29.11.2021 | Svátek má Zina


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
novaz 18.2.2008 14:00

Úroveň pod psa.

Pan Jiří Paroubek nikdy nebyl, není a nikdy v budoucnu nebude státník. Je to ubohý tlučhuba bez noblesy a vlastních myšlenek, nemužný lhář. Je špatnou vizitkou členů a příznivců sociální demokracie, že takového člověka nechávají své straně škodit. Jeho zupácké návyky, praktiky bolševických aparátčíků padesátých let, neukojená touha po moci a ovládání druhých, činí z něj do jisté míry trojského koně v řadách sociálních demokratů. Mastodont přežívající zde z minulých časů, tvor bez páteře a svědomí, demagog, pokrytec a lhář. S udavačem Falmerem jedna a táž krevní skupina.

Petr 17.2.2008 21:32

Největší škůdci ČSSD

Největšími škůdci pro ČSSD jsou: Paroubek, Rath, Hašek, B. Sobotka! Straníci by měli zvážit změnu!Rv

Schumacher 17.2.2008 18:40

Nechme Paroubka Paroubkem.

To na chlebu nepřidá. Úkol číslo jedna : Dostat z vlády Zelené blázny a vytlačit je z politiky v celé Evropě.

Ladislav N. 17.2.2008 19:10

Re: Nechme Paroubka Paroubkem.

Obávám se, že vytlačit "blázny z politiky" je utopie. Kdo by tu politiku jinak dělal? ;-P

Hošek 17.2.2008 17:50

Nu pane Haasi,

jen to chce ještě trochu času - a uvidíme!

Kelner 17.2.2008 17:40

Snaha

Pane Haasi snažíte se sice hezky, ale ani ODS každého nebere. Je třeba také něco umět a nejen někomu někam pořád lézt.

Anna V. 17.2.2008 17:34

Petře,

 nevím kdo, kdy a proč Vám spílal, nemíním zpětně  diskuzi prohledávat. Sám vidíte jací mistři pera  a ducha se na NP někdy vyskytují, mnohé příspěvky se proto mohou rovnou přeskakovat. Vás jsem  ale pozorně a s radostí četla, ač mnohdy obsahově nesouhlasila. Nejsem slepá obdivovatelka VK, přesto jsem mu v duchu ke znovuzvolení pogratulovala. Byla předložena nabídka svobodou omezená, nabídka politiky často  nedůvěryhodnými a nevyzpytatelnými. Vybrat jednoho nebo druhého -  nic jiného nepřicházelo za daného politrozložení v úvahu. Projevy partajních představitelů mnohdy odporovaly zdravému rozumu, a ty tři řádky, které jste napsal, byla pro mě silná káva.

Petr 17.2.2008 19:26

Anno,

nerozumím Vašemu obratu "nabídka svobodou omezená". Jinak také si myslím, že mnozí diskutující se chovají jako rowdies na fotbale, ale zdá se mně, že se vyskytují převážně mezi příznivci ODS. K netoleranci se velmi pěkně vyjádřil prof. Hořejší na svém blogu, viz http://blog.aktualne.centrum.cz/utf/blogy/vaclav-horejsi.php?itemid=2586. Prof. Zlatuška pak označil Klausův projev za mírně fašizoidní. Takže vidíte, že i vzdělanci mohou mít kritický názor na Vaše favority a je pokřivené zjednodušené vidění, kdo není s ODS je a) stará struktura, b) člověk závislý na sociálních dávkách, c) hlupák, d)... z) prostě nanejvýš politování hodný chudák. Na druhé straně netvrdím, že každý fanda Klause a ODS je fanatik, Vy se (i při různosti názorů) vyjadřujete kultivovaně a logicky argumentujete, proto je pro mě diskuse s Vámi docela příjemným konverzačním cvičením. Pokud se Vám zdá, že jsem z této polohy vypadl nelichotivým označením nejmenovaných 2 senátorek, omlouvám se za to, jen snad dodám, že jsou pro mě dalším argumentem pro nepotřebnost horní komory.

