Diskuse
MIGRAČNÍ PAKT: Plácnutí nebo nechtěná pravda
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
L10u34i47s 68Z83í28d47e15k
Vláda, která tento zločin schválí, či nezneplatní pozdějí musí být stíhána za vlastizradu !
Z64d78e42n79ě97k 93K56o16u20t71e29c52k54ý
Problém je, jak ty migranty určené pro ČR k nám dostanou, a hlavně, jak je tu udržíme. Zatím prakticky všichni od nás zdrhli, kromě Ukrajinců, ale to je výjimka. Migranty z Afriky, Středního východu apod. tu udržíme jen když jim poskytneme podmínky jako třeba v Německu. Takže bude asi nutno zvážit, co je výhodnější. Zda zaplatit jednorázově za nepřijetí nebo jim trvale platit dávky jako v Německu a smířit se s různými excesy jako v Německu, Francii, Švédsku apod. Mluvit o nějakých 30 tisících do EU přijatých migrantech ročně je nesmysl. Ročně jich do Evropy připlouvají statisíce a vracet se nedaří téměř žádné.
M88a54r73t34i57n 87K85r67č81m38á45ř
My víme, že je to nesmysl, ale těm na západ od nás bych to neříkal. Prostě přijmeme každý rok cca 50 000 migrantů,dáme jim najíst, padesát euro na cestu,a tradá do Německa.
J26i22ř67í 20Š31a34m44á53n51e48k
... buď přijmete imigranty jako Francie, Španělsko nebo Itálie, nebo budete platit za ochranu hranic.
Ano. A můžeme za ochranu hranic platit v naturáliích? Můžeme poskytnout ostnatý drát, útočné pušky, kulomety a nášlapné miny.
P21e98t87r 17P75a96v12e74l
Povinnou solidaritu si pamatuji i z minulého režimu. Strhávali nám z platu určitou částku na Známky solidarity ROH, tu s Vietnamem, tu s Kubou, Angolou atd. Možnost vyplacení z přijmutí migrantů je ve stylu mafianského výpalného za ochranu. Zaplať a nebudeš mít problémy z migranty. To je dnešní EU.
J44i35ř40í 61P46r81i50k95n62e84r
Je zcela jasný, že. Makron přesune ty nejhorší zmetky k nám, neb rakušan to schnválí.
H36a45n83n84a 37R74y10b15n77i54c84k26á
TAk vážení abychom tomu celému dali také nějakou podstatu.
V každé slušné a civilizované lidské společnosti, jedno zda je to rodina, rybářský spolek, nějaká organizace nebo EU platí pravidla určité solidarity. to znamená, že nemohu jen brát prachy, ale také něco smysluplneho vložit do společného hrnce . ̈
Česká republika loni z unijního rozpočtu získala o 68,5 miliardy korun (2,74 miliardy eur) více, než do rozpočtu odvedla. Oznámilo to v úterý ministerstvo financí. Česká republika od vstupu do EU v květnu 2004 odvedla do unijního rozpočtu 616,8 miliardy korun (24,7 miliardy eur) a z rozpočtu získala zhruba 1,43 bilionu korun (57,2 miliardy eur).
Takže jsem názoru, že v současné situaci musé CZ zachovat pravidla, bud převzít migranty, nebo uhradit částku která bud učena rozhodujícími orgány.
Pitomina jako že je solidarita "povinná" je nějaký zbytek marxismu leninizmu. Pan autor zřejmě sice rád natáhne ruku ale jinak zapráskne dveřmi. Říká se tomu lidově zlodějna.
P80e90t82e 92B48r16i69c96h
Cukr a bič na ten českej ksindl platí. Rybnick1á to ssála s mateřským mlékem SdP, resp. župy Sudety NSDAP
P97e56t40e 57B89r18i22c89h
Pod tento zločinný pakt se podepsal Rakušan s podporou Fialovy vlády

V12a38ň58u90r54a 89P70e66t89r
Ostatně soudím, že EU musí být rozpuštěna. Včera bylo pozdě!
E87v27ž54e49n 77C52h43r44a35p65e86k
To, že tu migranti nezůstanou a půjdou za lepším bude ovšem platit jen do zavedení jednotné evropské dávky. Třeba 500 Euro na osobu na kartu každý týden. A může to platit třeba Brusel, on už si ty prachy nějak stáhne od jednotlivých států.
V49l95a93d71i90m29í26r 13B89a22r70t77o88š
Pokud je pravda, co se píše v příspěvku, jak to, že Rakušan už nesedí na doživotí.
V24a15ň68u71r63a 71P22e58t93r
Protože pitomí Češi pořád volí Slepenec, i když o málo míň, než dříve.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz