19.5.2024 | Svátek má Ivo


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
PEJZLERKA 14.11.2007 23:04

Večerní píseň.

Moravo,  Moravo,  Moravěnko  milá,  co  z  tebe  pochází,  chasa  ušlechtilá............a  jaké  potomstvo  rodí  půda  tvoje.

Dr.Bečička 14.11.2007 14:09

k vyjádření senátora Štětiny

     Názory pana senátora a jeho aktivity jsou úsměvné jen na venek. Je strašné, že pan senátor je za tyto aktivity i honorován platem sernátora a fin. požitky, které funkci senátora náleží. Za ty aktivity by měl do státní pokladny vrátit to co mu bylo vyplaceno, neboť  jeho aktivita pro společnost ve volené funkci je nulová  

odborar 14.11.2007 13:38

No nechci se vyjadřovat v kauze Hlučín, ale..

V kauze Čuněk, pane senátore, jste se choval jako dokonalé čuně. Plky bez jakéhokoli důkazu. Směšovat politické kauzy s kriminálními. Jenom proto, že jste na Obsta měl pifku za Hlučína? Položte jediný důkaz manipulace v kauze Čunek, mimo vyjádření soukromého názoru soudce, který jako důkaz neobstojí. V čem se od Čunka lišíte s jeho stranou pochlebníků a čunkařů? :-/Rv Odtupte, nebo dopadnete se superarbitrací jako ten Švejk.;-D

Jóžin. 14.11.2007 14:27

Re: No nechci se vyjadřovat v kauze Hlučín, ale..

No myslím že Čunek a Štětina jsou vlastně příbuzní podle jména:

Čunek: 16.stol. Prase,17.stol.Vepř,18.stol.Čuník, 19.stol.Čuně, 20.stol.Čunek. 

Štětina: 16.stl. Prase, 17.stol.Kňour,18. stol Kňour 19.stol.Štětináč, 20.stol.Štětina.

Nějak to tak bude.

PEJZLERKA 14.11.2007 17:01

Re: No nechci se vyjadřovat v kauze Hlučín, ale..

Já,  když  slyším něco o  senátorovi  Štětinovi, tak s vždy  snažím, zatím  se mi  to pokaždé, s  vynaložením  obrovského  úsilí,  zaplať  pánbůh    podařilo,   udržet  nervy  na  uzdě. Ale  mám  sousedku,  ta  se  o politiku  dost  zajímá,  o  záslužné  práci  Senátu  toho  ví  opravdu  hodně.  Ta   na př.,  když  spatří  v  televizi  p.  senátora  Štětinu,  se  tolik    rozčílí,   že  její  blízcí   musí  před  ní , ale   fofrem,  schovávat  jak  pohrabáč,   tak  paličku  na  maso,  mají  velký  strach,  aby  ten  zdroj  dobré  zábavy,  televizor,  nepřišel  k  úhoně.   Jinak je  to  hodná, slušná  ženská,  dobrá  manželka a  matka,  která  by neublížila  ani  kuřeti  a  teď   se jí   stává tohle.....

Standa 14.11.2007 12:53

Když

se dává dohromada Štětina a Hučín, je to zajímavé tím, že jeden je senátor a druhý má vazby na BIS. Prolnutí politiky a tajné služby. Velmi nemorální a nedobrá kombinace. Senátor (poturčenec horší Turka), který se potřebuje zviditelňovat a někoho nějakým způsobem dostat za mříže a tajný, který potřebuje někoho nějakým způsobem dostat do kriminálu ( už Švejk znal takové lidi). Takové spojení je to nejnebezpečnější jaké může vzniknout pro nevinné občany. Štětina nepatří do politiky a Hučín neměl být v BIS (oba asi drží palce Topolánko-Dalíkovi a tak vypadají na vyznávače "noci dlouhých nožů".

čtenář 14.11.2007 12:03

Kauza Čunek nemá

ani tak za účel poškodit samotného Čunka, ale zničit KDU-ČSL jako parlamentní stranu. Už teď jejich preference balancují na 5% a Čunkova aféra je může zlikvidovat. Kdo na tom má zájem, není těžko uhodnout. Využití té samé mašinérie, včetně JUDr. Obsta, jako v případě Hučín, je to, co na celé věci nejvíc znepokojuje.

Siena 14.11.2007 17:43

Re: Kauza Čunek nemá

Myslím, že se KDU likviduje sama - a právě tím, že nestojí o vyšetření celé záležitosti. Bylo pochybné jej zvolit a oni si omyly neumí přiznat. Hlavně, že dostali nahoru Moraváka! (A to jsem prosím já taky).

Kouba 14.11.2007 11:01

Píchnutí do vosího hnízda?

Hučína neznám, nevím,co provedl, ale podle reakcí většiny diskutujících, kteří vědí perfektně co udělal, co neudělal a co měl udělat, to bylo asi něco hrozného, že jim při vyslovení toho jména vždy uteče něco do prádla.?

Táta 14.11.2007 10:57

Už Vás bylo dost!

Vážený pane Štětino běžte už do P****e!!!(Y)

lordpavka 14.11.2007 13:05

Re: Už Vás bylo dost!

Ty nemáš mámu,máš 2 táty!!!

klaun 14.11.2007 10:36

Politické přísloví

 Vrána k vráně sedá.

čtenář zdrojů 14.11.2007 9:18

Hučín neměl být v BIS

stačí si přečíst toto: http://www.kan.cz/dokumenty/Vladimir_hucin_chronologie.htm

Hučín bojoval proti komunismu skutěčně poněkud zvláštním způsobem. Používal výbušniny a zbraně. Za to byl komunistickým režimem odsouzen.