Šerlok Homeless 17.2.2008 21:21

Re: Anno,

A neřekl nebo nenapsal prof. Zlatuška, co mu na Klausově projevu připadalo mírně  fašizoidního?

olin 18.2.2008 16:21

Re: Petře,

To napsat nemůže, protože jednak neví co to je a pak ho to uráží.

Jan H. 17.2.2008 13:28

Drobna oprava

Triumvirat "mozkovych titanu" panu "férový Jiří Paroubek, vlídný doktor Rath a věrný Slávek Jandák" bych doporucoval upresnit na "dusevne zdravy a nepodvadejici Jiri Paroubek, cestny, pravdomluvny a netunelujici Rath a talent Radnak s jemnym vychovanim podle G. Jarkovskeho"... :-D:-D:-D

Koloděj 17.2.2008 16:00

Výchova podle jarkovského

Výchova podle Jarkovského....Vy si myslíte, že se něco takového chtělo pro absolventy na profesi pro restaurace ráj?..Při projevech kandidátů si ani nezapnuli saka. Paroubkovo vyvalené břicho, to byla reprzentace. I kdyby se měl udusit, když se představuje kandidát na presidenta, tak si zapnu sako. Měl si nechat ušit, nebo půjčit takpové, aby do něj vlezl

Šerlok Homeless 17.2.2008 21:28

Re: Výchova podle jarkovského

Obzvlášť, když je to sako, které něco stojí: http://www.clixtv.cz/index.php?video_id=CH6o4j07-qs&tag=paroubek

Anna V. 17.2.2008 12:03

Titulovaný myšlenkový obr Petr IP 84.240

Nedávno jste se tu pyšnil pokorou

k poznání a vzápětí neopomněl uvést své  vzdělaní vyjádřené

čtyřmi tituly. No to se hned poznalo, že pán je vzdělanec. Až  když jste  zde o něco níže napsal  …  Melčák,

Pohanka, dvě jankovité kravky a lidovci  … tak mě napadlo, že jste i

netitulovanej prachobyčejnej …

Petr 17.2.2008 14:39

Re: Titulovaný myšlenkový obr Petr IP 84.240

Anno, já se zde neuvádím jako dr. Turnovský nebo MUDr. Kilián a jestliže při 150. replice, kdy mně je spíláno do komunistů, hlupáků či lumpů, uvedu, že tak špatně na tom nejsem, vůbec to neznamená, že se chci na někoho vyvyšovat. Je to čistě obranná reakce, jinak dávám přednost hovoru k věci a nikoliv vzájemnému napadání diskutujících. Ty dvě senátorky podle jejich projevů považuji za slepice, je to můj názor, vy si můžete myslet něco jiného a já z toho nevyvozuji nic o vašich vlastnostech nebo schopnostech. Protože na počítači pracuji mnoho hodin denně, tak sem tam zabloudím na diskusní fóra, beru to jako relaxaci. Větší význam to nemá. Tak se, prosím, zbytečně nerozčilujte.

fjertuch 17.2.2008 15:37

Re: Re: Titulovaný myšlenkový obr Petr IP 84.240

 Slepice i samci ze sexy mozkem.

čtenář 17.2.2008 11:43

Výstižný článek, bez přehánění

Paroubkovi příznivci to asi nepřekousnou, ale nezaujatí článek ocení.

Ludva 17.2.2008 15:38

Re: Výstižný článek, bez přehánění

Ono je to dost těžké, neprohrávat hlasování, když vaše zákonité hlasy vyšlé z voleb, využívá protivník. Těžko vyhrát fotbal, když pár vašich hráčů hraje proti vlastnímu mužstvu. Není nad novou čistou politiku.

Hipik - pravicovy recidivista 17.2.2008 18:10

Re: Re: Výstižný článek, bez přehánění

Nojo, jenze trener a velitel Paroubek se vratil k uplatnovani metod jako kdysi Tarasov a Cernysev. To se v dnesni situaci musi na muzstvu projevit, nebo ne ?

KUK 16.2.2008 23:58

Tento poradce je jeste vetsi blbec nez president Pruzinskij

HOWG.

Blbci naprvou mluvi blbiny obden

Blbci na druhou porad.

