1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

GLOSA: Piráti vymetli Tožičku

Radikální levicový aktivista Tomáš Tožička se nakonec nebude ucházet o senátorský post po zemřelém Jaroslavu Kuberovi. Kandidát za piráty Tomáš Tožička na žádost předsednictva strany stáhne svou účast v doplňovacích senátních volbách na Teplicku. Tožička čelil kritice kvůli svým tvrdě protiizraelským vyjádřením na sociálních sítích.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Němcová 5.3.2020 9:08

děkuji za poklonu, vážím si jí.

H. Lukešová 5.3.2020 9:22

Být na úrovni takového rasisty a antisemity, no to máte být na co hrdá.

M. Němcová 5.3.2020 10:01

jsem

H. Lukešová 5.3.2020 10:08

Svůj k svému, antisemita k antisemitovi...

M. Němcová 5.3.2020 10:14

a pomatený fundamentalista k pomateným fundamentalistům...

P. Staronový 5.3.2020 10:34

Zatím jste na to sama, ale on časem nějaký pomatený fundamentalista přiskáče na pomoc.

R. Langer 5.3.2020 11:53

Mohl by zaskočit třeba Hnusný den, sice nebude vědět, která bije, ale nějakou blbost by mohl vypotit... :-D

R. Langer 5.3.2020 11:52

Ano, toho si važ, soudružko, toho si važ... :-P

M. Matura 5.3.2020 8:07

Pochopila jste to správně, NENÍ. :-)

M. Němcová 5.3.2020 9:13

proto se musí v sedle držet násilím po staletí a nyní i podvody volebními?

L. Novák 5.3.2020 10:01

Najděte si pořádnýho chlapa a na politiku se vykašlete. Pro dobro příštích generací... :-P

M. Němcová 5.3.2020 10:08

najděte si pořádnou ženskou, ,přestaňte vymetat knajpy a plaťte řádně alimenty a nebudete mít na politiku čas.

Š. Hašek 5.3.2020 9:08

Máte v hlavě těžký zmatek/maglajs!

Ti Arabové sedí doma, muži okopávají broskvoně, ženy pletou košíky, chlapci chodí do školy .............. a Izrael nemá co dělat a terorizuje. A arabské mírové ratolesti jim hází drze zpátky pod nohy!

M. Němcová 5.3.2020 9:11

nevím, jak Arabnové obecně, ale Palestinci by možná seděli doma, pletli ́košíky i okopávali, to by jim ale nemohl Izrael ustavičně ničit infrastrukturu, stavět na jejich půdě osady a zdi a kácet jejich háje... to se pak těžko okopává.

to víte, někdo nepovažuje za spravedlivé, aby za kámen hozený na okupanta byli zastřeleni puberťáci, lidi jsou divný.....považují to za zločin.

H. Lukešová 5.3.2020 9:23

Palestinci jsou Arabové, palestinští Arabové nesedí doma, nechodí do školy, ale pravidelně terorizují Izraelce.

A jaká půda je "palestinská"? Žádná taková není, ani kousek Země Izraelské palestinským Arabům nikdy nepatřil. Nikdy.

Š. Hašek 5.3.2020 9:52

Marné, marné, marné.

M. Němcová 5.3.2020 10:19

Palestinci jsou Arabové stejně, jako my jsme Slované.

vy, paní Lukešová, pomalu ob fundmentalismu jsme přestoupila k agresivnímu fundamentalismu a nyní jste sáhla už po jasném nacismu a rasismu. gratululuji.

ale i kdybyste líbala před izraelským vyslanectvím chodník a před vyslanectví palestinské autonomie na chodník plivala, stejně vám nedovolí se do Izraele ani do Gazy nastěhovat. Marná lásky snaha.

H. Lukešová 5.3.2020 10:26

Já rasistka nejsem, neodsuzuji žádného člověka na základě rasy a původu a nacistka už vůbec nejsem ne. Neplivala bych na nikoho, to není můj styl. Vy jste antisemitkou. Ne. To vy schvalujete vraždění Izraelců, což je rasistické.

Proč bych se měla stěhovat do Izraele, já jsem v naši České republice ne výsost spokojená, mám ráda naši zemi a nechci odpustit můj domov. Stát Izrael je moje nejoblíbenější zahraniční destinace, miluji Izrael, ale proč bych tam měla žít? Nemám důvod.

M. Němcová 5.3.2020 10:30

ale ano, nejen že jste rasistka, ale navíc lžete sama sobě.

no vy tam hlavně žít nemůžete, váš milený stát Izrael by to nedovolil.

H. Lukešová 5.3.2020 10:45

Podle vás je rasistou každý, kdo nesdílí váš antisemitismus.

Každý stát má právo si pro svá kritéria udělení občanství zvolit svá pravidla, já na tom nic opovržlivého nevidím. Izrael není nafukovací, nemůže nabídnout každému člověku občanství. Izrael je židovský stát a to je dobře. Židé zasluhují mít svůj domov.

Edvard Beneš prohlásil, "Považuji zřízení židovského státu v Palestině za jedině možné a spravedlivé spravedlivé řešení světové židovské otázky vůbec. Proto, kdykoliv se naskytne příležitost, budu pomáhat vždy k jeho uskutečnění". A Beneš byl levičákem...

M. Němcová 5.3.2020 11:09

i levičáci se mohou mýlit, průběh našich dějin to potvrzuje a jak mohl být Beneš levičák, jak byste vy charakterizovala levičáka, třeba máme rozdíl v chápání pojmů.

H. Lukešová 5.3.2020 11:20

Beneš byl členem levicové strany, myslím že byl členem Národně sociální strany, ale jista si nejsem...Dřívější levice byla jiná než ta komunistická- stalinská a později ta dnešní, komunistická a pirátská.

Např. dřívější sociální demokraté, než je pohltili komunisté, byli celkem fajn, ale později...

M. Němcová 5.3.2020 11:27

nevím, zda vůbec byl nějak stranicky orgnizován, řekla bych, že ne, ale nevím, každopádně nebyl levicovým politikem.

sociální demokraté byli autentickou levicí zhrubna do počátku druhého desetiletí 20. stol. kdy i pod jejich vedením vstoupily země do první světové války, tady se ukázalo, že levicí nejsou. v současní ČSSD už levicoví politici taky vymřeli, poslední odešel Foldyna... a zhasl i nad jakýms takým levičáctvím té strany..

současní naši komunisté kráčí pomaleji, ale ve šlépejích ČSSD, doufám pevně, že vznikne nová, autenticky levicový subjekt a piráti jím rozhodně nejsou.

R. Langer 5.3.2020 11:55

Tady lžeš jedině ty soudružko, ale už to opravdu začíná být příliš křečovité... ;-)

M. Němcová 5.3.2020 12:19

vyvraťte mi mé tvrzení

R. Langer 5.3.2020 13:17

Jaké tvrzení mám vyvracet? Napřed ho dokaž! :-D

J. Jurax 5.3.2020 19:25

Těžko se okopává, když se musí intifádit, sebevražedně vybuchovat na tržištích a střílet rakety. No a když na hrubý pytel přijde patřičná záplata, levičáci a podporovatelé palestinských teroristů popuzeně piští.

A kdyby na Vás nějaký arabáš vrhal šutry, střílíte taky. Protože mi. na tu vzdálenost nepoznáte, jestli letí šutr nebo ruční granát. Ten může vrhnout i teenager, zvláště palestinský s vymytým mozkem. Mimochodem, vrhala byste šutry na vojáky s ostře nabitými zbraněmi, kterým není zakázáno je použít? Na to musí být fakt vymytý mozek ...

Vrhat šutry může leda tak Antifa ve změkčilé Evropě, tam mají hrdinové jistotu, že policisté nesmí střílet ...

P. Han 5.3.2020 9:18

Pokud jsem správně pochopil, ani vy nebudete kandidovat do Senátu. Jen houšť, dobrých zpráv není nikdy dost.

M. Němcová 5.3.2020 10:07

to vám slíbit nemůžu

P. Neubauer 5.3.2020 9:56

Obávám se, že toto nemůžete nikdy pochopit. A je to pro všechny jenom dobře.