20.11.2019 | Svátek má Nikola


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
7.1.2010 7:19

Re: od slov k činům

tak budou řvát o korupci jako ostatní, budete spokojen? Určitě by se u vás našlo víc argumentů proč je Topka špatná, než tento blábol

7.1.2010 9:40

Re: od slov k činům

jeden argument proč nevolit TOP 09 - starý krávy s rozjetým bachorem a vytahanými vemeny(byť v novém kravínu a pod novým logem) smetanu NIKDY dojit nebudou...

7.1.2010 10:07

Re: od slov k činům

aspon víte kolik dojí

7.1.2010 12:29

Re: od slov k činům

Nedělejte si iluze, že ti úplně nový budou lepší. Nebudou. Nemají nic nebo málo  a tak sebudou snažit, aby také si nahrabali co nejvíc. Kromě toho, ty nové už také museli vyučit ti staří. Takže z bláta do louže.

7.1.2010 16:02

Re: od slov k činům

Zkorumpované politiky nutno věšet. To je spolehlivý způsob pozvednutí morálky .

7.1.2010 16:34

Re: od slov k činům

+1 !

8.1.2010 6:48

Re: od slov k činům

Řvát o korupci nemusí. Stačí když konkrétními činy v oblasti legislativy a činy v regionech, kdy se postaví průhlednému vykrádání veřejných rozpočtů přes podvodné veřejné zakázky a podhodnocené prodeje veřejného majetku. není to nic složitého stačí chtít. To nemluvě o desítky miliard předražené zakázce na likvidaci ekologických zátěží produktem to páně Kalouskově hospodárnosti.

Že by k TOP09 dle jeího programu měla patřit výrazná podpora občanů, kteří prakticky dokázali, že se umí postavit současné politické mafii je samozřejmé.

A právě to, že TOP09 nedělá ani jedno , druhé ani třetí a to není vše, bohužel jednoznačně říká, že je v TOP09 jednoznačný rozor mezi slovy a činy. Je to smutné u subjektu, který je dnes jedinou nadějí v obnově důvěry v pravicovou politiku.

Jednoznačnou příčinou je ovládnutí TOP09 politickým odpadem z KDU-ČSL - viz volby orgánů TOP09 a předsedové krajských sekcí, který je spojen s tím nejhorším co se v české politice dělo. Stačí si vzpomenout na likvidaci nadějného projektu čtyřkoalice, který KDU-ČSL z titulu vlastní chamtivosti pohřbila.

Nezávidím Karlu Schwarzenbergovi ( omlouvám se za případné zkomolení ) jeho pozici, byl jednoznačně odpadem z KDU-ČSL zneužit, přesto má v obrovské veřejné podpoře celé společnosti sílu s tím něco rychle a razantně udělat. Věřím, že zůstane hoden odkazu svých předků i své dosavadní práce. Držím mu palce nejen já ale i spousta slušných a schopných lidí. Bohužel přes současnou KDU-ČSL zeď v TOP09 se snimi nespojí.

7.1.2010 7:10

moldan a šmucler

jsou pro mě důvodem proč nevolit TOP 09.

Vzali si hodně široký záběr, jasnosti, a přitom šlápli do howna.

7.1.2010 7:44

Re: moldan a šmucler

...to Jančík a Bém, to je jiné kafe........tak jste to myslel ?

7.1.2010 8:23

Re: moldan a šmucler

než začnu špičkovat, tak si přečtu CELOU diskusi, voni architekte!

Z. Novotny 7.1.2010 9:04

Re: moldan a šmucler

Pokud nekdo aspiruje na parlamentni stranu, musi byt schopen odpovedet na vsechny problemy. Za druhe, do ceho ze slapli? Nejak nechapu, co jste tim myslel...

7.1.2010 6:58

Jak programově, tak personálně

Vždycky jsem volil ODS. Letos nebudu. Chci, aby prohrála a tím dostala šanci změnit se PERSONÁLNĚ, hlavně v nejvyšších patrech, v těch nižších až nejnižších osobně znám dost lidí, jimž důvěřuji. Pak budu očekávat, že se změní i programově, a počkám si radši čtyři roky, než abych tu dobu skřípěl zubama, že jsem dal hlas někomu, kdo si ho nezaslouží

7.1.2010 10:16

Re: Jak programově, tak personálně

Tak to si KSČSSD z Vás mne ruce.

7.1.2010 12:35

Re: Jak programově, tak personálně

Bacha na socdemáky a komouše. Může se stát, že za čtyři roky už nebudete mít možnost volit nějakou jinou stranu. Mě to je ovšem šumafuk.

7.1.2010 14:02

Re: Jak programově, tak personálně / situace za velkou louží

Americký zdravotnický průmysl vydal stamiliony dolarů ve snaze zabránit zavedení státního zdravotního pojištění v USA a ochromit další reformy, které přislíbil Barack Obama.

