Pátek 12. června 2026, svátek má Antonie
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

MIGRAČNÍ PAKT: Plácnutí nebo nechtěná pravda

Roční cyklus povinné solidarity začne každý rok tím, že Evropská komise posoudí, zda některé státy nečelí tzv. migračnímu tlaku.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

LZ

L10u34i47s 68Z83í28d47e15k

28. 6. 2024 17:55

Vláda, která tento zločin schválí, či nezneplatní pozdějí musí být stíhána za vlastizradu !

0 0
možnosti
ZK

Problém je, jak ty migranty určené pro ČR k nám dostanou, a hlavně, jak je tu udržíme. Zatím prakticky všichni od nás zdrhli, kromě Ukrajinců, ale to je výjimka. Migranty z Afriky, Středního východu apod. tu udržíme jen když jim poskytneme podmínky jako třeba v Německu. Takže bude asi nutno zvážit, co je výhodnější. Zda zaplatit jednorázově za nepřijetí nebo jim trvale platit dávky jako v Německu a smířit se s různými excesy jako v Německu, Francii, Švédsku apod. Mluvit o nějakých 30 tisících do EU přijatých migrantech ročně je nesmysl. Ročně jich do Evropy připlouvají statisíce a vracet se nedaří téměř žádné.

0 0
možnosti
MK

My víme, že je to nesmysl, ale těm na západ od nás bych to neříkal. Prostě přijmeme každý rok cca 50 000 migrantů,dáme jim najíst, padesát euro na cestu,a tradá do Německa.

0 0
možnosti

... buď přijmete imigranty jako Francie, Španělsko nebo Itálie, nebo budete platit za ochranu hranic.

Ano. A můžeme za ochranu hranic platit v naturáliích? Můžeme poskytnout ostnatý drát, útočné pušky, kulomety a nášlapné miny.

0 0
možnosti
PP

P21e98t87r 17P75a96v12e74l

27. 6. 2024 18:30

Povinnou solidaritu si pamatuji i z minulého režimu. Strhávali nám z platu určitou částku na Známky solidarity ROH, tu s Vietnamem, tu s Kubou, Angolou atd. Možnost vyplacení z přijmutí migrantů je ve stylu mafianského výpalného za ochranu. Zaplať a nebudeš mít problémy z migranty. To je dnešní EU.Rv

0 0
možnosti
PP
JP

Je zcela jasný, že. Makron přesune ty nejhorší zmetky k nám, neb rakušan to schnválí.

0 0
možnosti
HR

TAk vážení abychom tomu celému dali také nějakou podstatu.

V každé slušné a civilizované lidské společnosti, jedno zda je to rodina, rybářský spolek, nějaká organizace nebo EU platí pravidla určité solidarity. to znamená, že nemohu jen brát prachy, ale také něco smysluplneho vložit do společného hrnce . ̈

Česká republika loni z unijního rozpočtu získala o 68,5 miliardy korun (2,74 miliardy eur) více, než do rozpočtu odvedla. Oznámilo to v úterý ministerstvo financí. Česká republika od vstupu do EU v květnu 2004 odvedla do unijního rozpočtu 616,8 miliardy korun (24,7 miliardy eur) a z rozpočtu získala zhruba 1,43 bilionu korun (57,2 miliardy eur).

Takže jsem názoru, že v současné situaci musé CZ zachovat pravidla, bud převzít migranty, nebo uhradit částku která bud učena rozhodujícími orgány.

Pitomina jako že je solidarita "povinná" je nějaký zbytek marxismu leninizmu. Pan autor zřejmě sice rád natáhne ruku ale jinak zapráskne dveřmi. Říká se tomu lidově zlodějna.

0 0
možnosti
PB

P80e90t82e 92B48r16i69c96h

27. 6. 2024 17:47

Cukr a bič na ten českej ksindl platí. Rybnick1á to ssála s mateřským mlékem SdP, resp. župy Sudety NSDAP!!R^

0 0
možnosti
PB

P97e56t40e 57B89r18i22c89h

27. 6. 2024 16:42

Pod tento zločinný pakt se podepsal Rakušan s podporou Fialovy vlády!!R^;-O

0 0
možnosti
VP

V12a38ň58u90r54a 89P70e66t89r

27. 6. 2024 14:05

Ostatně soudím, že EU musí být rozpuštěna. Včera bylo pozdě!

0 0
možnosti
EC

To, že tu migranti nezůstanou a půjdou za lepším bude ovšem platit jen do zavedení jednotné evropské dávky. Třeba 500 Euro na osobu na kartu každý týden. A může to platit třeba Brusel, on už si ty prachy nějak stáhne od jednotlivých států.

0 0
možnosti
PB

P78e14t36e 93B28r62i20c12h

27. 6. 2024 16:43

Zvedne příspěvky. Jak prosté.

0 0
možnosti
VB

Pokud je pravda, co se píše v příspěvku, jak to, že Rakušan už nesedí na doživotí.

0 0
možnosti
VP

V24a15ň68u71r63a 71P22e58t93r

27. 6. 2024 14:06

Protože pitomí Češi pořád volí Slepenec, i když o málo míň, než dříve.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz