30.4.2024 | Svátek má Blahoslav


Diskuse k článku

GLOSA: Piráti vymetli Tožičku

Radikální levicový aktivista Tomáš Tožička se nakonec nebude ucházet o senátorský post po zemřelém Jaroslavu Kuberovi. Kandidát za piráty Tomáš Tožička na žádost předsednictva strany stáhne svou účast v doplňovacích senátních volbách na Teplicku. Tožička čelil kritice kvůli svým tvrdě protiizraelským vyjádřením na sociálních sítích.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Němcová 5.3.2020 11:52

až si budu chtít tykat s každým obejdou, možná mne i napadne odstěhovat se do feudální severní Koreje, kdo ví

R. Langer 5.3.2020 13:13

Tak už aby to bylo, soudružko, tam se ti to bude bez kapitálu jistě velice zamlouvat. Pá pá! :-D

P. Lenc 5.3.2020 13:48

Už aby to bylo, náno.

P. Han 5.3.2020 11:56

„Kapitalismus a pravicová politika jsou prostě zločiny proti lidskosti.

Ještě že se můžou vymlouvat na Stalina, který byl ovšem proti nim jen

masový vrah amatér,” napsal novinář, bývalý člen strany Zelených či člen

volebního týmu Táni Fischerové 27. ledna na Twitteru.

M. Němcová 5.3.2020 12:25

no jo, v podstatě má pravdu

R. Langer 5.3.2020 13:14

Ano, soudruh Stalin má jistě pravdu, soudružko. Víme, že ty nepochybuješ. :-D

J. Jurax 5.3.2020 12:01

Ano, soudružko, kapitál je třeba bít a kapitalisty taky! Tomu nás učí marxismus-leninismus!

R. Langer 5.3.2020 13:16

A soudruh Lenin se soudruhem Stalinem jim ukázali, jak s to dělá v praxi. To soudružka Němcová jistě velmi oceňuje. :-D

M. Krátký 5.3.2020 13:39

a úž je tady zase - tak jo - soudružko Němcová skočte po hlavě do WC mísy a spláchnete za sebou - ty vaše kydy jsou pěkně hnusný - chápete to vůbec ???????????????????

R. Gramblička 5.3.2020 13:57

A terazky mi povedzte, vojačka Němcová, čo si vy představujete pod takým slovom Kapitalizmus?

L. Kubeš 5.3.2020 14:11

Zalez babo !!!

H. Lukešová 5.3.2020 9:33

Ještě je vtipné, když se dvě ultralevicové strany, komunisté a Piráti řežou mezi sebou. Zejména kvůli Rusku, v Praze řídí primátor Hřib, který zatočil s Ruskem a Čínou, konkrétně pojmenoval náměstí po Borisu Němcovovi, zatímco komunisté Rusko podporují. Musí to být těžké, bratrovražedná řežba na levici. V antisemitismu se obě strany shodnou, leč v některých jiných oblastech.

No to je velmi dobře, ať se levičáci mládí mezi sebou, tím dobře pro nás ostatní slušné lidi.

Š. Hašek 5.3.2020 9:56

Někdy mám dojem, že ti "naši, obyčejní" komunisté se pomalu "přesouvají do středu".

Ještě levicovější se mi potom jeví Piráti a další moderno strany.

V politice dost platí, že všechno je relativní.

P. Staronový 5.3.2020 10:28

Do středu se posouvají osobně a ekonomicky, přece by se nevzdali bohatství a prebend, obdržených od státu.

Programově je to stále stejná verbež.

M. Němcová 5.3.2020 10:13

Piráti jsou pravostředová strana a komunisti, bohužel, své postavení skutečné levice pomalu opouštějí...ale Izraeli tak jak tak příznivců ubývá.

myslím, že Čína nespí jako jeden muž a Rusko taky, když si vzpomenou, jak s nimi Hřib zatočil,, teď ještě aby si uklidil svou chovnou stanici potkanů a vrhnul se na problémy Prahy, které trápí její občany.

asi pro vás bude dost ráda, že většina levičáků v dějinách a mnozí i dnes jsou židy i Židy a dokonce i Izraelci.

H. Lukešová 5.3.2020 10:20

Piráti jsou ultralevicovou stranou, levicovější nežli komunisté.

Ano, mnozí Židé i Izraelci byli a jsou levičáci, kdo by neznal ten nacistický obrat "židobolševismus"...jenže tato kauza je psaní o tisíci stránkách.

U Židů je zastoupení pravici a levici obvyklé. Pravicový Likud získal 36 křesel ve volbách,levicový Blue and White 33 křesel. Celkově pravicový náboženský blok získal 58 křesel, ten levicový 55 křesel. Jste ráda, že je hodně Židů levičáků, tak byste neměla vést takové křížové tažení proti židovskému obyvatelstvu.