Nechci hodnotit jeho statečnost či duševní zdraví. Každopádně bych člověka s takovýmto životopisem nepřijal do BIS. Celý problém současných tahanic kolem Hučína je totiž v tom, že Hučín dostal práci v BIS a svérázným způsobem ji vykonával.

Mě osobně připadá podezřelé, že levicoví extrémisté pracovali tehdy na celém území ČR, ale pouze tam, kde je "monitoroval" Hučín, vybuchovaly bomby. To se pak nemůžeme divit, že Hučína z BIS vyhodili a zároveň byl zatčen.

jkotek 14.11.2007 10:54

Re: Hučín neměl být v BIS

Nevsiml jsem si, ze by Hucin vysetroval take v Praze nebo v Usti nad Labem. Tam v te dobe take vybuchovaly bomby (za Staromaku a v Usti na autobusovem nadrazi).

jirka.s. 14.11.2007 16:00

Re: "Mě osobně připadá podezřelé, že levicoví extrémisté pracovali tehdy na celém území ČR, ale pouze tam, kde je "monitoroval" Hučín, vybuchovaly bomby."

Mně to nepřipadá vůbec podezřelé, mně to naopak připadá příznačné! Kromě Hučína se totiž nenašel nikdo, kdo by podobné excesy někde jinde stíhal! Všude to bylo a je dosud prolezlé estébáckými haj/zly, kteří si samozřejmě mezi sebou kalit vodu nebudou! (Y)

Občan nevolič 15.11.2007 6:20

Re: Hučín neměl být v BIS

Svérázné hodnocení, které se omezuje pouze na rovinu vědomí (atributu konzumnosti), vůbec nedoceňuje lidi typu Augustin Navrátil, tzv. nepodplatitelných "cvoků", k němuž lze snad Vladimíra Hučína zařadit.

xxx 14.11.2007 9:02

Mudrc

Pane moudrý, mohl by jste čtenářům přiblížit něco ze své komunistické kariéry a ne trapně moralizovat.  Své nápady, které tvoříte spolu s býv. členem SSM Mestříkem, zasílejte rovnou do Bohnic a nepředkládejte je v Senátu.

kacir 14.11.2007 8:55

ZPRAVODAJSKÉ SLUŽBY JSOU STÁTEM VE STÁTĚ

mají své vlastní zájmy... Kauzy Hučín nebo Uzunoglu , které se BISce nepodařilo dovést (pro ni) do zdárného konce, jsou jen špičky ledovce

Co lze taky očekávat, když tam pracují vedle nových ještě staré bolševické kádry

čtenář zdrojů 14.11.2007 9:39

kacíři

Mám pocit, že Hučína a Uzunglu monitoroval a vyšetřoval ÚOOZ po vedením pana Kubiceho a nikoli BIS.

jirka.s. 14.11.2007 16:11

Re: kacíři

No a? Ty netušíš, kde a jak  se s tím "monitoringem" a "vyšetřováním" posléze nakládalo? Zkus se schválně zeptat na bezpečnostním odboru lihového domu, třeba jeho náčelníka, upřímného standy!!!

pepa 14.11.2007 8:33

stetina

Tento charakterovy invalida by mel mlcet.

pepa 14.11.2007 11:47

Re: stetina

proc ????

brok 14.11.2007 7:50

že jde o zcela analogické případy

pana Hučína a pana Čunka tvrdím už dávno. Bohužel, prozatím není nikde vyšetřovatel, který by se tím byl ochoten zabývat. Buď je to příliš nebezpečné (pak by se ale mělo jednat rychle a razantně), nebo jsou v tom namočeni všichni (a pak by asi bylo nejmoudřejší emigrovat).

Dušan 14.11.2007 8:18

Re: že jde o zcela analogické případy

Souhlasím s Vámi a bohužel stále více se kloním v variantě 2. Tristní...

loula 14.11.2007 8:37

Re: že jde o zcela analogické případy

Vyšetřovatel se tím bude muset zabývat v okamžiku, kdy někdo podá trestní oznámení. Proto je potřeba, aby pan Stetina přestal kecat nebo iniciovat parlamentní komisi ( ukažte mě jediný případ, kdy komise něco vyřešila) a podal trestní oznámeni. Policie, státní zastupce nebo soud k tomu bude muset zaujmout jednoznačné stanovisko.

JE 14.11.2007 9:19

Jednoznačné stanovisko?

Hovnajs, zahrají to do autu!

loula 14.11.2007 9:28

Re: Jednoznačné stanovisko?

Víte, zásah Vesecké do kauzy Cunek je pro mne také jednoznačný signál.

Li 14.11.2007 7:39

Genocida emigrantu na IDNES.CZ - pogrom a cenzura na ceskem internetu!

O cenzorech z iDnes

Veselý 14.11.2007 7:37

Informace jsou špatně dostupné

tedy ty nezkreslené. O Hučínovi nevím, o co šlo. Co se týče Čunka, ta kauza asi vyhovovala všem. Lidé byli krmeni příběhy, jaký je Čunek darebák. ODS se to hodilo, protože se lidé starali o nějakého strejce a ne o razantní zvyšování cen. ČSSD tím odvrátila pozornost novinářů od svého předsedy. A jelikož je lidová strana křesťanská, uspokojilo to nejnižší pudy části společnosti.

loula 14.11.2007 8:40

Re: Informace jsou špatně dostupné

Nejvíce se mlčí o tom, že kauzu Cunek odstartoval tresním oznámením člen ODS a bývalý ministr za ODS Novák. Ten jako profík věděl, jaké má Urbanová v ruce důkazy, věděl, co tímto odstartovává. Pokud si ještě vzpomínám, tak Urbanová tvrdila, že Nováka o to nežádala, dokonce jej prý upozornovala, že nemá v ruce jiné důkazy než svoje svědectví.