I tomuto modre prdy pres pater pronikly do mozku a lezou z huby

promirul 17.2.2008 10:47

Re: Tento poradce je jeste vetsi blbec nez president Pruzinskij

KUKU,ty jsi bohužel jenom prd.

František 17.2.2008 11:05

Re: Re: Tento poradce je jeste vetsi blbec nez president Pruzinskij

Nádherná diskuse, opravdu na veliké úrovni

jirka.s. 17.2.2008 11:46

Re: Tento poradce je jeste vetsi blbec nez president Pruzinskij

Vykukuješ z Bufovy nebo z falmerovy (Y) ?

figura 16.2.2008 23:54

Nezbývá než souhlasit.

ladasC 16.2.2008 22:57

to je přesné

R^velmi vtipně sepsáno,člověk se musí chechtat. Jedna chybička se vám do článku dostala, zapoměl jste na šaška Haška,ten se snad ani nemohl narodit ,toho musel Paroubek vys..t .A ještě jedna nádherná zkušenost ,jak radostně náš Jiřík vypadal,skoro jako když má úplavici.;-D

Jája 17.2.2008 0:13

Re: to je přesné

skvělý článek a skvělý komentář;-D;-D;-D

janoryna 16.2.2008 21:35

odsvyužila šance, že je vládní strana.

takže pozor, aby v dalších volbách již neměl absolutní většinu pod vedením pana premiéra.. dokázal vyhrát i ve veřejné volbě. a navíc švejnara připravit o 2 hlasy a tím klausovi dodat ten potřebný alespoň jeden. se třetím konstruktivním poslancem z řad socanů a z nalomené strany zelených hnedle bursíka potřebovat nebude. ukázal také, že má své poslance pod kontrolou. paroubek i bursík mají se co učit, jestli budou mít čas. 

Petr 16.2.2008 20:51

Tady by nevyhrál ani Tony Blair,

122 hlasů ODS, Melčák, Pohanka, dvě jankovité kravky ze senátu a lidovci hrající na všechny strany v čele s Cyrilem a jeho kšeftem volba za církevní restituce.

soudný člověk 16.2.2008 23:05

Re: Tady by nevyhrál ani Tony Blair,

nechte toho Haase, je za to placený. Jeho pravda je ta, že vítězem sporu je i ten, kdo se k soupeři zezadu přiblíží a střelí ho do týla. Zvítězil ve sporu? Byl skvělý? Dle Haase ano. Jeho  kredem je, že pro úspěch je vše dovoleno. Proto také takto píše, i když sám si to po sobě přečíst nemůže, aby se mu ze sebe sama nezvedl žaludek.

Sýček 17.2.2008 7:56

Zvláštní, že i soudnému člověku chybí soudnost

Paroubek tahal od začátku se Švejnarem za kratší konec provazu, nevěřili si oba a proto Paroubek tak silně prosazoval veřejnou volbu - neboť (oprávněně) nevěřil ani vlastním poslancům a senátorům (jak demokratické mít je všechny pod kontrolou). Tajnou volbou by zřejmě Klaus vyhrál ještě výrazněji - i Škromach by hlasovoal pro něj, ale to jsou opravdu jen spekulace. Sebevědoměji a svobodněji šla do volby ODS s požadavkem tajné volby. Říkáte-li, že tajná voba může být uplacená, máte jistě pravdu, může. V tom ale spočívá svoboda - svoboda rozhodnout se i špatně i nemorálně. (osobně jsem přesvědčen, že v tajné volbě měli příznivci Klause jistou většinu i bez uplácení) Takže buď jste příznivec svobody (se všami jejími nedostatky) nebo totality, která se sice tváří morálněji, ale korupcí je prolezlá více jen se o tom nesmí mluvit. Aby byla svoboda zušlechťovaná (a ne jen rejdiště různých podivuhodných existencí) je třeba, aby se společnost shodla na tak nepopulární kategorii jakou je morálka. Morálka, kterou vyžadujeme nejen po svých zastupitelích, ale i po sousedovi, po mediích a zejména po sobě. To znamená chovat se podle etických pravidel i v případě, že je to pro mne nevýhodné. A je to práce na generace. A nesmí do toho zasáhnout třeba postmodernismus, hlásající relativitu morálky - pak musíme začít znovu.