Kampaň proti prezidentovi byla částečně vedena prostřednictvím velkých finančních darů klíčovým politikům.

Stoupenci radikální reformy amerického zdravotnictví poukazují na to, že legislativa, která teď vzniká v americkém Senátu, odráží obrovskou finanční moc podnikatelských zájmů - zejména pojišťoven, farmaceutických společností a nemocnic. Tyto firmy zablokovaly podstatnější změny, které by ohrozily jejich zisky.

Lobbistické skupiny a zdravotnický průmysl vydaly v minulých měsících 380 milionů dolarů na ovlivňování tvorby zdravotnického zákonodárství prostřednictvím lobbování, reklamy a prostřednictvím přímých finančních příspěvků na politické strany pro jednotlivé poslance v Kongresu.

Největší finanční částku, celkem skoro 1,5 milionu dolarů, dostal předseda senátního výboru, který připravuje nový zákon o zdravotnictví.

7.1.2010 5:52

A není to jedno?

Hlavně, aby se na politické scéně utvořil silný pravicový blok, který by odrovnal sockomunistickou kamarelu!

7.1.2010 2:51

zbožné přání vrátit se ke kořenům

Nejsou lidi ! Teda v ODS dávno nejsou ti, kteří by chtěli ten návrat - ti, kteří jsou v ní na čele teď, chtějí jen moc a prachy

7.1.2010 1:29

ODS už není politická strana, je to regulerní mafie.

Tunely z poslední doby, nad kterými zůstává rozum stát, a přesto se neděje vůbec nic, jsou toho důkazem. ODS tudíž nepotřebuje ani odborníky ani program.

7.1.2010 7:09

Re: ODS už není politická strana, je to regulerní mafie.

drobná oprava - "ODS už DLOUHO není...". To, co předvádí na komunální úrovni poslanec za ODS rádl (abych mluvil do něčeho co znám) je takový hnus, že ODS prostě NEMOHU volit.

Bude-li v rámci dvacetileté periody zase nějaká revoluce,  tak by někteří "politici" měli regulérně viset na lucernách.

7.1.2010 9:18

Re: ODS už není politická strana, je to regulerní mafie.

Bohužel na komunální úrovni to je pravidlo. Je to hrůza prakticky kamkoliv se podíváš.

7.1.2010 10:25

Re: ODS už není politická strana, je to regulerní mafie.

Komunální úroveň - důsledek Oposmlouvy.

7.1.2010 0:58

Tak to je fór

"Právě "modří" totiž byli dosud vnímáni jako strana odborníků, tvůrců

věcného programu a realistického přístupu k politice."

Jinak, když chce ODS vyměnit Moldana za Talmanovou, tak jí těžko něco pomůže

7.1.2010 0:58

Takhle pisi modri svazaci ...

Krome toho, ze clanek je snuskou obecnych temer zboznych prani, zachytil jsem dva body stojici za napsani par slov: "(TOP) cíleně na tyto požadavky apeluje a nebojí se při tom být i populistická.

Jak by měla na tento vývoj ODS reagovat? ...Chovat se tedy

konzervativně." Autorovi bych doporucil na zacatku jeho pisaci kariery, aby se vyvaroval nic nerikajicich frazi. Paklize o TOP prohlasi, ze je populisticka, neuskodil by alespon naznak dukazu. Pokud autor ODS doporucuje, aby se chovala konzervativne, potom nezbyva nez usoudit, ze mluvi o jine ODS nebo v Ceske republice nikdy nebyl. ODS se prece nikdy konzervativne nechovala, ba naopak, jeji soucasna prace je ciste liberalni. A vycitat TOP hledani konzervativnich volici v Cechach? Spise bych rekl, ze uz bylo nacase, aby se toho nekdo ujal. top0625top@hotmail.com

7.1.2010 0:28

Poslední odstavec

je tak zvaná "rada za milión". Jinak rada, která se nedá penězi ani zaplatit. Možno použít i výraz "hraběcí rada", ale většina voličů neví (nač taky), jaký je rozdíl mezi hrabětem a knížetem, takže by to zase mohlo vypadat jako rada od konkrétního, ale nejmenovaného knížete.

Výňatek z 25 let starého školeni VUMLU:   Jak by měla na tento vývoj KSČ reagovat? Měla by se vrátit ke kořenům, a to jak programově, tak personálně. Vážit si a využívat dlouholeté a odborně zdatné členy strany, oprášit tradiční programové principy a najít nové oblasti pro jejich využití. Chovat se tedy revolučně, a to nikoliv pouze programem (i když tím taky), ale celkovým přístupem ke každodenní politice.

7.1.2010 0:55

Re: Poslední odstavec

Je to přesně tak. Znechucení z praktik ODS je však u lidí dost velké a rychle do voleb je přesvědčit bude asi nemožné.