28.9.2023 | Den české státnosti


Diskuse k článku

EET: Další překážka pro ty, kteří chtějí začít podnikat

Začínající podnikatelé to mají těžké. Bohužel mnoho lidí si stále neuvědomuje, že začínající živnostníci mnohdy riskují veškeré své úspory, aniž by měli jakoukoliv jistotu zisku nebo aniž by se mohli spolehnout alespoň na výpovědní dobu či odstupné.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
H. Jelínek 8.9.2015 0:17

PAN BABIŠ JE MAXIMALNĚ BÍLÝ KŮŇ STB

KDYŽ PROMLUVÍ TAK SE OD NĚHO DOZVÍME ŽE PŘENOS DAT NEBUDE ZA POMOCI INTERNETU NÝBRŽ TO PŘECI BUDE ON LINE ČI JAK SE TO PÍŠE.NE NE 2000 ALE 30.000,- JEDNORÁZOVĚ A 10.000,-KAŽDÝ ROK

TOLIK TO BUDE STÁT OBCHODNÍKA NA MALÉ VSI S 600 TISTY OBYVATELI .VIETNAMCI SE ČESKÝM OBCHODNÍKŮM BUDOU SMÁT AŽ BUDOU OSTATNÍ PLÁTCI DPH KAŽDÝ MĚSÍC POSÍLAT MĚSÍČNÍ HLÁŠENÍ.A S EET SI PRÝ TAKÉ PORADÍ , ZKRÁTÍ PRACOVNÍ DOBU. PAK SI VŠICHNI NA KAŽDÉ VESNICI RÁDI KOUPÍ CO BUDOU POTŘEBOVAT I BEZ ÚČTU.A KDYBY JSTE NEVĚDĚLI PROČ ZAČÍNÁ U TĚCH U KTERÝCH JSOU TY ÚNIKY NA DANÍCH NEJMENŠÍ TAK TO BUDE PROTO ABY MĚLO TESKO MÉNĚ KONKURENCE KDYŽ SE BUDE NYNÍ PRODÁVAT.A PŘECI NEZAČNE U SEBE ŽE?Z PAROUBKA SE MI DĚLALO ŠPATNĚ ALE TO BYL JEN BERÁNEK PROTI TOMU SVINSTVU CO NÁM HROZÍ. KAŽDÝ DEN SE PŘIHLÁSÍTE ÚŘEDNÍČKOVI ŽE UŽ ZAČÍNÁTE PODNIKAT JAKO TEN POSLEDNÍ NÁDENÍK!

KONEČNĚ SI POŘÍDÍTE POVINNĚ DATOVOU SCHRÁNKU JÁ TOMU ŘÍKÁM PRCINA V OBYVÁKU KDYŽ SE TO NEPODAŘILO SOCIALNÍ SPRÁVĚ POKUD SE NEPOUŽIJE ELKTR.PODPIS .HLAVNĚ ŽE POČET TĚCH DARMOŽROUTŮ NEUSTÁLE ZVYŠUJÍ.