, která zhorší životní podmínky tisíců pražanů, proč o této věci novináři mlčí?

Proč novináři mlčeli o tunelu Blanka ve chvíli, kdy byly noviny plné Ježka a knihovny, ktará měla stát hned vedle tunelu? Proč novináři mlčí o Dívčích hradech, proč novináři mlčí o Pankráci, kde se nedá dýchat už dnes?

Kdo zodpovídá za kriminálnické změny územního plánu Prahy, v čí prospěch jsou tyto změny? Kdo je v pozadí těchto lukrativních změn jdoucích proti principům obyvatelného, zdravého města?

Pamětník I. 6.10.2008 11:16

Re: novináří ignorují změny územního plánu v Praze

Podrobnější informace na www.veciverejne.cz a v bulletinu Pražan.

MATĚJ 6.10.2008 12:00

Re: novináří ignorují změny územního plánu v Praze

Potože ODS znamená Občanská Developerská Strana.

milan007 6.10.2008 12:35

Re: Re: novináří ignorují změny územního plánu v Praze

a v Praze vládne společně s ČSSD , toho jste si nevšiml ??

brána 6.10.2008 12:53

Re: Re: Re: novináří ignorují změny územního plánu v Praze

máte pravdu - s českým svazem srdnatých developmenů.

K. 6.10.2008 14:33

Re: Re: Re: Re: novináří ignorují změny územního plánu v Praze

Novináři jsou ignoranti, Bém mlčí, srdnatí vládnou, Brána remcá. Co s tim?

karel.smíchov 6.10.2008 16:41

Re: novináří ignorují změny územního plánu v Praze

Nyní jsem se dovtípil, proč  magistrát  si   pronajal   od p. Pawlovského  dům ve Jungmanově

ul.(býv,Škodovi závody) na dlouhodobý pronájem,za dost vysoké nájemné !! On za

tyto krásné peníze Pražanů bude stavět nový palác na národní třídě , To byl  FÍGL ! On si to

 pan Paw. zaslouží  ,proslýchá se ,že je zdatný sponzor ODS ,a také se šušká,že  vydává V.K

 knihy s jeho bludy  a sebechvály >->-

BuBu 6.10.2008 9:46

Jestli je v ODS nějaké "křídlo" . . .

. . . pak je to určitě "křídlo"  bezuzdných kariéristů, kteří vstoupili do ODS pouze proto, aby ODS zneužili coby "výtah k moci a penězům" !

Pan primátor Bém a bolševik Tlustý . . . mohou v tomto křídle dělat "z fleku" . . . . .jeho předsedy ! Bémovi a Tlustému jsem nikdy nevěřil ani slovo ! 

Bémovo megalomanství v případě pořádání OH . . . by posloužilo pouze a jen k jeho zviditelnění . . . jako gloriola jeho  - Já, primátor Bém jsem pro Vás uspořádal . . . . . .

PetrH 6.10.2008 9:57

Re: Jestli je v ODS nějaké "křídlo" . . .

Ale vychladněte... nepamatujete Tlustého z 90. roku? 3T - Tlustý, Tyl, Tomášek? To bylo zcela brilantní. Tlustá peněženka... no, nevím, natolik ekonom nejsem, ale zdálo se mi to slušně vyargumentované. No, teď si za to holt může sám. Kalousek si z toho svého paroubkovského úletu, ať ho k němu vedlo cokoliv, aspoň vzal ponaučení. Tlustý měl okamžitě odstoupit, příznivců má dost, ještě by se někdy vrátil. Po tomhle už těžko.

BuBu 6.10.2008 10:10

Re: Re: Jestli je v ODS nějaké "křídlo" . . .

Já jsem vždy byl zastáncem . . . že žádný bolševik nepatří do ODS ! U Tlustého jsem jenom čekal - kdy se jeho bolševismus projeví "navenek" a v celé "nahotě" !

Byť po 19 letech - ale dočkal jsem se !

ok 6.10.2008 10:35

Re: Re: Re: Jestli je v ODS nějaké "křídlo" . . .

No vidíte - a mě soudruh Tlustý jako bolševik připadá celých těch 19 let. Já jsem čekat nemusel.

Emi 6.10.2008 9:58

Re: Jestli je v ODS nějaké "křídlo" . . .

BuBU dovolím si korekci poslední věty. Já primátor Bém vám přidělím lukrativní zakázky, takové o kterých se vám nikdy nesnilo, protože, kde se kácí les, tam lítají třísky.