M. Němcová 5.3.2020 10:25

čím se projevuje pirátská levicovost? táhnou proti všem oligarchům? proti nespravedlivému dělení bohatství společnosti, které vytvořili všichni? vystupují proti válečným akcím NATO, USA či Izraele?

vy vedete tažení za židovské obyvatelstvo . asi jen Izraele . a to o to zase tak nestojí, jak sama vidíte.

já se dívám na lidi a státy podle jejich vnějších činů.... proto nesnáším Izrael a státy NATO.

H. Lukešová 5.3.2020 10:31

Jak víte, o co stojí či nestojí izraelské židovské obyvatelstvo? Ptala jste se nějakého Izraelce?

Já obhajuji Židy a Izrael, beru to jako své poslání, někdo se Židů zastat musí. Na izraelských novinách Arutz Sheva příznivce Izraele oceňují, z každého národa.

Vy nesnášíte Izrael a státy NATO? Vlastně se jedná o většinu evropských států a USA. U vás se jedná zřejmě o nemoc oikofobii. Nenávist ke své vlastní kultuře a vlastní civilizaci a obdiv k těm cizím, většinově k civilizaci muslimské.

P. Staronový 5.3.2020 10:32

Normální průběh, komouši vždy nesnášeli demokratické státy. Báli se a bojí se, aby si občani z nich nevzali příklad.

R. Langer 5.3.2020 11:50

Ano, jako správná soudružka nesnášíš Izrael a státy NATO. Ale s třeba s Erdoganem by sis určitě rozuměla, tím jsem si poměrně jistý. :-D

J. Jurax 5.3.2020 19:11

Ano. Správně jste vyjmenoval, jak se projevuje pirátská levicovost.

A stejně by mne zajímalo, jak si představujete spravedlivé dělení bohatství společnosti, které vytvořili všichni? Totiž máte-li aspoň základní pojem o historii, tak víte, že všechny pokusy o tohle, nebyly-li na základě dobrovolnosti (kibucy) bez výjímky skončily dřív nebo později hospodářským krachem, a pokud trvaly déle, udržovány musely být násilím, potažmo terorem. A to ještě ne všechny tyhle pokusy to bohatství společnosti dělily opravdu spravedlivě ...

R. Langer 5.3.2020 11:48

Cha cha cha! :-D

M. Valenta 5.3.2020 10:42

A teď ještě o tom paní Lukešová, jak se Klaus junior čirou náhodou setkal v Dejvicích u Koněva se všemi pražskými ultra-soudruhy včetně ústeckého pomatence Foldyny. A možná si také vzpomenete, je už to pár roků, kdože to stál na lánském balkóně vedle Grebeníčka a culil se jak trubka.

P. Han 5.3.2020 15:09

Ano, to si vzpomínám. Cpal se tam Petr Mareš, známý to antikomunista. Grebeníček negrebeníček, hlavně aby byl také vidět.

M. Němcová 5.3.2020 5:40

pokud jsem správně pochopila, je správná a nekritizovatelná izraelská agrese vůči Gaze? to, co provádí Izrael Palestincům není terorisoání Palestinců? a kapitalismus není nelidský?aha....... no to se podívejme...

I. Nápravníková 5.3.2020 7:14

Pochopila jste špatně.

Považujete-li palestinské teroristy za oběti agrese, jste na Tožičkově úrovni.

P. Staronový 5.3.2020 7:23

Špatně, ale ideově pevně. :-P

M. Němcová 5.3.2020 9:08

Izrael podnikl další nálet na Sýrii, tentokrát v regionu Kunejtry a oblasti u dálnice mezi Homsem a Tartúsem... v situaci, kdy je většina syrské protivzdušné obrany soustředěna na severu u Turecka, to má židovský stát snadné, ale i tak prý byly jeho rakety sestřeleny...

ti dobráci se udobrákují

H. Lukešová 5.3.2020 9:21

No a? Tažení proti íránské chobotnici a teroristům z Hizballáhu je ok.

A co říkáte tomu, že se Erdogan zapojil do boje proti Rusku a Asadovi? Dva zavilí npřátelé Izraele se řežou mezi sebou.

M. Němcová 5.3.2020 10:05

Erdogan? ten už to vzdává, ani kousek Sýrie jeho nebude, slyšela jsem, že zase byl připravován další chemický útok Asada, ale jako naschvál to nějak bílé přilby a džihádisti zvorali, a člověk by myslel, že už to dělají úplně popaměti, a popálili se sami.

zavilí příznivci státního terorismu Izraele zavile vyli na bílý měsíc....